НОВИНИ

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ АНДРІЯ СОЛОДОВНИКА, ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПЛАНІВ НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ “БІБЛІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО” В 2018 РОЦІ

Після закінчення школи Андрій навчався в коледжі, де здобув спеціальність “художня різьба по дереву”.  Після закінчення коледжу одружився та влаштувався робітником на фабрику по виготовленню дверей, де, пропрацювавши півтора року, побачив всі недоліки у виробництві, недбайливе ставлення керівників до персоналу, що призводило до зниження якості роботи. Пізніше Андрій влаштувався різьбярем іконостасів і опановував нові можливості по обробці деревини.  Саме тут він побачив, що Господь дав йому талант по роботі з деревом та натхнення творити.  Дружина, маючи освіту у сфері розвитку дітей, нагадала йому про забуту мрію – розвиток виробництва розвиваючої іграшки. Попередній негативний досвід і бажання втілити свою мрію привели до бажання відкрити власну справу. Разом з дружиною Андрій переїхав до маленького рідного міста Збараж (Тернопільська обл.) із збереженнями всього в 100 доларів. Там в гаражі з невеликою кількістю інструментів він розпочав власноруч виробляти простенькі іграшки та різдвяні прикраси з дерева.

В 2015 році Андрій вперше потрапив на семінар “Біблійне підприємництво” в Центрі “Успіх”. Почута інформація одразу допомогла йому поміняти погляд на бізнес і підштовхнула на те, щоби він продовжував розвивати свій бізнес відповідно до Біблійних принципів. Семінар допоміг йому зробити більше практичних кроків для розвитку та виробництва нових видів продукції. Він почав продавати свою продукцію через Інтернет, найняв перших працівників.

В 2017 році Андрій вирішив пройти навчання ще раз, щоб написати бізнес-план для розвитку і розширення свого бізнесу. Він презентував свій план на Всеукраїнському конкурсі в листопаді 2017 року та зайняв перше місце. В результаті він отримав запрошення на участь в Міжнародному конкурсі бізнес-планів в 2018 році в м. Орландо, Флорида, США.

У вересні 2018 року Андрій презентував свій бізнес-план на Міжнародному конкурсі, де зайняв перше місце.  В своїй презентації він показав діяльність свого бізнесу на той момент, а також проектовані результати діяльності бізнесу на кінець 2018 року, а саме на зимовий період (самий прибутковий період для його бізнесу). Таким чином він прогнозував певний прибуток бізнесу на кінець року. Ціллю бізнес-плану було розширення та розвиток бізнесу із залученням кредиту в Українському банку під 19% річних на 2 роки. Ці гроші він хотів використати на наймання двох нових працівників та закупівлю обладнання.

Після повернення додому Андрій почав активно втілювати свій план в життя. Як і було написано в бізнес-плані, зимовий період був самим прибутковим. Але якщо в плані Андрій розраховував на певний прибуток, то насправді за цей період вони змогли продати товару на значно більшу суму, що перевищувало очікування Андрія. Через те, що продажі були настільки великими, Андрій  побачив, що тепер йому не потрібно брати кредит в банку під такі високі проценти. Він заробив достатньо, щоби відмовитися від кредиту. Андрій вже закупив необхідне обладнання і шукає нове більше приміщення для розширення свого бізнесу і для того, щоби найняти нових працівників. Андрій продовжує проводити практичні заняття для дітей сиріт, напівсиріт з багатодітних та малозабезпечених сімей.

При спілкуванні з Андрієм, він висловив щиру подяку команді Центру за те, що ми змогли вкласти в нього правильне Біблійне розуміння бізнесу. Тільки завдяки тому, що він навчився і через рішення, які він прийняв, він зміг досягнути таких результатів.

Недавно ми проводили семінар “Планування бізнесу, що базується на Біблії” для 30-ти студентів і запросили Андрія, щоби він презентував свій бізнес-план. Обговорення його проекту студентами ще більше мотивувало їх писати власні бізнес-плани.

ВІДВІДАТИ МАГАЗИН АНДРІЯ ТА ОКСАНИ СОЛОДОВНИК

ВИ МОЖЕТЕ НАТИСНУВШИ НА ЗОБРАЖЕННЯ НИЖЧЕ:

УСПІШНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ПРИНЦИПАХ БІБЛІЇ

З 14 по 16 лютого 2019 року в Центрі “Успіх” було проведено навчально-практичний курс “Успішне підприємництво, що базується на принципах Біблії”. Для учасників семінару, досвідчених підприємців та початківців в бізнесі, семінар викладали сертифіковані викладачі курсу Іван Папіш, Олег Карпик та Юрій Мамус.

Цього разу було змінено формат проведення семінару, запропоновано ще більше практичних вправ, викладачі зосередили увагу учасників на написанні власне презентаційного плану.

Спеціально запрошений гість – переможець Міжнародного конкурсу в США в 2018 роцімАндрій Солодовник, на основі свого бізнес-плану провів майстер-клас “Бізнес план: розробити, презентувати і перемогти”. Андрій поділився принципами, якими він керувався, коли писав свій план, і розповів про те, що допомогло йому взяти 1-ше місце на конкурсі в США.

Учасники дізналися, що для досягнення успіху, необхідно почати будувати свій бізнес згідно з незмінними віковічними біблійними принципами. А отримавши необхідні знання та навики, вони зможуть розпочати та вести успішний бізнес незалежно від складної ситуації в державі!

Всі, хто напише особистий бізнес-план, зможете взяти участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів, який відбудеться 25-го травня 2019 року в Тернополі. А переможець цього конкурсу зможе представити Україну зі своїм бізнес-планом на Міжнародному конкурсі в м. Вашингтон (США) у серпні 2019 року.

Бажаємо успіху всім конкурсантам і віримо, що через їхню підприємницьку діяльність будуть задоволені потреби споживачів і прославиться Господь!