СУПЕРКНИГА – це суперцікава, всебічно розвиваюча програма для дітей віком від 6 до 14 років. Програма Суперкниги стала відповіддю на численні листи маленьких телеглядачів, отримані після показу класичної версії мультфільму «Суперкнига» з проханням дізнатися про Бога, що і стало головною метою роботи Суперкниги.

Суперкнига придбала велику популярність серед дітей у країнах СНД і на сьогоднішній день використовується у багатьох містах, при цьому тематичні посібники Суперкниги успішно використовуються у роботі з дітьми в недільних школах, у школах-інтернатах, дитячих таборах.

.

.

ГОЛОВНИМ ГЕРОЄМ МУЛЬТФІЛЬМУ “СУПЕРКНИГА” Є РОБІК 

.

 

Робік – один з головних героїв мультфільму «Суперкнига». Він дуже розумний, ерудований, знає відповіді на всі питання, готовий дати пораду при вирішенні будь-якої проблеми.

Сьогодні кожна дитина може поспілкуватися з Робіком на його сторінці в соціальних мережах, написати йому листа поштою або зателефонувати за безкоштовним номером телефону. Детальна інформація тут: Superkniga.tv

 

Суперкнига – це завжди освітні та розвиваючі зустрічі. Завдяки заняттям, у дітей з’являється прекрасний привід поспілкуватися на різні теми, знайти хороших друзів, розвивати свої здібності і таланти, дивитися чудові мультфільми і просто весело проводити час.

СУПЕРКНИГА – це завжди освітні та розвиваючі зустрічі. Завдяки заняттям, у дітей з’являється прекрасний привід поспілкуватися на різні теми, знайти хороших друзів, розвивати свої здібності і таланти, дивитися чудові мультфільми і просто весело проводити час.

ПЕРЕЛІК ТЕМ СУПЕРКНИГИ:

Зустріч #1. Ласкаво просимо в Клуб Суперкниги!

Зустріч #2. Будь дружнім!

Зустріч #3. Будь слухняним! (мультфільм “На початку”)

Зустріч #4. Довіряй Богу! (мультфільм “Випробовування” (Авраам та Ісаак)

Зустріч #5. Вмій пробачати та образ не допускати! (мультфільм “Шлях до прощення” (Яків та Ісав)

Зустріч #6. Повір у свої сили! (мультфільм “Відпусти мій народ” (Мойсей та Вихід)

Зустріч #7. Божі заповіді (мультфільм “Десять заповідей”)

Зустріч #8. З Богом не боюся! (мультфільм “Двобій з велетнем”)

Зустріч #9. Роби правильний вибір  (мультфільм “Лев’яче ричання”)

Зустріч #10. Народження Ісуса  (мультфільм “Перше Різдво”)

Зустріч #11. Ісус – Творець чудес  (мультфільм “Чудеса Ісуса”)

Зустріч #12. Не будь гордим! Допомагай ближньому!  (мультфільм “Таємна вечеря”)

Зустріч #13. Роби добро!  (мультфільм “Христос воскрес”)

Зустріч #14. Христос Воскрес!

Зустріч #15. Дорога змін  (мультфільм “Дорога в Дамаск”)

Зустріч #16. Спасіння потрібне кожному  (мультфільм “Альфа та Омега”)

.

Кожна зустріч з Суперкнигою – це не просто весело та дружньо проеведений час. Це також формування характеру та поведінки дитини, що базується на християнських, біблійних принципах життя.

На зустрічах учасники дізнаються про Біблію – Суперкнигу, яка розповідає нам про найбільший подарунок від Бога людям! Це – народження, життя, смерть та воскресіння Господа Ісуса Христа.

Діти, дізнавшись про безмежну Божу любов до них, самі вчаться любити свого ближнього, поважати батьків та бути слухняними.

Суперкнига – це чудове місце і час, щоб підготувати дитину до самостійного дорослого життя з Богом!

.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ!