З ЧОГО ПОЧАЛОСЯ?

Ми живемо у світі сповненому корупції і обману, у світі несправедливості і хаосу, де правлять сильні і гинуть слабкі, де так часто у гонитві за легкою наживою та фінансовою вигодою, наші рідні та близькі, друзі та сусіди, а часом і ми самі, не замислюючись, йдемо на компроміс із власною совістю та загальноприйнятими нормами моралі. При всьому нашому обуренні продажністю чиновників, непорядністю влади та процвітаючою скрізь практикою хабарництва, часто ми самі вносимо лепту у цю всепоглинаючу систему злочинності і гріха. Обманюємо, даємо хабарі і заохочуємо інших так робити, виправдовуючись тим, що це єдиний вихід і чинячи інакше вижити у сьогоднішньому світі неможливо.

Бажаючи донести людям звістку, що вихід існує і що Божі принципи здатні крадинально змінити життя мільйонів людей на краще, у вересні 2007 року у місті Тернополі розпочала свою діяльність ГО «ХРИСТИЯНСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА «УСПІХ». Центр став продовженням навчання формування характеру «La Red», що розпочалося в 2004 році в м. Тернопіль. Основою програми стали біблійні принципи досягнення успіху.

Заснували школу Іван Іванович Папіш і його дружина Любомира, які розуміли, що саме Бог дав їм бажання змінити наше суспільство.

Засновники мали відкриття і бачення: «Змінені народи через навчених, змінених та споряджених людей, які слідують Божими шляхами». Все повинно початися з малого, все повинно початися з когось.

Свою діяльність працівники Центру розпочали з особистих змін. Навчаючись за допомогою річної навчальної програми «La Red», практикуючи Божі принципи та керуючись ними день у день, вони побачили реальні зміни у своєму житті. Щоб дізнатися більше, читайте Архів подій