Архів Подій 2021

КОМАНДА ЦЕНТРУ «УСПІХ» ЩИРО ВІТАЄ ВАС З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА НОВИМ РОКОМ!

Ми дякуємо Богові за успішне служіння дітям та дорослим в 2021 році!

Протягом року ми проводили щоденні уроки та заняття для учнів Центру за курсами «Англійська мова», «Уроки самостійності для молоді», «Суперкнига», «Найвеличніша подорож» та «Життя в долонях».

Учасникам молодіжного клубу «Успішна молодь» ми допомогли сформувати надійний характер та почати управляти фінансами за Біблійними принципами.

Ми мали багато особистих консультацій з питань сім’ї, відносин та бізнесу, і сотні учасників змогли пройти тестування та консультації за програмою профорієнтації Career Direct.

Літні місяці були насичені заходами особливого впливу на життя сотень підлітків та дорослих в тижневих дитячих дозвіллях і в «Тато-таборі”.

Було проведено десятки уроків та занять в загальноосвітніх закладах міста. А через співпрацю з міською владою організовано соціальні проекти, які змінюють життя.

Завершуємо 2021 рік урочистими святкування Різдва нашого Господа Ісуса Христа.

Щиро дякуємо за Ваш безмежний вклад, підтримку та молитви! Зміненні життя дітей та дорослих через служіння Центру “Успіх” – це наш спільний плід для Божого Царства!

З Різдвом Христовим та Щасливого Нового Року!

 

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

“Бути толерантним – не достатньо! Робити людям добро – ось що є справжнім викликом сьогодення!”.

З таким посланням зверталися працівники Центру “Успіх” до старшокласників Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка в рамках “Тижня толерантності” з 15 по 19 листопада 2021 року.

Команда Центру провела в гімназії шість занять для 139 учнів. Підлітки проходили тестування на визначення типу особистості, щоб краще розуміти себе та тих, хто поруч.

Під час дискусій учасники зрозуміли важливість того, щоб не просто проявляти повагу та терпимість до інших людей, але і шукати можливість робити для них добрі вчинки.

Учні уважно слухали пояснення викладачів біблійного принципу “Сіяння та жнив” і добре засвоїли «Золоте правило»: «Роби іншим людям те, чого бажаєш, щоб робили тобі».

Віримо, що з Божою допомогою підлітки будуть зростати в бажанні приносити радість тим, хто поруч, роблячи добрі справи!

ФОТОКВЕСТ ДЛЯ ШКІЛ МІСТА “ОБ’ЄКТИВНА КРЕАТИВНІСТЬ”

23 вересня 2021 року в Тернополі командою “Християнського навчального центру “Успіх” спільно з Міським учнівським парламентом “Наснага” та за підтримки “Центру творчості дітей та юнацтва” було проведено Фотоквест “Об’єктивна креативність 2021”. 96 учнів в складі команд з 16-ти загальноосвітніх закладів міста взяли участь в заході. Перед ними було нелегке завдання – в рамках обмеженого часу зробити командні фото згідно з 10-ма творчими завданнями. Всі команди завдання виконали на “відмінно”, а деякі приємно вразили організаторів своєї креативністю та неординарністю.

28 вересня в Центрі “Успіх” відбулося урочисте нагородження переможців Фотоквесту. Оцінювалися творчість, географічне розташування фотографій та командна робота. Команди отримали грамоти за участь та перемогу в окремих номінаціях, солодощі, канцелярію. Висловлюємо подяку Тетяні Чубак та Благодійному фонду “Подоляни” за головні призи командам-переможцям – абонементи на боулінг та каток в ТРЦ «Подоляни».

Щиро вітаємо команду ТЗОШ №27 із перемогою у Фотоквесті!

СЛУЖІННЯ ДІТЯМ ТА ПІДЛІТКАМ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ ТА ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

В липні та серпні 2021 року діяльність команди Центру «Успіх» в основному здійснювалася в дитячому літньому таборі «Лісовий» (с. Скоморохи, Бучацький р-н, Тернопільська область). Вже десять років поспіль щоліта ми працюємо в цьому таборі, проводячи різноманітні заходи для 400-500 учасників. Були проведені наступні заходи:

  • проведено заняття за програмою «Уроки самостійності для молоді» для старших вікових груп підлітків. На цих заняттях діти та підлітки отримують корисні і практичні навички самостійного життя, пізнають біблійні принципи стосунків з однолітками та батьками, формують надійний характер. Уроки наповнені командними завданнями та інтерактивними іграми;
  • проведено зустрічі «Суперкнига» та заняття циклу уроків “Найвеличніша подорож” для середніх та молодших школярів. На цих уроках через біблійні історії діти дізнаються про Євангелію та Божий план для їхнього життя;
  • проведено загально табірні ігри, квести, конкурси, показ повчальних мультфільмів та фільмів – для створення атмосфери дружби, прийняття та взаємодопомоги між дітьми та дорослими

