Сьогоднішні реалії такі, що багато людей

НЕЗАДОВОЛЕНІ СВОЇМ ЖИТТЯМ ЧЕРЕЗ ОДНУ З НАСТУПНИХ ПРИЧИН:

t
не можуть знайти роботу, яка б задовольняла їх, приносила радість і достатній заробіток;
t
роками працюють на роботі, яку терпіти не можуть;
t
не знають чим займатися і в якому напрямку розвиватися;
t
не знають, яка робота чи бізнес зробить їх насправді щасливими людьми, а не просто дасть фінансове забезпечення;
t
часто гнітить негативний досвід минулих невдач;
t
розчаровані через втрату фінансів, часу, впевненості;
t
переживають скрутні періоди через напружені чи зруйновані стосунки;
t
відсутність наставника, який зміг би допомогти у вирішенні важливих фінансових питань.
t
не можуть знайти роботу, яка б задовольняла їх, приносила радість і достатній заробіток;
t
роками працюють на роботі, яку терпіти не можуть;
t
не знають чим займатися і в якому напрямку розвиватися;
t
не знають, яка робота чи бізнес зробить їх насправді щасливими людьми, а не просто дасть фінансове забезпечення;
t
часто гнітить негативний досвід минулих невдач;
t
розчаровані через втрату фінансів, часу, впевненості;
t
переживають скрутні періоди через напружені чи зруйновані стосунки;
t
відсутність наставника, який зміг би допомогти у вирішенні важливих фінансових питань.

Найчастіше коренем цих проблем

є нерозуміння людиною, ким вона є насправді:

які її таланти, здібності, можливості та потенціал.

Дорогий друже!

Якщо, читаючи цей перелік, Ви в чомусь впізнали себе, хочемо підбадьорити Вас, що Ви не самотні в цьому.

Багато людей впродовж багатьох років шукають свою «справу життя», роблять багато спроб, багато помиляються, багато втрачають… але не здаються! Напевно, як і Ви, враховуючи те, що Ви зараз читаєте цю статтю.

Насправді, більшість негативних ситуацій у житті можна і треба кардинально змінити! Навколо нас є багато людей, які вважають себе щасливими, тому що змогли знайти ту нішу, де вони відчувають себе “як риба у воді”. Незважаючи на серйозний зовнішній тиск, ці люди продовжують працювати і радіти з результатів своєї діяльності.

На сьогоднішній день більше, ніж 200000 людей у 47-ми країнах світу змогли успішно визначити свою справу життя за допомогою онлайн-тесту Career Direct, тому і дали йому високу оцінку.

Якщо Ви справді прагнете позитивних змін, Вам просто необхідно розібратися в собі, визначити напрямок для подальшого життя і зробити перші кроки для досягнення мети. Іншого шляху НЕ ІСНУЄ!

В цьому Вам допоможе онлайн-тест Career Direct!

Просто скористайтеся ним і закладіть міцний фундамент нового успішного життя!

Чому програма Career Direct є унікальною і такою цінною?

Career Direct – це революційна система профорієнтації, яка базується на тестуванні та особистій консультації і поєднює біблійні принципи стратегічного управління талантами (здібностями) з передовими технологіями профорієнтації та статистики.

Майже 200 000 клієнтів, дорослих людей та студентів, скористалися Career Direct.

Career Direct має понад 20 років історії розвитку та вдосконалення, впродовж яких ретельно випробувана система тестування підтвердила точність результатів.

Це один із небагатьох інструментів оцінки і профорієнтації, завдяки якому людина отримує чітке уявлення про свої особистісні характеристики, інтереси, навички та цінності.

Більшість сучасних тестів профорієнтації охоплюють

лише одну або дві з цих сфер.

Career Direct розроблена таким чином, що включає всі чотири аспекти в детальний звіт про особистість.

