30-ИЙ ДЕНЬ ВІЙНИ. РОБОТА КОМАНДИ ЦЕНТРУ «УСПІХ»

У зв’язку з тим, що 24 лютого 2022 року Росія віроломно напала на Україну, Християнський навчальний Центр «Успіх» було терміново переобладнано для того, щоб приймати переселенців з інших регіонів України. Спільними зусиллями команди працівників та волонтерів Центру, батьків дітей, які навчаються в Центрі, за фінансової підтримки наших спонсорів та друзів, в перші ж дні війни ми обладнали 3 класи. Там ми змогли приймати більше, ніж 30 людей на ночівлю. З часом ми змогли збільшити кількість класів до 4, а кількість ліжок до 45. А згодом ми змогли б прийняти на ніч одночасно до 70 людей

Станом на 10 березня 2022 року (15-ий день захисту України від повномасштабного вторгнення Росії) величезна кількість українців зі східних та центральних регіонів евакуйовувалися на Західну Україну та в країни Євросоюзу. Відповідаючи на цю потребу,  команда Центру «Успіх», яка була задіяна в служіння цілодобово, змогла надати безпечне місця багатьом сім’ям переселенців. Кожної ночі ми приймали 50-60 людей – сім’ї з дітьми та літніми людьми, які приїжджали в Тернопіль власними автомобілями або поїздами. В нас люди відпочивали з дороги, зігрівалися, могли поїсти та переночувати, і продовжити свою мандрівку далі.

Ми створили максимально комфортні умови для наших гостей:

– їдальня зі свіжою гарячою їжею,

– теплі ліжка для доброго відпочинку вночі,

– дві душові кабіни з гарячою водою, щоб добре помитися,

– дві пральні та одна сушильна машинки, щоб випрати одяг та постіль з ліжок для гігієни,

– два масажні ліжка для відновлення після тривалих мандрівок,

– послуги професійного масажиста, для зняття стресу,

– консультації психологів та душоопікунів.

Особливу увагу ми приділяємо особистим розмовам з гостями про важливість надії на Бога, молимося з ними про прощення гріхів та Боже благословення для їхнього майбутнього.

Від початку війни в Центі «Успіх» ми прийняли більше, ніж 550 людей.

Ми будемо служити і мешканцям нашого рідного міста. Тому вже зараз підготували склад для гуманітарної допомоги розміром 80 м.кв.

Ми щиро дякуємо всім, хто підтримали нас матрацами, ковдрами, продуктами харчування, засобами особистої гігієни та всім необхідним. Хай Господь рясно вас всіх благословить! Це наша спільна допомога нашим українським людям! Ми віримо Богові, що перемога буде за нами! Дякуємо всім вам за молитву за підтримку! Хай буде прославлений Бог через нашу спільну діяльність і служіння людям.

Також ми відновили підтримку та навчання для дітей та підлітків, які навчалися в Центрі до початку війни! В березні 2022 року навчання для дітей в основному здійснювалося в дистанційному режимі. Ми продовжуємо проводити онлайн-зустрічі для дітей та підлітків: уроки англійської мови, «Уроки самостійності для молоді», заняття «Найвеличніша подорож», зустрічі «Суперкнига». Для цього ми використовуємо наступні web-програми: Messenger, Viber, Zoom, Google Classroom, Padlet та інші.

Таким чином ми продовжуємо підтримувати добрі стосунки з нашими вихованцями, проявляючи до них увагу, піклування та даруючи Божу любов та спокій в цій нелегкій ситуації для всього світу.

КОМАНДА ЦЕНТРУ «УСПІХ» ЩИРО ВІТАЄ ВАС З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА НОВИМ РОКОМ!

Ми дякуємо Богові за успішне служіння дітям та дорослим в 2021 році!

Протягом року ми проводили щоденні уроки та заняття для учнів Центру за курсами «Англійська мова», «Уроки самостійності для молоді», «Суперкнига», «Найвеличніша подорож» та «Життя в долонях».

Учасникам молодіжного клубу «Успішна молодь» ми допомогли сформувати надійний характер та почати управляти фінансами за Біблійними принципами.

Ми мали багато особистих консультацій з питань сім’ї, відносин та бізнесу, і сотні учасників змогли пройти тестування та консультації за програмою профорієнтації Career Direct.

Літні місяці були насичені заходами особливого впливу на життя сотень підлітків та дорослих в тижневих дитячих дозвіллях і в «Тато-таборі”.

Було проведено десятки уроків та занять в загальноосвітніх закладах міста. А через співпрацю з міською владою організовано соціальні проекти, які змінюють життя.

Завершуємо 2021 рік урочистими святкування Різдва нашого Господа Ісуса Христа.

Щиро дякуємо за Ваш безмежний вклад, підтримку та молитви! Зміненні життя дітей та дорослих через служіння Центру “Успіх” – це наш спільний плід для Божого Царства!

З Різдвом Христовим та Щасливого Нового Року!

 

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

“Бути толерантним – не достатньо! Робити людям добро – ось що є справжнім викликом сьогодення!”.

З таким посланням зверталися працівники Центру “Успіх” до старшокласників Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка в рамках “Тижня толерантності” з 15 по 19 листопада 2021 року.

Команда Центру провела в гімназії шість занять для 139 учнів. Підлітки проходили тестування на визначення типу особистості, щоб краще розуміти себе та тих, хто поруч.

Під час дискусій учасники зрозуміли важливість того, щоб не просто проявляти повагу та терпимість до інших людей, але і шукати можливість робити для них добрі вчинки.

Учні уважно слухали пояснення викладачів біблійного принципу “Сіяння та жнив” і добре засвоїли «Золоте правило»: «Роби іншим людям те, чого бажаєш, щоб робили тобі».

Віримо, що з Божою допомогою підлітки будуть зростати в бажанні приносити радість тим, хто поруч, роблячи добрі справи!

ФОТОКВЕСТ ДЛЯ ШКІЛ МІСТА “ОБ’ЄКТИВНА КРЕАТИВНІСТЬ”

23 вересня 2021 року в Тернополі командою “Християнського навчального центру “Успіх” спільно з Міським учнівським парламентом “Наснага” та за підтримки “Центру творчості дітей та юнацтва” було проведено Фотоквест “Об’єктивна креативність 2021”. 96 учнів в складі команд з 16-ти загальноосвітніх закладів міста взяли участь в заході. Перед ними було нелегке завдання – в рамках обмеженого часу зробити командні фото згідно з 10-ма творчими завданнями. Всі команди завдання виконали на “відмінно”, а деякі приємно вразили організаторів своєї креативністю та неординарністю.

28 вересня в Центрі “Успіх” відбулося урочисте нагородження переможців Фотоквесту. Оцінювалися творчість, географічне розташування фотографій та командна робота. Команди отримали грамоти за участь та перемогу в окремих номінаціях, солодощі, канцелярію. Висловлюємо подяку Тетяні Чубак та Благодійному фонду “Подоляни” за головні призи командам-переможцям – абонементи на боулінг та каток в ТРЦ «Подоляни».