Ось деякі відгуки підлітків:

«Для мене стала відкриттям гра «Інстинкт самозбереження». Мабуть саме через цю гру всі групи стали дружелюбнішими та по справжньому відкрились. Якщо чесно, то мені сподобалися усі тренінги. Але теми про Ніка Вуйчіча та про батьків були найцікавішими для мене. Після цих тренінгів я прийняла рішення пробачати, а до цього моменту з цим були дуже сильні проблеми. Я хочу сказати вам велике дякую. Ви всі прекрасні, неймовірні та хороші люди. Ми вас ніколи не забудемо!» (Дерех Вероніка, м. Бережани)

«Мені сподобались усі теми тренінгів. Кожна з цих тем дала певну «їжу» для переосмислення деяких речей. Дійсно, хоча зразу усе зрозуміти неможливо, проте правдиві історії з життя дали поштовх до певних дій. Найбільшим та найважливішим з відкриттів стало те, що після пробачення певної людини стає легше на душі. Саме тому я прийняла рішення пробачити батька. Спасибі вам! Ігри, які ви проводили, дуже допомогли краще почати спілкуватися із людьми із моєї групи» (Вікторія Бачинська)

 «Мені сподобались ігри, які проводили Руслан та Юрій. «Інстинкт самозбереження» допоміг дітям згуртуватись, активно та весело проводити час. І загалом після цієї гри діти були задоволені. Тренінги Наталії дуже цікаві. Хлопці та дівчата активно обговорювали теми, які підносила психолог. Я думаю, що вона позитивно вплинула на дітей, допомогла їм задуматись і  змінити щось у своєму житті найкраще. Цікавим був Фотоквест, адже діти проявили свою фантазію та креативність, згуртувались та показали чудовий результат. Цей захід допоміг їм повірити у себе. Із задоволенням чекаємо вас у наступному році» (Поляк Алла)

 «Дорога команда Центру «Успіх»! Дякую за весь час проведений разом. Мені дуже сподобались ті ігри та  конкурси, які ви нам давали. Також на тренінгах я для себе виділила певні речі, які трохи помогли мені впоратись з деякими проблемами. Крім цього хочу подякувати за всі моменти, які ви нам подарували, Доречі завдяки одній грі я помирилася з подругою! Загалом дякую вам за вашу роботу! Бажаю вам рухатись тільки вперед і далі продовжувати справу життя!» (Софія Денисюк)

 «Мені дуже сподобались душевні розмови, були круті ігри та фільми. Мене дуже вразила історія одного з викладачів про його батька, так як в мене схожа ситуація була. Дуже круто, що ви змогли це розказати іншим і дати нам моральну силу. Мені ви дали силу пробачити мою маму. Бажаю вам удачі у вашій професії!» (Цілінська Анастасія)

В рамках початку нового навчального року в Центрі “Успіх” було проведено організаційні батьківські збори для батьків та опікунів учнів, які відвідують наші заняття. На цих зустрічах учасники познайомилися з навчальними програмами, правилами та графіком роботи центру, підписали документи для навчання дітей.

Також відбулися святкові урочисті зустрічі зі всіма учнями, які цього року навчатимуться в нас! Всі діти з натхненням та завзятістю приступають до навчання, щоб, здобуваючи знання, формувати свій характер і досягати нових вершин в своєму житті!

Бажаємо Божих благословень всім дітям та дорослим! Дякуємо Богові за можливість служити їм! Вдячні всім, хто молиться та допомагає нам в нашій спільній діяльності для слави Божої!

ДИТЯЧІ ДОЗВІЛЛЯ

З 07 по 11 червня в Центрі “Успіх” було проведено тижневе дитяче дозвілля на тему «IZI бути собою» для середніх та старших вікових груп учнів Центру. В заході взяли участь 48 дітей. Основним посланням було «Зрозумій свою унікальність в Бозі та допоможи іншим бути унікальними».

А з 29 червня по 02 липня було проведено дитяче дозвілля на тему “Номер Один” для молодших учнів нашого Центру. Діти вчилися віддавати першість в усіх сферах їхнього життя Тому, Хто є достойним цього, – Ісусу Христу. Через біблійні уроки, ігри та квести викладачі Центру показували учасникам важливість підкорення життя Небесному Отцю. Родзинкою дозвілля став день проведений на тенісних кортах Central Park” в м. Тернопіль, де більшість дітей вперше в житті спробували себе в грі у теніс і отримали багато позитивних емоцій.