Цікаві факти про

Career Direct

Оцінка Вашої профорієнтації може бути завершена протягом однієї години.
Кожному, хто проходить консультацію, надається особистий детальний ЗВІТ, який складається з 36-ти сторінок.
Консультанти Career Direct ретельно підготовлені за допомогою спеціально розробленої навчальної програми, щоб максимально якісно допомогти своїм клієнтам.
Career Direct на даний час має активних консультантів у 47-ми країнах світу.
Програма Career Direct була психометрично розроблена, статистично перевірена і є надійною. Документ “Керівництво дослідження та розробки” на 70-ти сторінках є загальнодоступним для розгляду.
Цінова політика Career Direct є гнучкою і відповідає економіці кожної країни; найбільше Career Direct використовується в таких країнах: США, Бразилія, Південна Африка, Намібія, Польща і Малаві.

Тест Career Direct можна пройти на одній з 18-ти мов світу:

Кількість учасників, для яких ми провели тестування та консультацію

 

Придністров’я – 60

Вірменія – 50

Грузія – 9

Киргизстан – 31

США – 8

 

Разом

з 2012 по 2021

 

Кому допоможе програма Career Direct?

Програма Career Direct допоможе всім, хто хоче більше пізнати себе і максимально розкрити свої таланти, щоб досягнути успіху в роботі та житті.
Вона є чудовою знахідкою для старшокласників, які прагнуть визначитися з напрямком подальшого навчання (батьки візьміть це на замітку! :)).
Програма допоможе випускникам університетів, а також кожному, хто шукає своє місце в житті.

Відгуки учасників

До тестування я не знала нічого про свої таланти та здібності, не знала, чи є в мене позитивні риси, чи є взагалі в мене покликання. Через цей тест я зрозуміла, що є особлива робота від Бога для мене, яку можу виконати тільки я. Сподіваюсь, надалі це допоможе мені і у виборі роботи. Дякую вам за цінний матеріал і за можливість його пройти!

Полупаненко Наташа

м. Вінниця

Career Direct – програма, яка показала сильні та слабкі риси мого характеру. Вважаю її корисною для проходження для кожної людини. До тестування я сумнівався куди я маю поступати і яку саме професію обрати. Після консультації я дізнався про свої сильні сторони і про напрямок, в якому мені рухатися далі. На даний момент я планую іти в 11-й клас, а після цього – поступити в Український університет «Острозька академія», хоч до проходження тесту я не знав, в якому напрямку рухатися і куди йти вчитися

Гаврилюк Віктор

м. Кременець

Тест Сarеer Direct був дуже корисним для мене та для моїх друзів. Мені сподобалось те, що всі тести та аналіз були детальними, так що ми мали змогу побачити особисто як свої позитивні якості особистості, так і негативні, над  якими ми працюємо. В цьому нам допомагає матеріал, яким центр «Успіх» забезпечив усіх учнів – посібник “Професія згідно покликання”. Тепер ми з друзями кожного тижня спільно опрацьовуємо цей матеріал. Ми мотивуємо один одного та допомагаємо змінюватись.

Марк Скицький

м. Вінниця

Вважаю тести по профорієнтації Career Direct дуже корисними. Я хотіла в майбутньому вчитись на міжнародні відносини, мої батьки хотіли, щоб я була стоматологом. Після проходження тесту результати показали, що я можу вчитись на міжнародних відносинах.

Барбенчук Валерія

м. Кременець

Раніше я сильно хотів іти вчитися на актора, але мої батьки хотіли мене “запхати” вчитися на машиніста в сільськогосподарський коледж, щоб потім все життя я займався фермерством. Результати ж тесту показали, що мене чекає бізнес в сфері акторства. Батьки мої були присутні на консультації по результатах тесту. Працівники Центру показали тест моїм батькам і сказали, що: «Ваша дитина має продовжувати вчитися на актора». І батьки мої погодилися, змінили свою думку і більше не заставляли мене йти вчитися на машиніста.

В 2016 році я поступив в Теребовлянське вище училище культури на режисера. Задоволений на всі 100%. Планую далі йти вчитися на “актора кіно і телебачення” в Київський університет культури і мистецтв. За час навчання в Теребовлі, я знявся в кліпі «Дві скрипки», зараз знімаю короткі гумористичні відео. Їх бачили навіть самі ведучі каналу “1+1” і писали до мене, казали, що на мене чекає велике майбутнє в сфері акторства. Дякую, що допомогли моїм батькам зрозуміти, куди мені варто йти розвиватися!»

