Зустрічі для підлітків S.T.A.R.S.

26 квітня 2024

З 5 квітня ми розпочали серію зустрічей S.T.A.R.S (Suiside Training And Resiliency Strategies) для дітей від 12 до 18 років. Метою програми є запобігти вчиненню суїциду серед молоді, навчити підлітків справлятися зі стресом.

Про що цей курс?

  • Стан стресу і депресії в підлітковому віці
  • Стратегії зниження стресу
  • Психологічна стійкість до суїциду
  • Уміння справлятися з болем
  • Цінність життя
  • Внутрішній діалог
  • Безпечний діалог з другом

На занятті підлітки зрозуміли різницю між стресом та депресією. Ділилися ситуаціями, в яких вони найчастіше відчувають тиск. На першому місці навчання в школі, далі стосунки з батьками та з однолітками. Виявивши свої чинники стресу, визначили для себе найбільш ефективні стратегії його подолання.

Найпростішими засобами зниження стресу є:

1) Сон

2) Зосередження на своїх сильних сторонах

3) Фізична активність

4) Заняття, які приносять радість

5) Спілкування

Визначали свої захисні фактори такі, як: соціальні навички, хороше здоров’я, міцні стосунки з батьками і т.д. Наявність великої кількості цих факторів робить нас стійкими до стресу і тиску зовнішніх обставин.

Говорили про цінність життя. Про те, що кожен з нас пише свою особливу історію. Про те, що Ісус віддав своє життя за нас, надавши важливості нашому.

«Для мене ці зустрічі важливі. Тут я можу навчитися розуміти і контролювати свої емоції. Подобається, що заняття наповнені не самими лекціями, а іграми для знайомства, завданнями в командах та часом для спілкування»  – Валя

Уроки за програмою “Найвеличніша подорож”

29 березня 2024

Вже 6 рік поспіль ми проводимо для наших учнів заняття за програмою «Найвеличніша подорож». Яка спрямована на те, щоб допомогти дітям пізнати Ісуса, йти за Ним кожного дня і розповідати людям Добру Новину. Це час духовного наповнення, роздумів про сенс життя і відповідей на складні запитання.

Цього місяця темою однієї з зустрічей була – «Найбільша проблема». Діти читали та обговорювали історію про перше гріхопадіння. Про те, як Бог створив людей, щоб жили в гармонії з Ним, та гріх усе зруйнував і посіяв хаос.

«Ця історія сумна, бо Адам і Єва згрішили проти Бога. Тепер усі ми страждаємо від наслідків. Думаю, більшість з нас зробили би те саме, що й вони. Ми точно не кращі за них» – Наталя

«Найгірше те, що люди почали виправдовуватись, перекладати провину один на одного і на змія. Якби вони цього не робили, а зізнались, що вони насправді вчинили цей гріх, можливо Бог би їм пробачив» – Антоніна

Дітям роздали кольорові друковані зошити, де вони виконували завдання, які допомагають глибше зрозуміти вивчений матеріал. На одному з малюнків потрібно було розпізнати гріх, визначити, хто з дітей поводиться неслухняно і обвести його в кружечок.

«Як Адам і Єва могли жити без гріха в Едемському саду? Не грішити неможливо!» – Ігор

Грали тематичні ігри. В одній з них потрібно було передати цукерку ложкою по колу, а коли вона падала, то вирішували, чия в тому вина. Також розвʼязували кросворд з ключовими словами з історії.

В кінці зустрічі подивились відео про перший гріх. Вчили ключовий вірш. Молились.

«Надію в цій історії дає те, що колись таки прийде Спаситель і ми звільнимось від гріха назавжди» – Тарас

Діти й надалі відвідують заняття за основними програмами в Центрі «Успіх»: уроки англійської мови, зустрічі Суперкниги, заняття «Життя в Долонях». Кожного дня ми сіємо в їхні серця трішки надії.