Ми щиро дякуємо Богові за можливість являти Його любов до дітей та підлітків і віримо, що добре насіння Слова Божого, яке було посіяне в серця дітей, принесе добрий врожай в їхньому зміненому дорослому житті!

 

ТАТО-ТАБІР

З 17 по 19 червня 2021 року було проведено Тато-табір, в якому взяли участь 40 татів та 40 дітей. Основними спікерами в таборі були представники міжнародної організації Dad Camp. Через тренінги для татів та інтерактивні ігри для дітей вони доносили важливі принципи передання правильної, Божої спадщини від татів дітям. Надзвичайний результат в зміні відносин та позитивні відгуки учасників додають нам наснаги проводити подібні заходи і в майбутньому.

Деякі відгуки татів:

“Щиро дякую адміністрації Центру «Успіх» за організацію цього духовного заходу «Тато-табір». Дякую, що ви є свідками Ісуса Христа. Хай Господь благословить вас усіма ласками благодаті» (Шенгера Тарас)

«Дякую Богу і служителям, які зробили цей вклад. Позитив служителів наповняв нас. Я як батько вчусь  любити перш за все Бога, щоб передати благословенний спадок своїй дитині» (Крупка Віталій)

«Тато-табір – це цінна інформація, що допомагає вирішити складні проблемні моменти у взаємостосунках між татом і синочком» (Мочар Овідій)

«Дякую вам за те, що цей табір відкрив мені наважливу роль тата в житті моєї сім’ї, а особливо дітей. Можливо, не було певних надзвичайних емоцій, бо ми чоловіки. За те ми прийняли рішення бути справжніми татами для своїх дітей!» (Вітюк Андрій)

 «Мене вразила зворушлива історія Івана Папіша. Безцінний час проведений зі своєю дитиною, навчання і позитивні враження. Неповторні емоції. Це дуже важливий і необхідний проект. Я вас люблю і хай береже вас Бог» (Прохира Ростислав)

 «Сам Бог привів мене сюди та дав можливість «зупинити час», щоб зрозуміти наскільки важливо приділяти час для моїх дітей та цікавитись їхнім життям. Переосмислив те, що є що змінювати у відношенні до сім’ї» (Солодовник Андрій)

СВЯТКОВІ ПАСХАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ

Тиждень перед Пасхою учні Християнського навчального центру “Успіх” мали змогу перенестися у часи Ісуса Христа та переживати події страждань то радісного воскресіння нашого Спасителя. Діти зрозуміли справжнє значення Пасхи та через декламації і пісні розповідали про великий подвиг для всього людства – Спасіння від гріхів.

Ми щиро дякуємо Богу за можливість служити дітям та підліткам! Нехай воскресіння Христове відроджує кожного з нас до нового життя для Божої слави!

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ “НАЙВЕЛИЧНІША ПОДОРОЖ”

В лютому 2021 року відбулося перше заняття циклу уроків “Найвеличніша подорож” на тему “Будь в тісних стосунках з Ісусом”.

На занятті більше 30-ти дітей вчилися будувати правильні стосунки у сім’ї. Викладачі допомагали дітям зрозуміти, що вдома нам потрібно підтримувати добрі стосунки з рідними, допомагати з хатніми справами, проявляти ініціативу та бути відповідальними.

Діти з радістю сприйняли ідею про те, що близькі дружні стосунки з Ісусом Христом допоможуть правильно будувати їхні стосунки з батьками, друзями та вчителями.

ПЕРША ЗУСТРІЧ КЛУБУ “УСПІШНА МОЛОДЬ”

19 лютого 2021 року проведено першу в цьому семестрі зустріч молодіжного клубу «Успішна молодь». Підлітки з цікавістю відреагували на пропозицію пройти 10-ти тижневий курс «Біблійні принципи управління фінансами», який допоможе їм закласти міцний біблійний фундамент фінансової грамотності.

В курсі розглядаються наступні теми: «Введення», «Божа відповідальність і наша», «Борги», «Поради», «Чесність», «Даяння», «Навчання й робота», «Заощадження», «Друзі», «Уперед, за справу!» та ін.

Практичними завданнями курсу є: «Облік доходів і витрат», «Акт передачі власності», «Ідеї економії грошей», «План витрат на тиждень», «Місячний аналіз/Місячний бюджет», «Резюме для влаштування на роботу», «Твій ощадний рахунок», «Твої фінансові цілі», «Страхування/Твій фінансовий звіт».