Кривобедрий Олексій

Тернопільський район

Програма складається з двох основних етапів:

ТЕСТУВАННЯ

Тестування здійснюється в режимі онлайн на сайті

https://careerdirect-ge.org/ 

Після того, як учасник зареєструвався для проходження тесту, він отримує на емейл логін (придуманий псевдонім) та електронний ключ (пароль) для доступу. Увійшовши на сайт під своїм логіном та паролем, учасник програми у вільному режимі відповідає на запитання кожного із розділів тесту (запитань там більше, ніж … 500!). Це займе в нього близько однієї години.

КОНСУЛЬТУВАННЯ

Після завершення тестування консультант зустрічається з учасником програми для надання звіту і пояснення результатів тестування (можливим є і Skype-розмова). Консультація триває 1,5-2 години.

.

 ЗВІТ 

Кожному, хто проходить консультацію, надається ПЕРСОНАЛЬНИЙ детальний ЗВІТ, який складається з 36-ти сторінок.

В звіті наводиться детальна оцінка особистісних характеристик учасника, опис його інтересів, здібностей та цінностей.

 Розділ #1. ОСОБИСТІСТЬ 

Звіт за результатами тестування починається з розділу, в якому аналізуються:

– шість основних характеристик Вашої особистості;

– властиві Вам сильні й слабкі сторони на підставі Ваших індивідуальних особливостей;

– професійне середовище, яке найкраще підійде Вам;

– а також показники з  важливих життєвих аспектів на даний момент: Ваш рівень стресу та фінансова ситуація.

 Розділ #2. ЗАГАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ 

Визначення своїх загальних інтересів – дуже важливий крок у процесі профорієнтації, тому що людям легше досягнути успіху в діяльності, якщо вона їм цікава!

Чим більше Ви будете насолоджуватися тим, що робите, тим більш ймовірно, що Ви досягнете успіху на цьому поприщі, і тим меншим буде стрес, який Ви переживатимете на роботі.  

 Розділ #3. НАВИЧКИ І ЗДІБНОСТІ 

Тут Ви побачите розподіл Ваших умінь в 14-ти сферах діяльності й опис Ваших найрозвиненіших навичок і здібностей.

Розуміння своїх здібностей буде відігравати важливу роль у процесі вибору роду діяльності й майбутньої професії. Дуже важливо підібрати собі таку роботу, яка відповідає найбільш розвиненим навичкам, щоб відчувати радість і насолоду, займаючись тим, що виходить у вас природньо та невимушено.

 Розділ #4. ЦІННОСТІ 

Ви можете працювати в тій сфері діяльності, яка в достатній мірі відповідає Вашим професійним інтересам, навичкам і особистісним якостям, але все ж таки переживати незадоволення роботою й стрес, якщо це заняття не відповідає Вашим цінностям.

Цей розділ складається із трьох частин:

«Умови праці», «Результати праці» й «Життєві пріоритети». Тут будуть виділені Ваші основні чотири пріоритети в кожній сфері.

Розуміння цих аспектів допоможе ПРИЙМАТИ ПРАВИЛЬНІ РІШЕННЯ в житті та професійній діяльності.

Люди, які спираються у виборі професії на свої особистісні характеристики, інтереси, навички та цінності, як правило, насолоджуються своєю роботою й досягають в ній успіху!

Таким чином, результати тестування в чотирьох вищезазначених сферах є безцінною інформацією для планування Вашого подальшого професійного розвитку!

ЗВІТ 

Кожному, хто проходить консультацію, надається ПЕРСОНАЛЬНИЙ детальний ЗВІТ, який складається з 36-ти сторінок.

В звіті наводиться детальна оцінка особистісних характеристик учасника, опис його інтересів, здібностей та цінностей.

Розділ #1. ОСОБИСТІСТЬ 

Звіт за результатами тестування починається з розділу, в якому аналізуються:

– шість основних характеристик Вашої особистості;

– властиві Вам сильні й слабкі сторони на підставі Ваших індивідуальних особливостей;

– професійне середовище, яке найкраще підійде Вам;

– а також показники з  важливих життєвих аспектів на даний момент: Ваш рівень стресу та фінансова ситуація.

Розділ #2. ЗАГАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ 

Визначення своїх загальних інтересів – дуже важливий крок у процесі профорієнтації, тому що людям легше досягнути успіху в діяльності, якщо вона їм цікава!

Чим більше Ви будете насолоджуватися тим, що робите, тим більш ймовірно, що Ви досягнете успіху на цьому поприщі, і тим меншим буде стрес, який Ви переживатимете на роботі.  

Розділ #3. НАВИЧКИ І ЗДІБНОСТІ 

Тут Ви побачите розподіл Ваших умінь в 14-ти сферах діяльності й опис Ваших найрозвиненіших навичок і здібностей.

Розуміння своїх здібностей буде відігравати важливу роль у процесі вибору роду діяльності й майбутньої професії. Дуже важливо підібрати собі таку роботу, яка відповідає найбільш розвиненим навичкам, щоб відчувати радість і насолоду, займаючись тим, що виходить у вас природньо та невимушено.

Розділ #4. ЦІННОСТІ 

Ви можете працювати в тій сфері діяльності, яка в достатній мірі відповідає Вашим професійним інтересам, навичкам і особистісним якостям, але все ж таки переживати незадоволення роботою й стрес, якщо це заняття не відповідає Вашим цінностям.

Цей розділ складається із трьох частин:

«Умови праці», «Результати праці» й «Життєві пріоритети». Тут будуть виділені Ваші основні чотири пріоритети в кожній сфері.

Розуміння цих аспектів допоможе ПРИЙМАТИ ПРАВИЛЬНІ РІШЕННЯ в житті та професійній діяльності.

Люди, які спираються у виборі професії на свої особистісні характеристики, інтереси, навички та цінності, як правило, насолоджуються своєю роботою й досягають в ній успіху!

Таким чином, результати тестування в чотирьох вищезазначених сферах є безцінною інформацією для планування Вашого подальшого професійного розвитку!

Ці сфери необхідно ретельно обміркувати,

перш ніж приймати рішення відносно майбутньої кар’єри.

Тому розглянемо їх детальніше.

У цьому розділі термін особистість описує природню мотивацію до дії, властиву певній особі. Наприклад, одні люди від природи мотивовані до високого ступеня організованості й скрупульозності, а інші більш спонтанні й непослідовні. Або, подібно цьому, частина людей любить ризиковані підприємства, а інша за своєю природою – завжди обережна й нерішуча.

Досвід і спостереження підтверджують, що немає найкращого типу особистості. Усі типи хороші. У суспільстві й на професійній арені потрібні люди з різноманітними особливостями. В усіх є свої сильні й слабкі сторони.

Дуже важливо усвідомити свої особистісні характеристики, перш ніж приймати рішення щодо вибору роду занять. Наша мета – визначити професії, які будуть відповідати Вашому природньому темпераменту й нахилам, а також інтересам, навичкам і цінностям. Так само, як тренерам потрібні спортсмени різної статури й швидкості реакції, щоб відіграти на різних позиціях, так і роботодавці потребують працівників з різними індивідуальними особливостями, щоб створити успішну команду.

Це можна спостерігати тоді, коли робота, нудна й виснажлива для однієї людини, виявляється легкою й приємною для іншої, що володіє природньою мотивацією до цього роду заняття. Загалом, якщо робота викликає у Вас інтерес, вона буде приносити справжнє задоволення, навіть якщо складається з таких завдань, які за інших обставин були б важкими або докучливими.

Існує безліч способів класифікації професійних інтересів. У цьому звіті використовується 21 група загальних інтересів, розділених на п’ять широких професійних категорій. Також наводиться таблиця, яка описує компоненти, що входять до складу Ваших восьми основних інтересів: види діяльності, професії та навчальні дисципліни.

Є дві ключові причини, чому ми повинні опиратися на свої природні сильні сторони. По-перше, це допоможе максимально використовувати свій потенціал. Працюючи в сфері своїх природних здібностей, Ви автоматично одержуєте перевагу в професійному рості, швидше навчаєтеся й досягаєте максимуму з мінімальними зусиллями. На противагу цьому, деякі люди роками вчаться співати, прикладають масу старань, але ніяк не можуть стати відомими співаками, тому що їм бракує здібностей.

По-друге, працювати в сфері своїх сильних сторін просто приємно! Люди дійсно отримують менше стресу на роботі, коли вони використовують навички, що природно приводять їх до успіху. Крім того, Вам буде приємно застосовувати вміння, які вже не раз були відзначені іншими людьми й одержували високу оцінку й винагороди в минулому. При використанні своїх природних здібностей Ваша упевненість у своїх силах буде рости, і, як наслідок, це принесе ще більше успіху й радості в майбутньому.

Багато з людей цінують роботу на відкритому повітрі й ніколи не почувають себе цілком комфортно в стінах якого-небудь будинку. Інші хочуть усвідомлювати, що, виконуючи свої обов’язки, вони надають безпосередню допомогу людям, – такі працівники не будуть задоволені, працюючи на самоті або обслуговуючи верстати й устаткування.

Багато людей думають, що можуть бути щасливі, роблячи все, щоб бути успішними в матеріальному сенсі. Однак занадто часто вони почувають себе незадоволеними й емоційно згорілими вже через кілька років своєї успішної кар’єри. Використовуючи цінності в якості одного з критеріїв у виборі професії, Ви зможете уникнути багато розчарувань і стресів, що підстерігають сьогодні людей на робочих місцях.

.

У цьому розділі термін особистість описує природню мотивацію до дії, властиву певній особі. Наприклад, одні люди від природи мотивовані до високого ступеня організованості й скрупульозності, а інші більш спонтанні й непослідовні. Або, подібно цьому, частина людей любить ризиковані підприємства, а інша за своєю природою – завжди обережна й нерішуча.

Досвід і спостереження підтверджують, що немає найкращого типу особистості. Усі типи хороші. У суспільстві й на професійній арені потрібні люди з різноманітними особливостями. В усіх є свої сильні й слабкі сторони.

Дуже важливо усвідомити свої особистісні характеристики, перш ніж приймати рішення щодо вибору роду занять. Наша мета – визначити професії, які будуть відповідати Вашому природньому темпераменту й нахилам, а також інтересам, навичкам і цінностям. Так само, як тренерам потрібні спортсмени різної статури й швидкості реакції, щоб відіграти на різних позиціях, так і роботодавці потребують працівників з різними індивідуальними особливостями, щоб створити успішну команду.

Це можна спостерігати тоді, коли робота, нудна й виснажлива для однієї людини, виявляється легкою й приємною для іншої, що володіє природньою мотивацією до цього роду заняття. Загалом, якщо робота викликає у Вас інтерес, вона буде приносити справжнє задоволення, навіть якщо складається з таких завдань, які за інших обставин були б важкими або докучливими.

Існує безліч способів класифікації професійних інтересів. У цьому звіті використовується 21 група загальних інтересів, розділених на п’ять широких професійних категорій. Також наводиться таблиця, яка описує компоненти, що входять до складу Ваших восьми основних інтересів: види діяльності, професії та навчальні дисципліни.

Є дві ключові причини, чому ми повинні опиратися на свої природні сильні сторони. По-перше, це допоможе максимально використовувати свій потенціал. Працюючи в сфері своїх природних здібностей, Ви автоматично одержуєте перевагу в професійному рості, швидше навчаєтеся й досягаєте максимуму з мінімальними зусиллями. На противагу цьому, деякі люди роками вчаться співати, прикладають масу старань, але ніяк не можуть стати відомими співаками, тому що їм бракує здібностей.

По-друге, працювати в сфері своїх сильних сторін просто приємно! Люди дійсно отримують менше стресу на роботі, коли вони використовують навички, що природно приводять їх до успіху. Крім того, Вам буде приємно застосовувати вміння, які вже не раз були відзначені іншими людьми й одержували високу оцінку й винагороди в минулому. При використанні своїх природних здібностей Ваша упевненість у своїх силах буде рости, і, як наслідок, це принесе ще більше успіху й радості в майбутньому.

Багато з людей цінують роботу на відкритому повітрі й ніколи не почувають себе цілком комфортно в стінах якого-небудь будинку. Інші хочуть усвідомлювати, що, виконуючи свої обов’язки, вони надають безпосередню допомогу людям, – такі працівники не будуть задоволені, працюючи на самоті або обслуговуючи верстати й устаткування.