Повернення до навчання

28 лютого 2024

З 15 січня, після різдвяних канікул, в Центрі «Успіх» продовжилось навчання. Наші учні активно відвідують уроки англійської мови, зустрічі Суперкниги, «Життя в Долонях», «Найвеличніша Подорож».

Впродовж навчального року, для дітей від 5 до 9 років, проводяться заняття «Життя в Долонях». Це програма всебічного розвитку дитини, яка включає 12 предметів таких, як географія, спорт, технології та інші. Вона націлена на те, щоб:

– розкрити таланти дитини

– навчити взаємодіяти з однолітками та дорослими

– зацікавити в навчанні та розвитку

– дати глибше розуміння себе і світу

З 18 січня по 10 лютого зустрічі «Життя в Долонях» проходили на тему «Спілкування».  За цей період заняття відвідало 77 дітей. Говорили про те, на скільки важлива правильна комунікація між людьми, та на які теми можна спілкуватись.

На одній з зустрічей діти розповідали про свої хоббі. «Хоббі – це найулюбленіше заняття дітей та дорослих» – Діана.

Для практичного застосування теми учні ділились по групках, де кожен отримав завдання, розповісти щось про себе. Це дало змогу більш соромʼязливим учням почати говорити, а активним спробувати також послухати друзів.

Найбільше дітям подобається навчатись за допомогою інтерактивної дошки. Адже до кожного уроку є завдання, де вони підходять і виконують певну дію за допомогою ручки. Минулого разу потрібно було скласти пазл а також натиснути на мелодію, щоб вона заграла.

На завершальному занятті на тему спілкування, діти, разом з вчителем, зробили висновок: «Ми створені для того, щоб спілкуватись».

Завезли гуманітарну допомогу в Петриківський Геріатричний Центр – заклад для проживання людей похилого віку, які за станом здоровʼя не можуть про себе попіклуватись. Персонал і мешканці Центру були дуже вдячні за їжу, адже через війну і нагальні потреби на фронті, все менше волонтерів їм допомагають.

Як продовження семінару «7 секретів ефективного батьківства», в Центрі «Успіх» відбулась перша зустріч Тато-Клубу. Чоловіки ділились своїми успіхами щодо втілення «плану батьківства». Розповідали на скільки у них виходить бути активними учасниками життя своїх дітей.

Служіння Милосердя

30 січня 2024

З 22 грудня по 18 січня працівники і волонтери Центру «Успіх» працювали з людьми з соціально незахищених категорій. Сповіщали їм добру новину про народження Ісуса Христа і роздавали матеріальну допомогу.

Підлітки, які є волонтерами нашого Центру, допомагали нам складати пакунки гуманітарної допомоги, куди входять продукти харчування, а саме різні крупи, консерви, печиво і т.д.

З 26 по 29 грудня ми відвідали родини категорії вільно переміщених осіб в 4 селах Тернопільської області: Мишковичі, Велика Березовиця, Острів і Петрики. Там тимчасово проживають люди, які прибули зі східних і південних регіонів України, де ведуться бойові дії. Люди ділилися з нами своїми історіями і тривогами. Ось одна із історій:

Олені Миколаївні 63 роки. Вона зі своїм чоловіком (інвалідом 2 групи) прибула з Донецької області. Дому вже немає. Зараз вони проживають в Костелі, а що буде далі, не уявляють. Людям, які прожили весь час в одному місці, тепер, в пенсійному віці, потрібно починати все з нуля. Важко.

Спілкуючись з людьми, ми ділилися доброю звісткою про Ісуса Христа. Адже Він є нашою надією і порятунком. За цей час ми роздали близько 60 пакунків гуманітарної допомоги.

Також з 26 по 29 грудня, вечорами, ми проводили адресну доставку ВПО і малозабезпеченим сім’ям. Всього розвезли близько 40 пакунків. Колядували, ділились Словом Божим і разом молились.