Щиро вітаємо команду ТЗОШ №27 із перемогою у Фотоквесті!

СЛУЖІННЯ ДІТЯМ ТА ПІДЛІТКАМ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ ТА ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

В липні та серпні 2021 року діяльність команди Центру «Успіх» в основному здійснювалася в дитячому літньому таборі «Лісовий» (с. Скоморохи, Бучацький р-н, Тернопільська область). Вже десять років поспіль щоліта ми працюємо в цьому таборі, проводячи різноманітні заходи для 400-500 учасників. Були проведені наступні заходи:

  • проведено заняття за програмою «Уроки самостійності для молоді» для старших вікових груп підлітків. На цих заняттях діти та підлітки отримують корисні і практичні навички самостійного життя, пізнають біблійні принципи стосунків з однолітками та батьками, формують надійний характер. Уроки наповнені командними завданнями та інтерактивними іграми;
  • проведено зустрічі «Суперкнига» та заняття циклу уроків “Найвеличніша подорож” для середніх та молодших школярів. На цих уроках через біблійні історії діти дізнаються про Євангелію та Божий план для їхнього життя;
  • проведено загально табірні ігри, квести, конкурси, показ повчальних мультфільмів та фільмів – для створення атмосфери дружби, прийняття та взаємодопомоги між дітьми та дорослими

Ось деякі відгуки підлітків:

«Для мене стала відкриттям гра «Інстинкт самозбереження». Мабуть саме через цю гру всі групи стали дружелюбнішими та по справжньому відкрились. Якщо чесно, то мені сподобалися усі тренінги. Але теми про Ніка Вуйчіча та про батьків були найцікавішими для мене. Після цих тренінгів я прийняла рішення пробачати, а до цього моменту з цим були дуже сильні проблеми. Я хочу сказати вам велике дякую. Ви всі прекрасні, неймовірні та хороші люди. Ми вас ніколи не забудемо!» (Дерех Вероніка, м. Бережани)

«Мені сподобались усі теми тренінгів. Кожна з цих тем дала певну «їжу» для переосмислення деяких речей. Дійсно, хоча зразу усе зрозуміти неможливо, проте правдиві історії з життя дали поштовх до певних дій. Найбільшим та найважливішим з відкриттів стало те, що після пробачення певної людини стає легше на душі. Саме тому я прийняла рішення пробачити батька. Спасибі вам! Ігри, які ви проводили, дуже допомогли краще почати спілкуватися із людьми із моєї групи» (Вікторія Бачинська)

 «Мені сподобались ігри, які проводили Руслан та Юрій. «Інстинкт самозбереження» допоміг дітям згуртуватись, активно та весело проводити час. І загалом після цієї гри діти були задоволені. Тренінги Наталії дуже цікаві. Хлопці та дівчата активно обговорювали теми, які підносила психолог. Я думаю, що вона позитивно вплинула на дітей, допомогла їм задуматись і  змінити щось у своєму житті найкраще. Цікавим був Фотоквест, адже діти проявили свою фантазію та креативність, згуртувались та показали чудовий результат. Цей захід допоміг їм повірити у себе. Із задоволенням чекаємо вас у наступному році» (Поляк Алла)

 «Дорога команда Центру «Успіх»! Дякую за весь час проведений разом. Мені дуже сподобались ті ігри та  конкурси, які ви нам давали. Також на тренінгах я для себе виділила певні речі, які трохи помогли мені впоратись з деякими проблемами. Крім цього хочу подякувати за всі моменти, які ви нам подарували, Доречі завдяки одній грі я помирилася з подругою! Загалом дякую вам за вашу роботу! Бажаю вам рухатись тільки вперед і далі продовжувати справу життя!» (Софія Денисюк)

 «Мені дуже сподобались душевні розмови, були круті ігри та фільми. Мене дуже вразила історія одного з викладачів про його батька, так як в мене схожа ситуація була. Дуже круто, що ви змогли це розказати іншим і дати нам моральну силу. Мені ви дали силу пробачити мою маму. Бажаю вам удачі у вашій професії!» (Цілінська Анастасія)

В рамках початку нового навчального року в Центрі “Успіх” було проведено організаційні батьківські збори для батьків та опікунів учнів, які відвідують наші заняття. На цих зустрічах учасники познайомилися з навчальними програмами, правилами та графіком роботи центру, підписали документи для навчання дітей.

Також відбулися святкові урочисті зустрічі зі всіма учнями, які цього року навчатимуться в нас! Всі діти з натхненням та завзятістю приступають до навчання, щоб, здобуваючи знання, формувати свій характер і досягати нових вершин в своєму житті!

Бажаємо Божих благословень всім дітям та дорослим! Дякуємо Богові за можливість служити їм! Вдячні всім, хто молиться та допомагає нам в нашій спільній діяльності для слави Божої!

ДИТЯЧІ ДОЗВІЛЛЯ

З 07 по 11 червня в Центрі “Успіх” було проведено тижневе дитяче дозвілля на тему «IZI бути собою» для середніх та старших вікових груп учнів Центру. В заході взяли участь 48 дітей. Основним посланням було «Зрозумій свою унікальність в Бозі та допоможи іншим бути унікальними».

А з 29 червня по 02 липня було проведено дитяче дозвілля на тему “Номер Один” для молодших учнів нашого Центру. Діти вчилися віддавати першість в усіх сферах їхнього життя Тому, Хто є достойним цього, – Ісусу Христу. Через біблійні уроки, ігри та квести викладачі Центру показували учасникам важливість підкорення життя Небесному Отцю. Родзинкою дозвілля став день проведений на тенісних кортах Central Park” в м. Тернопіль, де більшість дітей вперше в житті спробували себе в грі у теніс і отримали багато позитивних емоцій.

Ми щиро дякуємо Богові за можливість являти Його любов до дітей та підлітків і віримо, що добре насіння Слова Божого, яке було посіяне в серця дітей, принесе добрий врожай в їхньому зміненому дорослому житті!

 

ТАТО-ТАБІР

З 17 по 19 червня 2021 року було проведено Тато-табір, в якому взяли участь 40 татів та 40 дітей. Основними спікерами в таборі були представники міжнародної організації Dad Camp. Через тренінги для татів та інтерактивні ігри для дітей вони доносили важливі принципи передання правильної, Божої спадщини від татів дітям. Надзвичайний результат в зміні відносин та позитивні відгуки учасників додають нам наснаги проводити подібні заходи і в майбутньому.