Багато людей думають, що можуть бути щасливі, роблячи все, щоб бути успішними в матеріальному сенсі. Однак занадто часто вони почувають себе незадоволеними й емоційно згорілими вже через кілька років своєї успішної кар’єри. Використовуючи цінності в якості одного з критеріїв у виборі професії, Ви зможете уникнути багато розчарувань і стресів, що підстерігають сьогодні людей на робочих місцях.

Звіт надається в друкованому чи електронному вигляді.

В комплект рекомендацій також входять посібники

«План дій» і «Короткий довідник професій».

Ось так буде виглядати і Ваш звіт

після тестування та консультації:

(натисніть на титульну сторінку, щоб переглянути весь звіт)

Програма Career Direct пропонує два типи тестування:

ОСВІТНІЙ ТИП

ПРОФЕСІЙНИЙ ТИП

ОСВІТНІЙ ТИП

для молодих людей, які визначаються з місцем навчання і тільки розпочинають шлях до своєї професії

ПРОФЕСІЙНИЙ ТИП

для людей, які вже мають освіту і досвід роботи, але прагнуть зрозуміти, як більш ефективно використовувати свій потенціал

ВАРТІСТЬ ТЕСТУВАННЯ CAREER DIRECT

Вартість тестування Career Direct досить помірна в порівнянні з іншими програмами такого ж рівня. До речі, більшість тестів по профорієнтації оцінюють лише одну чи дві сфери, тоді як Career Direct проводить дослідження одразу в чотирьох напрямках: особистість, інтереси, навички і цінності. Зазвичай, необхідно пройти декілька тестів для того, щоб отримати такі ж результати, які надає програма Career Direct.

Зверніться до консультантів нашого Центру, щоб дізнатися вартість тестування і консультації у вашому регіоні.

КРОКИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОГРАМИ CAREER DIRECT

#1

Зв’яжіться з нашими консультантами через email або за телефоном.

#2

Ми надішлемо Вам анкету реєстрації на тестування.

#3

Ви заповнюєте анкету та надсилаєте її нам.

#4

Ми надсилаємо Вам електронний ключ для входу у Ваш особистий онлайн-кабінет.

#5

Ви проходите тестування в онлайн-режимі відповідаєте на запитання тесту.

#6

Програма опрацьовує Ваші відповіді, формує звіт та надсилає Вашому консультанту.

#7

Через 2-3 дні Ваш консультант звяжеться з Вами по телефону чи Skype для призначення дати та часу консультації

#8

Ваш консультант проведе для Вас особисту консультацію (1-1,5 год) та надішле Вам звіт та інші необхідні ресурси.

#9

Додатково Ви можете приєднатися до навчальної групи для роботи над унікальним посібником “ПРОФЕСІЯ ЗГІДНО З ПОКЛИКАННЯМ”. Посібник допоможе Вам підібрати підходящу спеціальність і якісно підготуватися до професійної діяльності. Дізнатися більше…

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ (FAQ)

