Архів подій 2022

Відновлення навчання в центрі «Успіх»

Розуміючи виклики, з якими стикаються людей сьогодні, команда «Християнського навчального центру «Успіх» успішно відновлює заняття для дітей в приміщенні центру.  На початку вересня ми провели організаційну зустріч з батьками та опікунами, де ми розповіли про те, як буде відбуватися навчання дітей в умовах війни. Батьки та опікуни були дуже вдячні за таку можливість відновлення навчання в приміщені центру і виявили бажання записати своїх дітей. Це є діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, сироти, напівсироти, діти внутрішньо переселених людей.

В результаті зустрічі більше 200 дітей відновили або розпочали навчання в центрі. Діти із захопленням повернулися на навчання в класи центру і поринули у навчання англійської, уроків «Життя в долонях», уроків, що допомагають підготуватися до самостійного життя та сформувати високоморальний християнський характер. Кожного дня діти із великим нетерпінням чекають на ці заняття, тому що вони проходять в цікавій, інтерактивній та ігровій формі. Це є гарним інструментом, який допомагає дітям відволіктися від того, що відбувається в країні і пам’ятати про те, що життя продовжується. Також розповідати їм про любов Ісуса Христа, який є поряд з ними кожного дня.

Ми вдячні за можливість продовжувати вкладати дітям знання, позитивні емоції а також допомагати їм справлятися із труднощами з якими вони стикаються.

Денне дозвілля: “Яка твоя супер сила?”

“Яка твоя супер сила?”

“Я – людина!”

“Я – ввічливий!”

“Я люблю Бога!”

“Я люблю своїх батьків!”

“Я – українець!”

“Я маю місце на небесах!”

Такими були теми днів в таборі у Тернопільському Навчальному Центрі. Протягом двох тижнів діти вчились любити своїх рідних, країну та Бога.

Кожного дня учні об’єднувались у спільній молитві за кожну область України і молились про те, щоб Бог зберіг наше місто. Це був благословенний час для наставників та учнів. Бог дав погоду коли ми ходили у ліс, оберігав нас під час повітряних тривог. Діти проживали сповна кожну хвилину у таборі і не хотіли, щоб цей час закінчився. Через ігри вихованці табору вчились приймати дорослі рішення, роздумувати над своїм життям, а також зробили крок на зустріч Ісусу через покаяння. Віримо, що Бог вже почув кожну нашу молитву і наша перемога не за горами.

У зв’язку з тим, що 24 лютого 2022 року Росія віроломно напала на Україну, Християнський навчальний Центр «Успіх» було терміново переобладнано для того, щоб приймати переселенців з інших регіонів України. Спільними зусиллями команди працівників та волонтерів Центру, батьків дітей, які навчаються в Центрі, за фінансової підтримки наших спонсорів та друзів, в перші ж дні війни ми обладнали 3 класи. Там ми змогли приймати більше, ніж 30 людей на ночівлю. З часом ми змогли збільшити кількість класів до 4, а кількість ліжок до 45. А згодом ми змогли б прийняти на ніч одночасно до 70 людей

Станом на 10 березня 2022 року (15-ий день захисту України від повномасштабного вторгнення Росії) величезна кількість українців зі східних та центральних регіонів евакуйовувалися на Західну Україну та в країни Євросоюзу. Відповідаючи на цю потребу,  команда Центру «Успіх», яка була задіяна в служіння цілодобово, змогла надати безпечне місця багатьом сім’ям переселенців. Кожної ночі ми приймали 50-60 людей – сім’ї з дітьми та літніми людьми, які приїжджали в Тернопіль власними автомобілями або поїздами. В нас люди відпочивали з дороги, зігрівалися, могли поїсти та переночувати, і продовжити свою мандрівку далі.

Ми створили максимально комфортні умови для наших гостей:

– їдальня зі свіжою гарячою їжею,

– теплі ліжка для доброго відпочинку вночі,

– дві душові кабіни з гарячою водою, щоб добре помитися,

– дві пральні та одна сушильна машинки, щоб випрати одяг та постіль з ліжок для гігієни,

– два масажні ліжка для відновлення після тривалих мандрівок,

– послуги професійного масажиста, для зняття стресу,

– консультації психологів та душоопікунів.

Особливу увагу ми приділяємо особистим розмовам з гостями про важливість надії на Бога, молимося з ними про прощення гріхів та Боже благословення для їхнього майбутнього.

Від початку війни в Центі «Успіх» ми прийняли більше, ніж 550 людей.

Ми будемо служити і мешканцям нашого рідного міста. Тому вже зараз підготували склад для гуманітарної допомоги розміром 80 м.кв.

Ми щиро дякуємо всім, хто підтримали нас матрацами, ковдрами, продуктами харчування, засобами особистої гігієни та всім необхідним. Хай Господь рясно вас всіх благословить! Це наша спільна допомога нашим українським людям! Ми віримо Богові, що перемога буде за нами! Дякуємо всім вам за молитву за підтримку! Хай буде прославлений Бог через нашу спільну діяльність і служіння людям.

Також ми відновили підтримку та навчання для дітей та підлітків, які навчалися в Центрі до початку війни! В березні 2022 року навчання для дітей в основному здійснювалося в дистанційному режимі. Ми продовжуємо проводити онлайн-зустрічі для дітей та підлітків: уроки англійської мови, «Уроки самостійності для молоді», заняття «Найвеличніша подорож», зустрічі «Суперкнига». Для цього ми використовуємо наступні web-програми: Messenger, Viber, Zoom, Google Classroom, Padlet та інші.

Таким чином ми продовжуємо підтримувати добрі стосунки з нашими вихованцями, проявляючи до них увагу, піклування та даруючи Божу любов та спокій в цій нелегкій ситуації для всього світу.