Деякі відгуки татів:

“Щиро дякую адміністрації Центру «Успіх» за організацію цього духовного заходу «Тато-табір». Дякую, що ви є свідками Ісуса Христа. Хай Господь благословить вас усіма ласками благодаті» (Шенгера Тарас)

«Дякую Богу і служителям, які зробили цей вклад. Позитив служителів наповняв нас. Я як батько вчусь  любити перш за все Бога, щоб передати благословенний спадок своїй дитині» (Крупка Віталій)

«Тато-табір – це цінна інформація, що допомагає вирішити складні проблемні моменти у взаємостосунках між татом і синочком» (Мочар Овідій)

«Дякую вам за те, що цей табір відкрив мені наважливу роль тата в житті моєї сім’ї, а особливо дітей. Можливо, не було певних надзвичайних емоцій, бо ми чоловіки. За те ми прийняли рішення бути справжніми татами для своїх дітей!» (Вітюк Андрій)

 «Мене вразила зворушлива історія Івана Папіша. Безцінний час проведений зі своєю дитиною, навчання і позитивні враження. Неповторні емоції. Це дуже важливий і необхідний проект. Я вас люблю і хай береже вас Бог» (Прохира Ростислав)

 «Сам Бог привів мене сюди та дав можливість «зупинити час», щоб зрозуміти наскільки важливо приділяти час для моїх дітей та цікавитись їхнім життям. Переосмислив те, що є що змінювати у відношенні до сім’ї» (Солодовник Андрій)

СВЯТКОВІ ПАСХАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ

Тиждень перед Пасхою учні Християнського навчального центру “Успіх” мали змогу перенестися у часи Ісуса Христа та переживати події страждань то радісного воскресіння нашого Спасителя. Діти зрозуміли справжнє значення Пасхи та через декламації і пісні розповідали про великий подвиг для всього людства – Спасіння від гріхів.

Ми щиро дякуємо Богу за можливість служити дітям та підліткам! Нехай воскресіння Христове відроджує кожного з нас до нового життя для Божої слави!

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ “НАЙВЕЛИЧНІША ПОДОРОЖ”

В лютому 2021 року відбулося перше заняття циклу уроків “Найвеличніша подорож” на тему “Будь в тісних стосунках з Ісусом”.

На занятті більше 30-ти дітей вчилися будувати правильні стосунки у сім’ї. Викладачі допомагали дітям зрозуміти, що вдома нам потрібно підтримувати добрі стосунки з рідними, допомагати з хатніми справами, проявляти ініціативу та бути відповідальними.

Діти з радістю сприйняли ідею про те, що близькі дружні стосунки з Ісусом Христом допоможуть правильно будувати їхні стосунки з батьками, друзями та вчителями.

ПЕРША ЗУСТРІЧ КЛУБУ “УСПІШНА МОЛОДЬ”

19 лютого 2021 року проведено першу в цьому семестрі зустріч молодіжного клубу «Успішна молодь». Підлітки з цікавістю відреагували на пропозицію пройти 10-ти тижневий курс «Біблійні принципи управління фінансами», який допоможе їм закласти міцний біблійний фундамент фінансової грамотності.

В курсі розглядаються наступні теми: «Введення», «Божа відповідальність і наша», «Борги», «Поради», «Чесність», «Даяння», «Навчання й робота», «Заощадження», «Друзі», «Уперед, за справу!» та ін.

Практичними завданнями курсу є: «Облік доходів і витрат», «Акт передачі власності», «Ідеї економії грошей», «План витрат на тиждень», «Місячний аналіз/Місячний бюджет», «Резюме для влаштування на роботу», «Твій ощадний рахунок», «Твої фінансові цілі», «Страхування/Твій фінансовий звіт».

СВЯТКОВІ НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ

«Христос народився!», «Славімо Його!»

В грудні 2020 та січні 2021 з дотриманням вимог карантину в приміщеннях Центру були проведені святкові Новорічні та Різдвяні зустрічі для різних вікових груп учнів. Ми згадували та переказували один одному Різдвяну історію у віршах, піснях та виставах. Старшокласники спробували себе в ролі ведучих свята, а дошкільнята та молодші школярі із захопленням реагували на несподівані для них театральні сценки від працівників Центру. На завершення святкових зустрічей всі учні отримали подарунки.

Щиро дякуємо Всім, хто молиться та підтримує наше служіння! Ви допомагаєте нашій команді ділитися Доброю новиною про Спасителя Ісуса Христа з дітьми та дорослими!  

«Христос народився!», «Славімо Його!»

КОНСУЛЬТАЦІЯ CAREER DIRECT

Програма профорієнтації Career Direct вже декілька років є чудовим інструментом для команди Центру «Успіх» в процесі допомоги підліткам та дорослим з вибором навчального закладу чи професійного середовища для подальшого зростання.

Двадцять старшокласників, учнів нашого Центру, пройшли Тестування по програмі Career Direct у режимі онлайн на сайті, де кожен учасник дав відповідь на більше, ніж 500 запитань в чотирьох розділах: «Особистісні характеристики», «Інтереси», «Навики і спосібності» та «Цінності».

12-го листопада 2020 року в Центрі відбулася Консультація для цих підлітків. На зустрічі сертифіковані консультанти програми представили учасникам результати тестування – особисті Звіти учасників на 38-ми сторінках, і детально пояснили важливі нюанси результатів тесту. Підлітки були в захваті від отриманих результатів і активно приймали участь у виконанні завдань при роботі над своїми Звітами. Кожен учасник отримав навики роботи з отриманими результатами та зміг порівняти свій Особистісний портрет професійних якостей з Листом оцінки вибраної професії.

Ми вдячні Богові за можливість допомогти підліткам підібрати відповідну спеціальність і якісно підготуватися до професійної діяльності.

Більш детально про програму Career Direct ви можете прочитати на нашому сайті за посиланням:

https://center-uspikh.com.ua/profesijna-oriyentatsiya/

УРОКИ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ

05 листопада 2020 року викладачами Центру “Успіх” на запрошення керівництва ЗОШ №18 з дотриманням вимог карантину було проведено ряд занять для 40-ка учнів з 8-х та 9-х класів на тему “Особистість. Креативність. Успіх”. Уроки проводилися в рамках Тижня соціально-психологічної адаптації підлітків до самостійного життя.

В інтерактивній формі ми розглянули взаємозв’язок між особистісними характеристиками людини, позитивними та негативними рисами її характеру та досягнення справжнього успіху, як наближення людиною до її максимального потенціалу в різних сферах життях.

Учні із захопленням сприйняли принцип, згідно якого формується характер та визначається успішність життя: “Посієш думку, пожнеш вчинок. Посієш вчинок, пожнеш звичку. Наші звички формують наш характер. А характер людини визначає, яким буде все її життя”.

На завершення кожного уроку ми визначали декілька креативних шляхів формування надійного характеру, як основи успішного життя.

Врахувавши позитивні відгуки учнів та класних керівників, ми домовились з керівництвом школи про подальшу співпрацю та проведення уроків та тренінгів для старшокласників.

Ми вдячні Богові за можливість позитивно впливати на підлітків нашого міста.

Дякуємо Всім за підтримку та молитви в нашому спільному служінні!

