ВІД ДИРЕКТОРА

Дорогі друзі!

Вітаю вас іменем нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа!

Християнський навчальний центр «Успіх» є громадською організацією, яка об’єднує людей, що розділяють бачення та цілі Центру.

 

Наша діяльність базується на християнській моралі і направлена на поширення Царства Божого на землі через зміну світогляду людей за допомогою навчання, формування християнського характеру, практикування високоморальних навиків в житті, розвитку бізнесу, побудованого на біблійних принципах. Також однією з головних наших задач є турбота про дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей групи ризику через навчання, матеріальну та моральну допомогу.

Якщо говорити про Царство Боже на землі, то ми, перш за все, повинні розуміти поняття царства.

Царство – це система управління і контролю над певною групою людей в певній визначеній місцевості чи сфері. Це може бути країна, партія, громада, корпорація, організація, бізнес, сім’я. В цьому світі всі живуть чи беруть участь в якомусь царстві або в декількох відразу.

Земля є величезним царством, але в ньому є багато менших, де людина править з певними повноваженнями.

В кожному царстві є правила, цінності і морально-етичні норми, за якими воно управляється.

Бог, створивши людину і поселивши її в Едемському саду, дав їй владу над землею. Це був праобраз Царства Божого. Там діяли Гоподні правила управління і життя.

Через гріхопадіння (непослух Богу) людина відійшла від Господа і почала жити за своїми егоїстичними морально-етичними правилами і нормами, які не відповідають біблійним.

Внаслідок цього на землі панують неправда, обман, існують голод, розрухи, війни, проблеми. Історія всіх народів пронизана цими бідами.

В історію людства прийшов чоловік, ймення Йому – Ісус Христос, Син Бога Отця. Він посіяв принципи Небесного Царства в дванадцятьох своїх учнів, змінивши їх світогляд. Ці принципи стали системою цінностей послідовників Христа і сформували в них конституцію моральності. Ісус заснував Своє Царство на вічних цінностях Бога Отця, яке зветься Царство Боже. Принципи Божого Царства були дані людям в якості мірила, за яким вони повинні жити.

Учні Ісуса стали першими носіями Його правил і принципів, розповсюджуючи їх серед людей.

Тепер завдяки цим правилам і принципам кожен, хто визнає Ісуса Христа за Господа і приймає Його Конституцію в своє життя, входить в Боже Царство. Такі люди називають себе християнами і покликані поширювати межі Царства, несучи Христову мораль в народи.

Боже Царство буде панувати у цілому світі, коли люди зі всіх народів побачать цінності Божих стандартів в управлінні своїм життям і життям усього суспільства.

Хай Бог нас всіх благословить бути в Його Царстві!

З повагою,

директор центру «Успіх»

Іван Папіш