29 грудня наша команда відвідала ГО Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «Бебіко», де займаються з дітками, які мають особливі потреби. Ми роздали 60 пакунків гуманітарної допомоги їх сім’ям. Батьки дуже дякували, для них це велика підтримка.

Ввечері, того ж дня ми поїхали на залізничний вокзал м. Тернопіль. Це місце, де взимку збирається найбільша кількість безхатьків, адже в приміщенні вокзалу можна погрітись. Один з наших волонтерів проповідував їм про те, що Бог не обіцяв нам легке життя. Але обіцяв завжди бути поруч і подарував спасіння, через воскресіння Свого єдиного Сина. Закликав прийти до Живого Бога, який може змінити їх раз і назавжди. Ми підготували для них 75 наборів різних видів консерв, які можна споживати не готуючи. В зимовий період це особливо цінно, адже влітку набагато легше знайти собі їжу.

17 січня ми завітали в ГО «Єднання Поколінь», учасниками якої є переважно самотні люди похилого віку. Проповідували їм про те, що Ісус нас розуміє і знає, через що ми зараз проходимо, адже Сам народився в окупації і життя Його не було легким. Разом молились за мир в Україні. Ми роздали їм 89 пакунків з їжею. Ось 2 історії нелегкого життя цих людей:

Пані Богдана поборола рак, мала 23 хіміотерапії. Зараз вона одинока. Доглядає за мамою, яка не встає та не може самостійно обходити себе. Щотижня відвідує зустрічі учасників ГО “Єднання поколінь”, адже це єдина можливість вийти з дому та трохи відволіктися.

Пані Іванна учасниця Другої світової війни. У неї хвороба Паркінсона. З нею проживає племінник (залежний від комп’ютера). Вона страждає від поганого відношення до неї, неповагу, не розуміння з боку рідних. Однак пані Іванна дуже розумна, освічена жінка.

18 січня 8 пакунків гуманітарної допомоги отримали працівники ГО «Бебіко». Адже їхня посвята і служіння дітям надзвичайно важливі.

Усього з 22 грудня по 18 січня завдяки гуманітарній підтримці Orphan’s Promise та Operation Blessing ми роздали 259 пакетів з продуктами харчування.

19-20 січня в Центрі «Успіх» був проведений семінар для татів «7 секретів успішного батьківства». Основний спікер, Адріан Буковинський закликав батьків бути активними учасниками життя своїх дітей. Чоловіки ділилися один з одним своїм досвідом: методами виховання, сімейними цінностями, тонкощами спілкування з дітьми і проведення веселого часу разом.

Тож, поки наші учні відпочивали на канікулах, ми піклувались про тих, хто цього найбільше потребує. А також, разом з татами, вибудовували стратегії виховання дітей в любові і взаєморозумінні.

Різдво в Центрі «Успіх»

 

26 грудня 2023

Грудень у нас, в Центрі «Успіх» наповнений радістю і теплом. Адже це час, коли весь світ святкує найвизначнішу подію людства – народження Ісуса Христа.

7-8 грудня наші працівники і волонтери були слухачами Глобального Лідерського Саміту. 11 спікерів 2 дні розповідали про те, як бути хорошим лідером. Це була чудова можливість для нас збагатити свої знання, щоб стати ще більш ефективними.

Напередодні Різдва, з 18 по 21 грудня ми провели святкову програму, в якій взяли участь 230 наших учнів, віком від 5 до 18 років. Розповідали дітям, що попри яскраві прикраси і веселощі, справжня цінність Різдва в народженні Ісуса – спасителя усіх людей.

Діти згадували історію Різдва, відповідаючи на прості запитання. Розігрували сценки, в одній з яких, янголи спустились на землю і намагались знайти людей, які ще не забули, що таке Різдво насправді. Співали різдвяні пісні, найбільш глибокою і яка торкалась багатьох, була «Тиха ніч». Танцювали, декламували вірші і ділилися своїми думками про Різдво:

«На Різдво ми святкуємо день народження Ісуса» – Даниїл 6 років.