Впродовж 12-ти років Християнський навчальний центр “Успіх” кожного року проводив семінари за програмою «Біблійне підприємництво», яка розроблена і написана міжнародною організацією «Проект Неемія». Більше про програму ви можете дізнатися за посиланням: https://center-uspikh.com.ua/main-page/biznes-za-bibliyeyu/

Кожного року «Проект Неемія» організовує річну міжнародну конференцію, на якій команда Центру «Успіх» приймає активну участь. Наш центр є найтривалішим міжнародним партнером «Проекту Неемії». Цей рік не є винятком. Іван Іванович прийме участь в якості спікера одного із семінарів на конференції. Враховуючи епідемію Ковід-19, цього року конференція буде відбуватися через Інтернет звязок за допомогою програми Zoom.

Іван Іванович буде говорити на тему: «Важливість зв’язку із громадськістю».

Більше про саму конференцію ви можете дізнатися за цим посиланням: https://nehemiahecommunity.com/nehemiah-week-2020/

НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ЦЕНТРІ ЗАВЕРЕШЕНО!

Щиро дякуємо всім учням, батькам та опікунам за активну участь в творчому та цікавому освітньому процесі! Наші викладачі прикладали максимум зусиль та втілювали креативні ідеї, щоб навчання було захоплюючим щоразу. Батьки та опікуни надійно захищали тил домашнього дистанційного навчання. А учні були винятково відповідальними та старанними! Ми маємо що святкувати!

Тому з перших чисел червня з дотриманням всіх вимог карантину в Центрі відбулися урочисті зустрічі з учнями, на яких були підведені підсумки навчання. Кожен учень отримав чудовий подарунок, а найстаранніші змогли ще й придбати різноманітні цікавинки за «доляри», які вони отримували від викладачів впродовж навчання.

Ось деякі відгуки дітей та дорослих:

“Для мене дистанційне навчання стало поштовхом краще вивчити англійську і Центр “Успіх” дуже допоміг у цьому. Завдяки онлайн урокам була змога поспілкуватись з вчителями та друзями і трішки розвіятись від думок про карантин. Я чекала на ці уроки з нетерпінням, адже тут отримувала не тільки знання, а й радість від спілкування з людьми, яких давно не бачила. Уроки з “Найвеличнішої подорожі” були дуже креативними, а домашнє завдання не давало сумувати протягом ізоляції. Загалом Центр “Успіх” зробив мій карантин набагато цікавішим, а дистанційне навчання – веселішим, і за це я хочу дуже подякувати всім вчителям та людям, які допомогли все це організувати”. (Юрик Діана, 8 клас)

 

“Дякую вам, за цей навчальний рік проведений разом:) З вами дійсно цікаво вчитися і просто спілкуватися, у вас прекрасна команда та чудові вчителі:) Завжди приємно знаходитись у вашому колективі. Дякую за ваші ідеї, що до різних конкурсів, свят, вікторин і тд, це дуже запам’ятовується:) Божих вам благословінь!” (Шимків Софія, 10 клас)

“Я хочу подякувати Вам за всі дистанційні уроки, які ви провели! Мені дуже сподобалося, що навіть попри карантин ви виходили на зв’язок і завжди пояснювали нам новий матеріал. Я замітила, що мій рівень англійської покращився навіть за карантин. А ще я хочу подякувати вам за навчання у вашому центрі “Успіх”, адже там я знайшла багато нових друзів та познайомилася з вами. Мені подобається те, що від вчителів ти завжди відчуваєш доброту і щирість! Велике дякую Вам!???” Стадник Діана, 8 клас)

“Дякую вам, що ми продовжили вчитись і на карантині. Я старалась приєднуватись до всіх уроків, бо завдання були дійсно цікаві і рівень книжки трохи складніший?. Прийшлось вчасно виконувати всі дз, хоча раніше я часто забувала?. Мені подобається центр «Успіх», за цікаву форму навчання, вечірки, оригінальні ігри і подарунки ???” (Прохира Катерина, 10 клас)

“Слава Ісусу Христу! Ми щиро-прещиро дякуємо усьому вашому колективу за навчання, виховання, увагу та подаруночки для моїх дітей. Дякую Богу і вам за те, що ми є в Успіху” (Глеза Аліна, мама двох учнів Центру)

Ми переконані, що знання та емоції, якими кожна дитина наповнила свій розум та серце впродовж 2019-2020 навчального року, приносять чудовий результат в їхньому особистому розвиткові та для служіння іншим людям. Бажаємо всім рясних Божих благословень!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

З 16-го березня та весь квітень 2020 року діяльність команди Центру «Успіх» здійснювалася в дистанційному режимі. Ми проводимо онлайн-зустрічі для дітей та підлітків: уроки англійської мови, «Уроки самостійності для молоді», заняття «Найвеличніша подорож», зустрічі «Суперкнига», молодіжний клуб «Успішна молодь». Для цього ми використовуємо наступні web-програми: Messenger, Viber, Zoom, Google Classroom, Padlet та інші.

Вчителі тернопільського навчального Центру записують відео уроки, після перегляду яких діти виконують творчі домашні завдання. І хоч живого спілкування ніщо не замінить, проте ми хочемо не втрачати відносин з нашими учнями.

Ще в березні ми розпочали уроки із старшими групами, діти з охотою відгукнулися та активно приєднуються до онлайн занять.

Ніхто не думав, що час карантину буде такий довгий і ми дуже заскучали за нашими молодшими учнями. Тому вирішили спробувати онлайн уроки і з ними. І нам вдалося! Завдяки батькам, які допомагають діткам приєднатися, ми проводимо тепер заняття і з молодшими учнями.

Емоції дітей зашкалювали, коли вони побачили один одного на екрані. Хтось помітив зовнішні зміни, хтось просто радів, що хоч дистанційно, але може зустрітися з друзями.

Напевно вперше, нас як вчителів, не відволікав шум, який створювали діти – той шум просто свідчив про життя, спілкування та єднання, якого так зараз не вистачає. 

 

Батьки також писали вдячні відгуки за можливість діткам дистанційно навчатися.

Для координації роботи щодня проводиться онлайн-нарада команди Центру, на якій ми ділимося новинами та планами нашого служіння дітям та підліткам, молимося за потреби нашої команди, наших вихованців, країну, Міжнародне служіння Orphan’s Promise.

Таким чином ми продовжуємо підтримувати добрі стосунки з нашими вихованцями, проявляючи до них увагу і піклування, та даруючи Божу любов та спокій в цій нелегкій ситуації для всього світу.

Ми дякуємо Богу за те, що Він відкриває різні шляхи праці та служіння навіть на карантині!

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА “ЖИТТЯ НА РОЗДОРІЖЖІ”

18 лютого 2020 року в м. Тернопіль відбувся семінар для вчителів загально-освітніх закладів згідно навчальної програми «Життя на роздоріжжі». Спікерами семінару були Віталій Озерний та інші представники ГО «Молодь на роздоріжжі». Працівники Центру “Успіх” були учасниками семінару і отримали сертифікати на право викладання цієї навчальної програми в ЗОШ-ах України.