Чи може програма Career Direct® надати мені роботу?
Ні, ми не працевлаштовуємо. Однак, Career Direct® допоможе Вам побачити, який вид діяльності Вам найкраще підійде і в якому напрямку розвиватися.
З огляду на велику кількість різних тестів, навіщо потрібно було ще створювати Career Direct®?
Засновник програми Career Direct® Ларі Буркет під час фінансового консультування помітив, що багато людей не відчувають задоволення від своєї роботи. Він бачив, що дуже часто люди не працюють в тій сфері, яка відповідала б їх талантам і здібностям. Його турбувало, що багато людей просто не усвідомлюють своїх сильних якостей і не можуть використовувати їх у роботі. Бажання виправити цю ситуацію і стало причиною створення Career Direct®.
У чому унікальність програми CareerDirect®?
У програму Career Direct® включені такі ж компоненти, як і в інші відомі тести, наприклад: особистість, інтереси або навички. Однак головною відмінністю є те, що в програмі Career Direct® розглядаються такі компоненти як цінності, рівень стресу і управління фінансами, що робить даний тест одним із найбільших, що існуюють на даний час. Результати розділу “Особистість” в чомусь схожі на результати двох інших відомих тестів – Hogan Personality Assessment і Costa & McCrae’s Neo-PI, а також їх можна порівнювати з Типологією Майерс-Бріггс. Однак звіт Career Direct® більш змістовний. Результати розділу “Інтереси” в чомусь збігаються з результатами Бланку професійних інтересів Стронга (Strong Vocational Interest Inventory) і мають щось спільне з відомими тестами Campbell Interest Inventory (CII) і Self-directed Search (SDS).
Скільки років існує ваша програма і як вона з'явилася?
Ініціатором та ідейним натхненником програми є Ларі Буркет. У 1990 році його організація “Christian Financial Concepts” створила першу програму, яка називалася Career Pathways (Напрям Кар’єри). Ця програма спочатку складалася з декількох невеликих тестів. Після численних досліджень та інтенсивної роботи, з’явилася перша версія Career Direct®. Це сталося в 1995 році. У той час тест складався з двох частин і заповнювався на папері вручну. Заповнені бланки сканувалися і комп’ютер видавав результати. У 1999 році перша CD-ROM версія (1.8) була випущена для використання на комп’ютерах. У 2003 році в програму були внесені додаткові функції (версія 2.1), зокрема додано аудіо супровід і електронні документи. Перша інтернет-версія Career Direct® з’явилася в 2006 році і відрізнялася від попередньої CD-ROM версії лише деякими удосконаленнями. З 2010 року почалася серйозна робота над новою версією – Career Direct Global Edition®, в якій була передбачена можливість проводити тестування на інших мовах.
Скільки людей вже пройшли тест Career Direct®?
У нас немає точних даних, однак, виходячи з кількості придбаних кодів доступу, ми можемо сказати, що близько 120 000 осіб пройшли програму Career Direct®.
Чи достатньо висока валідність (обгрунтованість) тестування Career Direct®?
Фактори розділу “Особистість” пройшли процес підтвердження валідності і значною мірою співвідносяться з відповідними показниками тестів Hogan Personality Inventory і Costa & McCrae’s NEO-PI. Якщо говорити коротко, то на створення тесту пішло 10 років. При його розробці використовувалися стандартні психометричні принципи і були протестовані тисячі людей. Програма Career Direct® була розроблена не на базі якого-небудь з існуючих тестів, а була створена з нуля. При розробці оціночних шкал і системи балів використовувалися факторний аналіз та інші статистичні аналізи.
Я пройшов тест Career Direct® рік тому. Чи буде мені корисно пройти його знову?
Незважаючи на те, що сам тест залишається незмінним, дані у деяких сферах можуть змінитися. На це можуть вплинути життєвий досвід, освіта або набуті навички. Тому, перш ніж приймати важливі рішення щодо подальшої діяльності, слід відштовхуватися від найсвіжішої інформації.
На даний момент я переживаю депресію. Чи допоможе мені програма Career Direct® і наскільки точними будуть результати?
Стан депресії може суттєво вплинути на результати будь-якого тестування. Перш ніж приймати будь-які важливі рішення, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до психолога або консультанта.
Чи може програма Career Direct® допомогти інвалідам?
Програма Career Direct® не проходила спеціального тестування серед людей з обмеженими можливостями, і в ній не враховуються фізичні відхилення людини. Інваліди можуть пройти цю програму, проте ми рекомендуємо їм звертатися за допомогою у виборі професії до професійних консультантів, які мають досвід роботи з людьми з обмеженими можливостями.
У який період життя найкраще проходити тест Сareer Direct?
Найкращий період для проходження тесту – це період, коли людина ще тільки визначається з вибором своєї діяльності. У цю групу входять учні старших класів та студенти початкових курсів університетів, які ще не вибрали спеціалізацію. Тест буде корисний також усім, хто закінчує навчальні заклади і вибирає собі роботу. У цьому випадку програма Career Direct® допоможе звузити спектр запропонованих професій і зупинитися на найбільш оптимальних. Вона допоможе зробити важливі коригування тим, хто перебуває в розквіті сил і націлений на отримання гарного доходу від своєї діяльності. Тест буде корисний навіть пенсіонерам. Вони побачать, де зможуть найкращим чином використовувати свої таланти і поділитися особистим досвідом з оточуючими.