«Це свято, коли вся родина збирається за столом навколо однієї великої події. Коли всі відкидають свої справи і святкують» – Діана 14 років.

«Подарунки додають Різдву особливих теплих спогадів. Найкраще, що мені дарували, це настільна лампа квіточкою» – Люда 13 років

В кінці зустрічі, діти  отримали солодощі.

В ці святкові дні, великою втіхою для наших учнів, стали пакунки з гуманітарною допомогою. Адже у нас навчаються  діти, сім’ї яких постраждали від війни. З 18 по 22 грудня ми роздали 145 пакетів з продуктами харчування.

22 грудня Різдвяну зустріч Суперкниги відвідало 42 дитини. Ми переглядали серію мультфільму «Подорож у Різдво», в якій головні герої Кріс і Джой разом з Робіком перенеслись у часи народження Ісуса і були свідками найвизначніших подій. Після цього діти отримали завдання на листочках, де мали з’єднати скрін раніше переглянутої серії з її назвою. В кінці ми всі разом помолились за Україну.

  З 23 грудня у нас розпочались зимові канікули для дітей. В цей час, працівники та волонтери Центру працюватимуть з людьми з соціально незахищених категорій. Будемо сповіщати їм добру новину про народження Ісуса Христа і роздавати матеріальну допомогу. Навчання у Центрі «Успіх» відновиться вже з 15 січня.

Дякуємо вам, дорогі партнери, що підтримували нас цього року!

Святкування Дня Подяки на Центрі “Успіх”

 

24 листопада 2023

   22-23 листопада заняття у Центрі Успіх проходили в цікавій формі. Замість стандартних уроків англійської, у кожному класі відбувалось святкування Дня Подяки. Це був особливий час для наших учнів, адже в Україні мало знають про це свято.

   Діти приносили з собою солодощі, ділилися ними з одногрупниками і спілкувались. А вчителі розповідали про те, як проводять День Подяки в Америці, про значення свята та його історію.

   Для молодших діток 5-9 років проводились веселі ігри, в одній з яких вони збирали паперових індичок, розкиданих по приміщенню. Також вони співали пісню «Happy Thanksgiving Day» і ділились про те, яким вони уявляють День Подяки. Один хлопчик був впевнений, що це свято, на якому їдять суші.

   Старші учні 10-17 років слухали історію про те, як перші пілігрими прибули до Америки. А потім приймали участь у вікторині «Kahoot», де відповідали на запитання по темі. Діти були вражені історією цих людей, важкістю випробувань, які їм довелось пройти, та їх вірністю і вдячністю Богу.

В  кінці зустрічі наші учні разом з вчителями молились і дякували Богу:

«Дякую Богові за кожен день, що проживаю зі своїми рідними та друзями. Також спасибі за те, що Ти робиш для нас та нашої країни» – Дарія

«Вдячна Богу за життя, за хороших батьків і друзів. За освіту, можливість відвідувати Центр Успіх» – Каміла

«Дякую Богу за те, що дав мені змогу грати за збірну Тернополя у волейболі» – Олег

«Вдячний Богу за те, що живу у вільній країні» – Діма

«Дякую Богу за те, що пробачив всі мої гріхи і мотивує мене жити» – Євген

«Дякую за те, що я нарешті здорова» – Антоніна

«Дякую Богу за те, що цього року не вимикають світло і я можу подивитись ввечері фільм і відпочити» – Надя

«Дякую Богу за те, що я знайшла найкращих друзів» – Христя

«Дякую за сім’ю, за друзів. За те, що я почала розвиватись у кондитерстві. За поїздку з друзями в Львів і хороші емоції» – Ліля

«Вдячна за те, що Бог дає гарних людей в моєму житті. За те, що змінює мене» – Віолетта

«Вдячна за те, що маю можливість розвиватись. Що можу використовувати свої таланти» – Софія

«Дякую за Ісуса, який врятував нас від гріха» – Марічка

«Дякую за моїх батьків» – Данило

«Дякую за наших захисників» – Віка

«Я дякую Богу за життя, за рідних, за друзів» – Світлана

Новий сезон зустрічей “Суперкниги” розпочато!