 

19 лютого 2020 року викладачі Центру разом з представниками ГО «Молодь на роздоріжжі» прийняли участь в проведені трьох уроків для старшокласників в Тернопільській Школі-колегіумі імені Йосипа Сліпого. Уроки проводилися згідно програми «Життя на роздоріжжі». Підлітки активно обговорювали теми уроків, були відкритими до виклику формувати характер згідно християнських цінностей, беручи за приклад характер Ісуса Христа, слухали і відкрито сприймали Добру Новину.

 

УРОК-БЕСІДА НА ТЕМУ “ПІДГОТОВКА ДО СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ”

20 лютого 2020 року з метою привернення уваги до проблем сімейного виховання Управлінням сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з командою Центру «Успіх» та ГО «Сім’я на скелі» в рамках реалізації курсу «Основи сім’ї» організовано та проведено урок-бесіду на тему «Підготовка до сімейного життя» для учнів 11-х класів ТЗОШ № 24. Метою бесіди було ознайомити підлітків із сутністю та необхідними передумовами міцної сім’ї, а також як встановити і підтримувати позитивну атмосферу взаємин, а головне, як зберегти та примножити любов – найчарівніше почуття, що лежить в основі сімейних стосунків.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «BRAINSTORM»

17 лютого 2020 року в м. Тернопіль для учнів з 16-ти ЗОШ міста вперше відбулася унікальна подія – Інтелектуальна гра «Brainstorm».

Діти мали можливість відповідати на різні інтелектуальні питання і позмагатись за призові місця. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та залишилися вдячними за чудово проведений час.

Організаторами події виступили Тернопільський навчальний центр «Успіх» спільно з Міським учнівським парламентом «Наснага» та Центром розвитку дітей та юнацтва. Це вже не перший захід, який ми організовуємо разом.

Ми вдячні Богові за таку можливість разом з іншими організаціями спільно позитивно впливати на життя молодих людей нашого міста, та допомагати їм у всебічному розвитку.

РІЗДВЯНІ ТА НОВОРІЧНІ ЗУСТРІЧІ

В навчальних класах Центру та в Тернопільському дитячому будинку проведено Різдвяні та Новорічні святкові зустрічі. Всі учасники та гості святкувань були задоволені і з радістю розповідали історію про народження Ісуса Христа. Діти та підлітки отримали масу позитивних вражень та подарунки.

Гостем Різдвяної зустрічі в клубі “Успішна молодь” був пастор церкви, музикант і композитор Джон Маркі.

Пастор проповідував на тему «Вигнання та прийняття», наводячи багато прикладів із Біблії та сучасного життя про людей, яких проганяли і від яких відрікалися. Пастор зумів пояснити, що через відкинутість та зраду, яку Ісус пережив будучи на землі, сьогодні ми можемо бути прийнятими Небесним Отцем. Підлітки уважно слухали Євангелію, з радістю співали пісні разом з музикантами. Віримо, що Бог допоможе їм зростати в вірі, а нам дасть можливість і надалі служити молодим людям.

ПІЖАМНА ВЕЧІРКА

А ви можете на роботі ходити в піжамі?  Так, якщо це тематична вечірка.

Працівники Тернопільського навчального центру вирішили організувати піжамну вечірку з нагоди американського Дня Подяки. Діти завжди з радістю відвідують наші заняття, тому ми захотіли зробити атмосферу ще більш домашньою та затишною. Всі були у передчутті свята. Оскільки дрес кодом був домашній одяг, то діти, батьки та опікуни ретельно готувалися. Кожен хотів виглядати гарно.

Ще одним із завдань було принести пригощення для своєї навчальної  групи. Як вчителі, ми трішки хвилювалися чи діти будуть відповідальними у тому, щоб принести гостинець, переживали, чи всім вистачить. Навіть думали купити ящик печива про запас. Проте дуже швидко наші переживання розсіялися, адже всі учні принесли з собою солодощі, цукерки, печиво різні смаколики. Ми були приємно вражені щедрістю дітей, які спішили поділитися зі своїми друзями, вчителями. Більше того, наші вихованці були уважними і до нових учнів, кожен хотів їх пригостити. Пригадуємо, як одна дівчинка запізнилась і потрапила на святкування не зі своїми одногрупниками, а з іншими дітьми. Ті намагались поділитися з нею, щоб вона почувалась комфортно.

Окрім розваг, конкурсів та ігор, кульмінацією свята була спільна молитва вдячності за достаток на наших столах, за турботу Божу про нас, а також згадували і тих, хто голодний та просили в Господа милості для них.

Вечірка принесла неймовірні враження та спогади у життя дітей та працівників. Це був хороший час спостерігати за позитивними перемінами у життях учнів та побачити плоди своєї праці. 

Найбільша радість для вчителів – коли учні практично застосовують вивчені істини на уроках. Домашня атмосфера допомогла всім відчути себе однією великою дружньою сім’єю! Дякуємо Богу за можливість служити дітям!

Ось вдячні відгуки деяких батьків:

Хомко Юлія : «Дякуємо, що зацікавлюєте дітей до навчання!»

Якубівська Наталя: «Дякуємо колективу центру «Успіх» за гарно проведений час. Хай усіх вас Бог рясно благословить!»

Юрик Галина: «Дуже щиро дякуємо колективу центру «Успіх» за гарно проведений час. Донька дуже задоволена. Прийшла додому надзвичайно щаслива!»

Олеськів Ірина: «Ми вам дякуємо! Діти дуже чекали і залишилися усім задоволені та щасливі!»

Бойко Леся: «Велике спасибі усім, хто працює з дітьми. Це непросто, це велика титанічна праця, це враження на все життя. Дякуємо за ваше терпіння, жертовність, мудрість та любов»

Дутка Оксана: «Ви великі молодці, формат вечірки дуже класний. Діти щасливі і досі під враженням!»

Глух Леся: «Дякуємо за вечірку. Антон дуже задоволений. Здоров’я вам, натхнення, нових звершень і Божої ласки!»

Іванців Галя: «Дякую вам, дорогі вчителі, за яскраві барви, які ви добавляєте у життя моїх дітей!»

Іра Шенгера: «Дякуємо Вам Усім!!! Нехай Господь Вас береже і надихає на такі гарні справи!!!

 

А ми дякуємо Богу за можливість служити дітям!

КУРС ТРЕНІНГІВ S.T.A.R.S

Спілкуючись з підлітками груп ризику, ми побачили, що часто вони поводяться дещо дивно через великий стрес чи депресію в їхньому житті. Більшість із них не знають, як діяти в таких ситуаціях.

