.

«Найвеличніша подорож» – це програма для учнів з 12 частин (зустрічей),

яка спрямована на те, щоб допомогти дітям пізнати Ісуса,

йти за Ним кожного дня і розповідати іншим Добру Новину

.

.

«Найвеличніша подорож» – це програма для учнів з 12 частин (зустрічей),

яка спрямована на те, щоб допомогти дітям пізнати Ісуса,

йти за Ним кожного дня і розповідати іншим Добру Новину

.

“ДИВОВИЖНИЙ БОЖИЙ ПОДАРУНОК”
“Дивовижний Божий подарунок” знайомить дітей з Ісусом і пояснює, чому Він прийшов і як Він вирішив проблему нашого гріха. Дивовижний дарунок Бога – вічна дружба з Ним. Завдяки Ісусу це стало можливим.
“ЖИТТЯ З БОГОМ”
“Життя з Богом” заохочує дітей довіряти Богу кожного дня. Коли ми відповідаємо на Божу любов, ми починиємо рости і змінювати наше життя, щоб воно було таким, яким Бог його задумав. Приєднуйся до інших у цій Найвеличнішій Подорожі!
“ДІЛИМОСЯ БОЖИМ ПОДАРУНКОМ”
“Ділимося Божим подарунком” заохочує всіх ділитися з іншими тим, що Бог дав нам. Розповідати іншим про Ісуса – це чудовий спосіб показати, що Бог їх любить. Але любов – це не тільки слова, це добрі і люблячі вчинки, навіть стосовно тих, кого, здається, складно любити.

На кожній зустрічі діти разом з улюбленим героєм літачком Семом вирушають в дивовижну подорож. Вона веде їх до відкриття великого Божого подарунка для всіх людей.

На зустічах діти вивчають різноманітні біблійні історії про Божий народ і про те, як кожен може стати другом Бога. Біблія допомагає дітям у їхній подорожі, оскільки вона є Божим посланням до нас. Читаючи історії Біблії, діти дізнаються Хто такий Бог і як сильно Він любить кожну людину.

Крім того, учасники зустрічей вивчають напам’ять деякі вірші з Біблії, шукають відповіді на запитання викладачів та виконують цікаві та повчальні завдання. На кожному занятті діти разом з викладачами моляться до Ісуса та підкоряють Йому своє життя.

Основним посланням кожного уроку є наступні слова: «По всьому світі зараз люди дізнаються про Ісуса та намагаються жити так, як Він навчав. Дізнаймося й ми більше!»

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Ми віримо, що допомагаючи дітям прийняти Ісуса

як свого Господа та Спасителя

і навчаючи їх біблійним принципам життя,

ми закладаємо надійний фундамент

для їхнього щасливого християнського життя!