 

27 жовтня 2023

Навчання у Центрі «Успіх» продовжується. Учні активно відвідують заняття: вивчають нові теми з англійської, спілкуються з вчителями, формують міцні дружні стосунки.

Вже 6 років поспіль, однією з програм, які ми проводимо, є зустрічі «Суперкниги». Вони проводяться раз на місяць і є дуже особливими для дітей. Це те, що об’єднує всіх учнів, адже тут вони не розділені за віковими групами і можуть в приємній атмосфері спілкуватись один з одним.

29 вересня у нашому Центрі відбулось відкриття нового сезону зустрічей Суперкниги  2023-2024. Його відвідали 56 дітей віком від 8 до 15 років. Ми привітали нових учасників та зробили вступ до 9 уроків, які проведем впродовж навчального року.

Також на початку ми заохочували учнів поділитися враженнями про минулі роки з «Суперкнигою» та пригадати, про що ми вже дізнались раніше. Приємно, що діти пам’ятають основні теми, які ми розглядали а дехто міг навіть розповісти супер-вірші на пам’ять.

Після снеку усі були розділені на команди і грали гру «Імперії», де завданням було розгадати чиєсь «слово» і щоб не вгадали твоє.

«Мені на «Суперкнизі» найбільше подобаються ігри. Це завжди так весело. Цього разу наша команда виграла. Ми загадали слово «зірочки» і завоювали всіх» – ділиться Марічка.

Тоді усі зручно вмостилися на підлозі і дивились нову серію «Храм Соломона». Дехто з дітей вперше дізнався про правління Соломона, та був вражений його особою. Діти відповідали на питання по мультику та ділилися своїми відкриттями.

«Мені сподобався Соломон, бо він добрий до людей і любить Бога. Я теж буду любити Бога як Соломон» – каже Аня.

В кінці зустрічі ми в групах розглянули супер-вірш: «Бо Господь дає мудрість, з Його уст знання й розум!» – Приповісті Соломона 2:6. Всі разом помолились. Деякі діти виявили бажання промовити молитву покаяння.

Дякуємо вам, дорогі партнери, за те, що розділяєте з нами служіння дітям! Моліться за наших учнів, щоб посіяне зерно проростало і давало неймовірні плоди!

Відкритя нового навчального року на Центрі “Успіх”

14 вересня 2023 р.

Ось, настав вересень 2023 року.  Сьогодні день народження нашого Центру «Успіх», нам виповнилось 16 років.

На Українській території Росія продовжує загарбницьку, жорстоку війну вже 1 рік і 8 місяців. Важкі часи зараз для українців. Наші солдати гинуть на фронті. Та найстрашніше те, що від російських бомб, ракет і снарядів гине мирне населення, зокрема жінки і діти.

Велика кількість Українців виїхала в інші країни, як біженці. Багато жителів зі сходу України (зона бойових дій) перебрались на захід, до нас в місто Тернопіль.

Впродовж всього часу війни, команда  Центр «Успіх» не переставала піклуватися  про дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, та дітей з сімей тимчасово переміщених зі сходу України у зв’язку з війною. Ми писали вам про це в попередніх новинних листах.

4 вересня ми урочисто відкрили новий навчальний рік . З вересня 2023 року до червня 2024 року в нас буде постійно навчатися 230 дітей. Бажаючих навчатися є більше. Але ми не можемо прийняти всіх, через недостатню площу приміщень для навчання та недостатню кількість вчителів.

Учні разом з вчителями підготували програму урочистого відкриття, щоб надихнути і підбадьорити усіх до початку навчання.

Наймолодші діти (5-7 років) розповіли вірші і отримали заслужені оплески. А старшокласники привітали усіх, хто вперше прийшов до нас яскравими кульками і подарунками.

Вікторія Хлєбнікова заспівала пісню «Давайте нового дня», закликаючи кожного дня молитись за дітей на землі та просити для них Божого захисту і благословення.

Завершилась подія урочистим підняттям прапора України і молитвою за дітей та успішне навчання.

Цього ж дня відбувся перший урок, на якому нові учні могли познайомитись з вчителями та одногрупниками. Діти ділились враженнями про літо та планами на майбутнє.

Ми хочемо щоб наші учні і батьки ще більше здружилися, та щоб в їх серцях міцно закріпився Ісус Христос. Є багато планів на майбутні заходи, особливо для підлітків. Крім уроків англійської мови будемо робити для них зустрічі, на яких допоможемо їм готуватися до самостійного життя. У нас є хороші розвиваючі програми, розроблені на основі Біблії, та по кожній програмі сертифіковані вчителі.

Молимося, щоб Бог дав нам мудрості, по особливому звернути увагу на кожну дитину і стати відповіддю на її потребу.

Також, 28-29 серпня були проведені батьківські збори. Тут батьки могли отримати повну інформацію про навчання в Центрі «Успіх», поспілкуватися з вчителями та почути про перспективу навчання їх дітей.

Мама Аліни і Дениса ділиться враженнями:

«Ми дуже раді, що почалось навчання. Вже другий рік мої діти відвідують Центр «Успіх». У них не тільки покращилось знання англійської мови, але й з’явилось бажання вчитись.  Вони стали слухняними, уважними і толерантними один до одного.

Алінці і Денису подобається, що вони розвиваються тут різнобічно.  

Дуже важливо, що в Центрі дітей навчають фінансової грамотності. Тепер вони розуміють цінність грошей, та як важливо вміти правильно  ними розпоряджатися.»

Завершився навчальний рік у Християнському навчальному центрі “Успіх”

14 липня 2023 р.

Червень у Центрі «Успіх» був насичений подіями, головна з яких – завершення навчального року. Перед тим, як піти на канікули, учні мали можливість взяти участь у шоу талантів та відвідати дитяче дозвілля.

У шоу талантів прийняло участь близько 80 дітей різного віку. Ми слухали багато музики, розглядали малюнки, насолоджувались танцями і декламуванням віршів. Більшість номерів були патріотичними: про любов до України, перемогу, мир. Найбільше усім сподобався номер Марти Іванців, 8 років – гімнастика під пісню «Я так давно не бачив мами». А також вірш «Прапор» у зворушливому виконанні Ірини Баран, 13 років.

З 5 по 8 червня проведено дитяче дозвілля “The country of changes”, його відвідало 40 наймолодших дітей віком від 5 до 8 років. Кожного дня вони мали Біблійні уроки, грали різноманітні ігри, відвідували гуртки. Діти дуже полюбили пісню з рухами «В мені радість як ріка» і співаючи її щиро раділи. Таким чином, маючи веселий час, вони все більше дізнавались про Бога і Його безмежну любов.

З 12 по 16 червня відбулось дитяче дозвілля для 50-ти дітей від 12 до 17 років. Кожен день був тематичним і охоплював питання любові, дружби, миру… Цікаво проходили біблійні уроки, діти переймались розповідями і задавали особисті запитання. Особливим часом став вихід в ліс, де ми мали пікнік, ігри і могли поспілкуватись. В останній день діти писали на листочках свої бажання, клеїли на велику дошку і молилися за них. Багато хто просив за «Мир в Україні». Молимось, щоб він дійсно настав.