Враховуючи цю потребу, 29-го листопада по 13 грудня 2019 року викладачі Центру Успіх провели курс тренінгів S.T.A.R.S. (Suicide Training And Resiliency Strategies – Попередження суїциду та стратегії психологічної стійкості) для учасників клубу «Успішна молодь». Курс покликаний навчити тому, як вберегти себе та своїх друзів від депресії та суїциду.

«Навіть якщо зараз вам це не потрібно, життя – цікава річ, і готує для нас різні ситуації. Краще бути готовим до всього, особливо, коли це може врятувати чиєсь життя!» – з такими словами звернулися до учасників сертифіковані тренери курсу S.T.A.R.S. 

«В житті бувають різні ситуації. Багато з них спричиняють неабиякий тиск і, як наслідок, приводять нас до стресу. Є люди, які не можуть самостійно пережити важкі часи, і їм необхідна підтримка близьких».

Учасники тренінгів пройшли наступні уроки: «Розуміння стресових факторів», «Психологічна стійкість до суїциду: вміння долати біль», «Суїцидальна поведінка», «Безпечний діалог», «Внутрішній діалог» та ін.

На останньому занятті з темою «Зміна мислення» всі учасники прийняли важливе і осмислене рішення «Вибираю життя!»

Ми віримо, що нові знання та навики, які учасники отримали на тренінгах, допоможуть їм зберегти не лише власне життя, але і життя їхніх друзів.

ДЕТЕКТИВНИЙ КВЕСТ “ЦИРК МЕМУСА”

08 листопада 2019 року зустріч клубу «Успішна молодь» стала справжнім детективним розслідуванням!

Для того, щоб взяти участь у Квесті, учасники об’єдналися в шість команд – детективних агентств. Перед ними постало нелегке завдання – розгадати злочинця, мотив, місце, день та знаряддя злочину.

Всі події відбувалися в «Цирку Мемуса», а підозрюваними були актори цирку. Алібі були настільки переконливими, що змогли б ввести в оману і найдосвідченіших детективів.

Щоб розгадати всі обставини злочину, знадобилися неабиякі вміння слідчих.

Весь сценарій Квесту було побудовано навколо теми «Правда та Обман». Працівники Центру розповідали учасникам про важливість розрізняти та аналізувати інформацію на достовірність і самим залишатися правдивими. Всі учасники залишилися задоволеними та з нетерпінням очікують наступних зустрічей клубу.

Вітаємо переможців Квесту!

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАТО!

Третього вересня 2019 року відбулося Урочисте святкове відкриття навчання! Діти, батьки та опікуни із натхненням чекали цього дня, адже навчання в нашому Центрі, за їхніми словами, є справжньою цінністю для більшості з них.

Навчальні класи чекають дітей, які скоро сядуть за парти, щоб отримувати нові знання та навики. Викладачі Центру готові і в цьому році послужити дітям, являючи їм Божу любов та піклування, допомагаючи кожному учню максимально розкрити всі їхні здібності, навчаючи не лише іноземної мови, але й життя згідно з біблійними принципами моралі.

Більше, ніж 200 дітей та підлітків будуть відвідувати уроки англійської мови, “Уроки самостійності”, зустрічі “Суперкниги”, “Найвеличніша подорож” та “Життя в долонях” в 2019-2020 навчальному році.

Бажаємо дітям Божого благословення в навчанні, а батькам та опікунам – терпіння та взаєморозуміння для успіху нашої спільної справи! В добру путь!

ДИТЯЧИЙ ТАБІР “ЛІСОВИЙ”

В липні та серпні 2019 року команда Центру «Успіх» працювала в дитячому соціальному таборі «Лісовий» (с. Скоморохи, Бучацький район, Тернопільська обл.). Щоліта з 2011 року служіння в таборі є унікальною можливістю впливати на дітей та підлітків з багатодітних та малозабезпечених сімей, які зараз знаходяться у важких життєвих обставинах, працювати з дітьми сиротами та з дітьми групи ризику.

Тренінги та заняття згідно програм «Уроки самостійності для молоді» та «Відродження» є основною складовою нашої роботи в таборі.  Через теми «Мої життєві цінності», «Формування характеру», «Як ужитися з батьками», «Дошлюбні статеві стосунки» та інші, ми доносили до підлітків альтернативний, біблійний погляд на розуміння себе та оточення. Для більшості підлітків ці теми були актуальними та потрібними. «З нами ніхто раніше про це не говорив», – такою була найпоширеніша реакція дітей після занять.

Тренінги, заняття, квести, інтерактивні ігри на побудову команди, показ мультфільмів «Суперкниги», та художніх фільмів із повчальним змістом – через ці заходи серця дітей відкривалися, їхнє мислення змінювалися, наші з ними стосунки ставали дружніми.

Дуже часто за маскою несприйняття і награного атеїзму були заховані зранені дитячі душі, які потребують батьківської любові, підтримки та розуміння.  Говорячи з дітьми про біблійні принципи життя, працівники Центру завжди показували  справжнє значення Євангелії Ісуса Христа, являючи дітям Божу любов.

Відчуваючи щирість та відповідальність нашої команди, діти починали відкриватися, говорили про свої сімейні проблеми, про те, що зараз відбувається в їхньому особистому житті, про причини переживань, страхів та невпевненості. Через особисті консультації, настанови та спільну молитву діти отримували відповіді на свої запитання та надію, що з Божою допомогою зможуть пройти різні випробовування.

Ось відгуки деяких дітей:

«Дякую вам за змістовні тренінги, ви вмієте надихати людей. Я прийняла рішення цінувати все, що я маю, допомагати іншим, боротися зі своїми страхами. В майбутньому хочу виступати з такими ж промовами в лікарнях та дитячих будинках, щоб діти зрозуміли, що в них все вийде, головне вірити!»

(Степанова Даша, м. Полтава)

«Мені сподобалися ваші цікаві та креативні ігри, важливі теми, які пояснювалися доступною мовою. Я прийняла рішення налагодити стосунки з мамою та навчитися вирішувати конфлікти конструктивно»

(Мороз Ярослава, м. Тернопіль)

«Найбільш цікавим тренінгом особисто для мене був тренінг про відносини між батьками та дітьми. Як приїду до дому, то обов’язково поговорю з батьками і ми будемо старатися проводити більше часу разом»

(Гайдамашко Марія, м. Шумськ)

«Я зрозумів, що в нас мало часу, і завжди потрібно цінувати батьків, приділяти їм увагу і ставити зустрічі з ними вище, ніж зустрічі з друзями. Від дівчат мені не потрібно шукати тільки фізичного контакту, не потрібно шукати задоволення від багатьох дівчат, а краще не спішити і дочекатися однієї, найкращої. Я став більше усвідомлювати це»

(Горошинський Артем, м. Полтава)

«В першу чергу хочу подякувати за підтримку, яку ви мені дали під час особистої розмови, а також за тренінги, які змінили мій погляд на світ і спілкування з близькими людьми. Я зрозуміла, що не потрібно боятися говорити те, що думаєш і відчуваєш»

(Ящук Таня, м. Бучач)

«Дякую за цінну інформацію, яка згодиться мені як у матеріальній, так і в моральній стороні життя. Спасибі за час і вашу увагу, витрачені на нас. Ви змушуєте переглянути життя і принципи у кращу сторону, а це найкраща річ, яку можна отримати під час тренінгу»

(Олексієнко Софія, Тернопіль).