З 26 по 30 червня ми провели дитяче дозвілля для 47-ми дітей, віком 8-12 років. Особливою була гра «Життя за одну годину», де вони могли відчути себе дорослими і зрозуміти, як швидко пролітає час. Сенс гри був у тому, щоб за рутиною і буденними клопотами, діти не забували про найважливіше у їхньому житті – стосунки з Богом. Ми були приємно здивовані побачити, що попри великий вибір цікавих пунктів під назвами «школа», «робота», «магазин», дехто все ж приймав рішення підійти на пункт «церква» і провести там деякий час.

Результатом і особливою цінністю нашої роботи стало те, що ми виростили чотирьох волонтерів. Дівчата зі старшої групи виявили бажання долучитись до організації дозвілля молодшим дітям разом з нами. Вони готували цікаві завдання на біблійні уроки, проводили гуртки з малювання і бісеру, розставляли і прибирали перекуси, завжди були готові допомогти.

«Я дуже люблю дітей і завжди мріяла стати вчителькою, тому беру активну участь в усьому, що цього стосується, наприклад підпрацьовую нянькою. Будучи волонтером на дитячому дозвіллі, я отримала цінний досвід того, як знаходити спільну мову з дітьми. Це був прикольний час, коли я набралась багато терпіння. Я допомагала проводити гурток саморобок, де діти розмальовували глиняні фігурки. Вони просять різні кольори, а потім питають: «Гарно?». Ну, якщо чесно, в одних гарно, а в інших так собі. Але кажеш: «Так, дуже гарно!», бо розумієш, що вони тільки вчаться і потрібно їх заохочувати». Куліч Софія

Наближається до завершення навчання в центрі “Успіх”

23 травня 2023 р.

В Центрі  навчаються діти різних вікових категорій – від дошкільнят і до випускного 11 класу. Програма у всіх різна і відповідає віку та здібностям учнів. Діти можуть починати навчання у нас з будь якого віку. Програма складена так, щоб навіть учень з нульовими знаннями міг швидко адаптуватись і отримати базовий рівень англійської мови. Та найбільше, про що ми турбуємось, це щоб діти почували себе комфортно на заняттях і навчання приносило їм радість. Адже немає більшого заохочення до праці, ніж коли це весело.

Останні два тижні заняття проводились по плану, двічі на тиждень у кожному класі. Найменша група у нас дошкільнята, це діти віком 5 років. Заняття для них проводяться невимушено, у формі гри. На цьому тижні вчили пісеньку I’ve got peace like a river, дітям подобається співати її з рухами. Як похвалу за маленькі успіхи вони отримали наклейки в зошит і невеличкі подаруночки.

 «Даниїлко завжди з радістю йде на уроки англійської і багато розповідає після них. Найбільше він цінує дружбу з дітьми в їхньому класі. І заняття, де вони вчать різні речі, які в практичному житті знадобляться, минула тема була спорт, олімпійські ігри. І ще Дані дуже подобається вчити вірші і виступати, він питає кожен раз коли новий вірш» – ділиться враженнями мама -Капуш Наталя.

Заняття для молодших шкільних груп відбуваються за схожим сценарієм, але навчання за партою і письмові завдання займають вже трохи більший відсоток часу.

Для середніх груп найбільшим задоволенням є частина уроку, під час якої проводяться рухливі ігри. Діти вчаться працювати в команді і відкривають свої сильні сторони. Вони завжди з нетерпінням чекають, що ж цікавого цього разу підготував для них викладач. А ще це дуже хороший стимул до навчання.

Особливо цікаво працювати з учнями старших класів. Вони вже починають будувати цілі та плани, готуються до вступу у вищі навчальні заклади. Зараз, у час війни їм особливо складно думати про своє майбутнє. Для цих дітей у нас є особлива програма профорієнтації «Кар’єр Дірект». Пройшовши тестування та консультацію діти одержують напрямок обрання професії за покликанням.

Зустріч «Суперкниги» це те, що об’єднує усіх учнів, адже тут вони не розділені за віком. Приємно спостерігати взаємодію між дітьми і бачити як старші допомагають молодшим.