Ми вдячні Богу за можливість служити дітям та підліткам і віримо, що насіння, яке посіяне в серця дітей, принесе добрий плід для їхнього подальшого життя з Богом!

 

ДИТЯЧІ ДОЗВІЛЛЯ “БОЖИЙ ВИБІР – МІЙ ВИБІР?”

Командою Центру проведено два денних дитячих дозвілля “Божий вибір – мій вибір?”:

 – 11-15 червня 2019 року – для дітей, які відвідують заняття Центру (м. Тернопіль);

 – 18-22 червня 2019 року – для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей в Кременецькому дитячому санаторії (м. Кременець, Тернопільська обл.).

Учасники приймали активну участь в іграх та квестах, а на біблійних уроках та зустрічах “Суперкниги” дізнавалися про Божий план для їхнього життя. Діти з радістю приймали звістку про Ісуса Христа, в молитві довіряли своє життя Господу. Батьки висловлюють глибоку вдячність за проведені табори, адже бачать позитивні зміни в житті їхніх дітей.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ

11 червня 2019 року в Центрі “Успіх” відбувся Всеукраїнський конкурс бізнес-планів серед випускників курсу семінарів “Бізнес згідно Біблії”. Свої плани презентували шестеро учасників з різних міст України. Переможницею стала тернополянка Тетяна Васенда з бізнес-планом “Відкриття художньої студії “ART HOUSE”. Тетяна виборола можливість представляти свій план на Міжнародному конкурсі “Проекту Неємії” в США в серпні цього року. Ми щиро вітаємо Тетяну з перемогою!

Ось що сказала Таня після конкурсу:

“Вся слава належить Господу! Бо тільки Він перемога моя! Чотири місяці інтенсивної підготовки і величезних зусиль і сьогодні – Перше місце на Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів, що побудовані на принципах Біблії в Центрі “Успіх”.

Принципи Біблійного підприємництва повністю змінюють мислення та відношення до життя та бізнесу учасників семінарів. А конкурси бізнес-планів є добрим стартом для початку та розвитку бізнесів для слави Божої та позитивного впливу на суспільство.

ТАТО-ТАБІР

Тато-Табір, який відбувся в Центрі “Успіх” 09-11 травня 2019 року, став унікальним часом для зміцнення стосунків між татом та дитиною.

Основною метою заходу було допомогти кожному чоловікові стати кращим татом, щоб збудувати міцну сім’ю.

Участь в Тато-Таборі взяли більше, ніж 80 татів, кожен з яких прийшов з сином, чи донькою. З першої хвилини всі учасники були заінтриговані, адже в такому форматі, коли одночасно участь беруть і дорослі і діти, захід в Центрі відбувався вперше.

“Настав час змінити історію! Ми мріємо про світ, де кожна сім’я має чудового тата! Наша місія – робити татів сильнішими, щоб вони будували міцніші сім’ї по всьому світу! Ми віримо, що немає кращого шляху, до відновлення нашого світу до стану, який задумав Бог, ніж через відновлення сердець чоловіків!” – з такими словами звернувся до присутніх Джейсон Брон, засновник і виконавчий директор Міжнародної організації DADCAMP. Тато-Табір він проводив разом з трьома своїми друзями, тренерами з США.

Глибокі та проникливі лекції для татів, неймовірні командні змагання та ігри для дітей, спільний особистий час тата та дитини та створення власноруч подарунків одне одному – все це допомогло зробити час, проведений в Тато-Таборі справді незабутнім.

Ось які відгуки писали тати після завершення табору:

Рогачук Олег:

«Дуже хороший час, який неодмінно вплине на життя моєї сім’ї. Все було просто і водночас влучно сказано про те, що «тато є незамінним для своїх дітей», що «батьківство – це найважливіша робота». Я вирішив започаткувати спільні молитви з дітьми за їхні потреби. Дякую за все! Сил вам і наснаги!»

Гонський Роман:

«Дякую вам за корисну інформацію, яка допомогла мені відкрити очі на проблеми батька та дитини. Після прослуханого семінару візьму до уваги свої помилки. Організаторам бажаю здоров’я та натхнення в їхній нелегкій справі»

Курдибаха Павло:

«Дуже сподобалось. Хай благословить вас Господь! Приймаю рішення більше спілкуватися з дітьми, молитися разом та читати Слово Боже»

Сімчук Володимир:

«Я дуже приємно здивований цій зустрічі і тематиці, яку обговорювали на заняттях Тато-Табору. Переконаний, треба більше зустрічатися та обговорювати проблеми, разом їх вирішувати. Мені хочеться плакати від щастя – настільки духовно працюють в Тато-Таборі! Нехай вас усіх Бог благословить і дає сил!»

Супінський Тарас:

«Сподобався формат зустрічі та матеріали, які приготувала команда ведучих. Семінар заохотив по-новому переосмислити лідерство в родині та виробити бачення для сім’ї»

Дмитрик Максим:

«Щиро дякуємо за чудово проведений час разом з вами, разом зі своїми дітьми. Все було чудово. Сподобались щирі і цікаві навчання, спілкування, проведення часу. Для себе прийняв рішення продовжувати мінятися, ставати кращим батьком, організувати рух татівства в своєму регіоні, бути підбадьорення для своїх дітей та добрим чоловіком для дружини»

Середа Дмитро:

«Це дуже чудовий час проведений разом з дітьми. Дуже хороша і професійна команда, яка ще раз підвела до рішення глибше і більше пізнати своїх дітей та стати з ними ближчими. Дякую Богу і вам за вашу працю»

Цебак Володимир:

«Все було круто! Я буду робити все, щоб ми із сином краще розуміли один одного»

Куліч Андрій:

«Я зміг побачити в собі те, що не бачив або ігнорував як батько. Дякую Богові і команді організаторів та спікерам з Америки»

Вандяк Олександр:

«Дякуємо вам за вашу велику роботу. Мені сподобалось ваше навчання. На мою думку, від сьогодні я дійсно буду мінятися по відношенню до своєї сім’ї та дитини»

Прохира Ростислав:

«Дуже дякую за Тато-Табір. Надзвичайно вражений. Сподобалось, що зробив подарунок для дитини з душею своїми руками. Готовий брати участь, навчатися, змінюватися і змінювати світ навколо на краще. Готовий допомагати при потребі»

Ми щиро дякуємо Богові за можливість впливати на батьків і допомагати їм будувати міцні сім’ї для Слави Божої.

СВЯТКОВІ ПАСХАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ В ЦЕНТРІ “УСПІХ”

“Христос Воскрес!”, “Воістину Воскрес!”, – лунало в навчальних класах Центру “Успіх” в квітні 2019 року. У всіх вікових групах дітей, що навчаються в Центрі, відбулися Святкові Пасхальні зустрічі. Запрошені батьки та опікуни дітей з радістю приймали звістку про Воскресіння Ісуса Христа від своїх дітей та працівників Центру у формі віршів, пісень та театральних постановок англійською мовою. На завершення всі дітки отримали святкові подарунки.

Ось деякі відгуки гостей свята:

“Дякуємо за свято, гарний настрій та чудові подарунки” (Оксана Дідушин, мама)

“Щиро дякуємо, що творчо, креативно та цікаво проводите уроки і свята! Найкращим показником є бажання діток йти до вас!” (Олександр Максимов, тато)

“Хай Господь рясно благословить весь колектив центру ” Успіх”! Дякуємо за вашу працю” (Якубівська Наталя, мама)

Ми щиро вдячні Богові за унікальну можливість служити дітям та дорослим! Нехай Христос Воістину Воскресне в наших серцях!

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ АНДРІЯ СОЛОДОВНИКА, ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПЛАНІВ НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ “БІБЛІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО” В 2018 РОЦІ

Після закінчення школи Андрій навчався в коледжі, де здобув спеціальність “художня різьба по дереву”.  Після закінчення коледжу одружився та влаштувався робітником на фабрику по виготовленню дверей, де, пропрацювавши півтора року, побачив всі недоліки у виробництві, недбайливе ставлення керівників до персоналу, що призводило до зниження якості роботи. Пізніше Андрій влаштувався різьбярем іконостасів і опановував нові можливості по обробці деревини.  Саме тут він побачив, що Господь дав йому талант по роботі з деревом та натхнення творити.  Дружина, маючи освіту у сфері розвитку дітей, нагадала йому про забуту мрію – розвиток виробництва розвиваючої іграшки. Попередній негативний досвід і бажання втілити свою мрію привели до бажання відкрити власну справу. Разом з дружиною Андрій переїхав до маленького рідного міста Збараж (Тернопільська обл.) із збереженнями всього в 100 доларів. Там в гаражі з невеликою кількістю інструментів він розпочав власноруч виробляти простенькі іграшки та різдвяні прикраси з дерева.

В 2015 році Андрій вперше потрапив на семінар “Біблійне підприємництво” в Центрі “Успіх”. Почута інформація одразу допомогла йому поміняти погляд на бізнес і підштовхнула на те, щоби він продовжував розвивати свій бізнес відповідно до Біблійних принципів. Семінар допоміг йому зробити більше практичних кроків для розвитку та виробництва нових видів продукції. Він почав продавати свою продукцію через Інтернет, найняв перших працівників.

В 2017 році Андрій вирішив пройти навчання ще раз, щоб написати бізнес-план для розвитку і розширення свого бізнесу. Він презентував свій план на Всеукраїнському конкурсі в листопаді 2017 року та зайняв перше місце. В результаті він отримав запрошення на участь в Міжнародному конкурсі бізнес-планів в 2018 році в м. Орландо, Флорида, США.

У вересні 2018 року Андрій презентував свій бізнес-план на Міжнародному конкурсі, де зайняв перше місце.  В своїй презентації він показав діяльність свого бізнесу на той момент, а також проектовані результати діяльності бізнесу на кінець 2018 року, а саме на зимовий період (самий прибутковий період для його бізнесу). Таким чином він прогнозував певний прибуток бізнесу на кінець року. Ціллю бізнес-плану було розширення та розвиток бізнесу із залученням кредиту в Українському банку під 19% річних на 2 роки. Ці гроші він хотів використати на наймання двох нових працівників та закупівлю обладнання.

Після повернення додому Андрій почав активно втілювати свій план в життя. Як і було написано в бізнес-плані, зимовий період був самим прибутковим. Але якщо в плані Андрій розраховував на певний прибуток, то насправді за цей період вони змогли продати товару на значно більшу суму, що перевищувало очікування Андрія. Через те, що продажі були настільки великими, Андрій  побачив, що тепер йому не потрібно брати кредит в банку під такі високі проценти. Він заробив достатньо, щоби відмовитися від кредиту. Андрій вже закупив необхідне обладнання і шукає нове більше приміщення для розширення свого бізнесу і для того, щоби найняти нових працівників. Андрій продовжує проводити практичні заняття для дітей сиріт, напівсиріт з багатодітних та малозабезпечених сімей.

При спілкуванні з Андрієм, він висловив щиру подяку команді Центру за те, що ми змогли вкласти в нього правильне Біблійне розуміння бізнесу. Тільки завдяки тому, що він навчився і через рішення, які він прийняв, він зміг досягнути таких результатів.

Недавно ми проводили семінар “Планування бізнесу, що базується на Біблії” для 30-ти студентів і запросили Андрія, щоби він презентував свій бізнес-план. Обговорення його проекту студентами ще більше мотивувало їх писати власні бізнес-плани.

ВІДВІДАТИ МАГАЗИН АНДРІЯ ТА ОКСАНИ СОЛОДОВНИК

ВИ МОЖЕТЕ НАТИСНУВШИ НА ЗОБРАЖЕННЯ НИЖЧЕ:

УСПІШНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ПРИНЦИПАХ БІБЛІЇ

З 14 по 16 лютого 2019 року в Центрі “Успіх” було проведено навчально-практичний курс “Успішне підприємництво, що базується на принципах Біблії”. Для учасників семінару, досвідчених підприємців та початківців в бізнесі, семінар викладали сертифіковані викладачі курсу Іван Папіш, Олег Карпик та Юрій Мамус.

Цього разу було змінено формат проведення семінару, запропоновано ще більше практичних вправ, викладачі зосередили увагу учасників на написанні власне презентаційного плану.

Спеціально запрошений гість – переможець Міжнародного конкурсу в США в 2018 роцімАндрій Солодовник, на основі свого бізнес-плану провів майстер-клас “Бізнес план: розробити, презентувати і перемогти”. Андрій поділився принципами, якими він керувався, коли писав свій план, і розповів про те, що допомогло йому взяти 1-ше місце на конкурсі в США.

Учасники дізналися, що для досягнення успіху, необхідно почати будувати свій бізнес згідно з незмінними віковічними біблійними принципами. А отримавши необхідні знання та навики, вони зможуть розпочати та вести успішний бізнес незалежно від складної ситуації в державі!

Всі, хто напише особистий бізнес-план, зможете взяти участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів, який відбудеться 25-го травня 2019 року в Тернополі. А переможець цього конкурсу зможе представити Україну зі своїм бізнес-планом на Міжнародному конкурсі в м. Вашингтон (США) у серпні 2019 року.

Бажаємо успіху всім конкурсантам і віримо, що через їхню підприємницьку діяльність будуть задоволені потреби споживачів і прославиться Господь!