«Мені найбільше подобаються зустрічі Суперкниги. Ми там слухаєм цікаві історії і граємо багато в ігри. Минулого разу була історія про Мойсея, як він переводив людей через море. Потім ми грали гру, в якій переступали з дошки на дошку, щоб не впасти в воду» – Слинько Даринка

Триває навчання в центрі “Успіх”

5 травня 2023 р.

Команда Тернопільського навчального центру «Успіх» хотіла би поділитися тим, що відбулося в житті нашого центру за останні два тижні. Закінчилися Великодні свята, і ми продовжуємо наші щоденні навчання з дітьми в приміщені Центру. Щодня заняття відвідує близько ста дітей, а загалом у нас навчається близько 230  дітей з малозахищених категорій.

Також ми мали можливість отримати гуманітарну допомогу в вигляді продуктів та засобів особистої гігієни від наших партнерів Operation Blessing та Orphans Promise. Ці продукти та засоби гігієни були розфасовані в пакети для кожної сім’ї, діти яких відвідують навчання. Війна в Україні триває, і одним результатів війни є те, що люди втрачають робочі місця, зарплати не відповідають цінам в магазинах. Тому допомога від вас є великою підтримкою та благословінням для такої великої кількості людей. Батьки та діти щиро вдячні за таку допомогу.

«Щиро дякуємо за таку своєчасну допомогу команді Центру «Успіх» а також донорам, які допомагають. В такий час це велика підтримка для нас» – Дрозд Наталія

«Велике спасибі! Божих благословінь усьому колективу центру УСПІХ та всім донорам, які надали цю допомогу. Це відповідь від Бога!» Данько Людмила

Святкування Великодня в класах Центру

10-14 квітня 2023 року

Триває 421 день повномасштабної війни в Україні. Команда Навчального центру «Успіх» продовжує свою діяльність, несучи надію та Добру Звістку про Ісуса Христа дітям і дорослим Тернополя у цей непростий для нашої країни час.

Останні два тижні колектив центру разом з дітьми святкували Великодні свята в класах нашого центру. Це вже друге святкування Великодня за цей період війни в нашій країні. Ми бачимо важливість проведення цього свята для дітей, оскільки це приносить їм надію та радість. Протягом 4 днів на заняттях центру збиралися різні вікові групи дітей, щоб відзначити це величне свято. Діти належать до різних груп ризику, таких як малозабезпечені сім’ї, багатодітні сім’ї, сироти, переселенціта інші. Діти мали змогу почути біблійну історію про воскресіння Ісуса Христа та побачити, як воно змінює життя людей ось уже 2000 років.

Діти також взяли участь у святкуванні Великодня. Вони виступали з виставами, декламували вірші, співали великодні пісні і т.д. Атмосфера свята була веселою. Діти з великим захопленням слухали розповіді та брали активну участь у святі. Наприкінці кожної події діти отримували подарунки.

Ось кілька відгуків вдячних батьків та опікунів:

«Дуже дякую за такий чудовий настрій, який ви кожного разу створюєте нашим дітям. Дуже приємно бачити, як мої дівчата обговорюють свято. Ваша команда робить дуже потрібну роботу» Шенгера Ірина (мама Марії – 7 років та Анна – 11 років).

«Вітаю колектив Навчального центру «Успіх» із цим великим святом Воскресіння Ісуса Христа. Від усього серця дякую за те, що в такий важкий для всіх нас ви даруєте радість і надію нашим дітям. Дякую за моїх хлопців Юру та Макара, кожен раз повертаючись з уроків у вашому центрі, вони завжди в гарному настрої, а цього так не вистачає в цей час! Дуже дякую!» – Лотоцька Наталія (мама Макара – 10 років та Юри – 6 років.)

Читайте новини за попередні роки у розділі “АРХІВ ПОДІЙ