Архів подій 2020

СВЯТКОВІ НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ

«Христос народився!», «Славімо Його!»

В грудні 2020 та січні 2021 з дотриманням вимог карантину в приміщеннях Центру були проведені святкові Новорічні та Різдвяні зустрічі для різних вікових груп учнів. Ми згадували та переказували один одному Різдвяну історію у віршах, піснях та виставах. Старшокласники спробували себе в ролі ведучих свята, а дошкільнята та молодші школярі із захопленням реагували на несподівані для них театральні сценки від працівників Центру. На завершення святкових зустрічей всі учні отримали подарунки.

Щиро дякуємо Всім, хто молиться та підтримує наше служіння! Ви допомагаєте нашій команді ділитися Доброю новиною про Спасителя Ісуса Христа з дітьми та дорослими!  

«Христос народився!», «Славімо Його!»

КОНСУЛЬТАЦІЯ CAREER DIRECT

Програма профорієнтації Career Direct вже декілька років є чудовим інструментом для команди Центру «Успіх» в процесі допомоги підліткам та дорослим з вибором навчального закладу чи професійного середовища для подальшого зростання.

Двадцять старшокласників, учнів нашого Центру, пройшли Тестування по програмі Career Direct у режимі онлайн на сайті, де кожен учасник дав відповідь на більше, ніж 500 запитань в чотирьох розділах: «Особистісні характеристики», «Інтереси», «Навики і спосібності» та «Цінності».

12-го листопада 2020 року в Центрі відбулася Консультація для цих підлітків. На зустрічі сертифіковані консультанти програми представили учасникам результати тестування – особисті Звіти учасників на 38-ми сторінках, і детально пояснили важливі нюанси результатів тесту. Підлітки були в захваті від отриманих результатів і активно приймали участь у виконанні завдань при роботі над своїми Звітами. Кожен учасник отримав навики роботи з отриманими результатами та зміг порівняти свій Особистісний портрет професійних якостей з Листом оцінки вибраної професії.

Ми вдячні Богові за можливість допомогти підліткам підібрати відповідну спеціальність і якісно підготуватися до професійної діяльності.

Більш детально про програму Career Direct ви можете прочитати на нашому сайті за посиланням:

https://center-uspikh.com.ua/profesijna-oriyentatsiya/

УРОКИ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ

05 листопада 2020 року викладачами Центру “Успіх” на запрошення керівництва ЗОШ №18 з дотриманням вимог карантину було проведено ряд занять для 40-ка учнів з 8-х та 9-х класів на тему “Особистість. Креативність. Успіх”. Уроки проводилися в рамках Тижня соціально-психологічної адаптації підлітків до самостійного життя.

В інтерактивній формі ми розглянули взаємозв’язок між особистісними характеристиками людини, позитивними та негативними рисами її характеру та досягнення справжнього успіху, як наближення людиною до її максимального потенціалу в різних сферах життях.

Учні із захопленням сприйняли принцип, згідно якого формується характер та визначається успішність життя: “Посієш думку, пожнеш вчинок. Посієш вчинок, пожнеш звичку. Наші звички формують наш характер. А характер людини визначає, яким буде все її життя”.

На завершення кожного уроку ми визначали декілька креативних шляхів формування надійного характеру, як основи успішного життя.

Врахувавши позитивні відгуки учнів та класних керівників, ми домовились з керівництвом школи про подальшу співпрацю та проведення уроків та тренінгів для старшокласників.

Ми вдячні Богові за можливість позитивно впливати на підлітків нашого міста.

Дякуємо Всім за підтримку та молитви в нашому спільному служінні!

Впродовж 12-ти років Християнський навчальний центр “Успіх” кожного року проводив семінари за програмою «Біблійне підприємництво», яка розроблена і написана міжнародною організацією «Проект Неемія». Більше про програму ви можете дізнатися за посиланням: https://center-uspikh.com.ua/main-page/biznes-za-bibliyeyu/

Кожного року «Проект Неемія» організовує річну міжнародну конференцію, на якій команда Центру «Успіх» приймає активну участь. Наш центр є найтривалішим міжнародним партнером «Проекту Неемії». Цей рік не є винятком. Іван Іванович прийме участь в якості спікера одного із семінарів на конференції. Враховуючи епідемію Ковід-19, цього року конференція буде відбуватися через Інтернет звязок за допомогою програми Zoom.

Іван Іванович буде говорити на тему: «Важливість зв’язку із громадськістю».

Більше про саму конференцію ви можете дізнатися за цим посиланням: https://nehemiahecommunity.com/nehemiah-week-2020/

НАВЧАЛЬНИЙ РІК В ЦЕНТРІ ЗАВЕРЕШЕНО!

Щиро дякуємо всім учням, батькам та опікунам за активну участь в творчому та цікавому освітньому процесі! Наші викладачі прикладали максимум зусиль та втілювали креативні ідеї, щоб навчання було захоплюючим щоразу. Батьки та опікуни надійно захищали тил домашнього дистанційного навчання. А учні були винятково відповідальними та старанними! Ми маємо що святкувати!

Тому з перших чисел червня з дотриманням всіх вимог карантину в Центрі відбулися урочисті зустрічі з учнями, на яких були підведені підсумки навчання. Кожен учень отримав чудовий подарунок, а найстаранніші змогли ще й придбати різноманітні цікавинки за «доляри», які вони отримували від викладачів впродовж навчання.

Ось деякі відгуки дітей та дорослих:

“Для мене дистанційне навчання стало поштовхом краще вивчити англійську і Центр “Успіх” дуже допоміг у цьому. Завдяки онлайн урокам була змога поспілкуватись з вчителями та друзями і трішки розвіятись від думок про карантин. Я чекала на ці уроки з нетерпінням, адже тут отримувала не тільки знання, а й радість від спілкування з людьми, яких давно не бачила. Уроки з “Найвеличнішої подорожі” були дуже креативними, а домашнє завдання не давало сумувати протягом ізоляції. Загалом Центр “Успіх” зробив мій карантин набагато цікавішим, а дистанційне навчання – веселішим, і за це я хочу дуже подякувати всім вчителям та людям, які допомогли все це організувати”. (Юрик Діана, 8 клас)

 

“Дякую вам, за цей навчальний рік проведений разом:) З вами дійсно цікаво вчитися і просто спілкуватися, у вас прекрасна команда та чудові вчителі:) Завжди приємно знаходитись у вашому колективі. Дякую за ваші ідеї, що до різних конкурсів, свят, вікторин і тд, це дуже запам’ятовується:) Божих вам благословінь!” (Шимків Софія, 10 клас)

“Я хочу подякувати Вам за всі дистанційні уроки, які ви провели! Мені дуже сподобалося, що навіть попри карантин ви виходили на зв’язок і завжди пояснювали нам новий матеріал. Я замітила, що мій рівень англійської покращився навіть за карантин. А ще я хочу подякувати вам за навчання у вашому центрі “Успіх”, адже там я знайшла багато нових друзів та познайомилася з вами. Мені подобається те, що від вчителів ти завжди відчуваєш доброту і щирість! Велике дякую Вам!???” Стадник Діана, 8 клас)

“Дякую вам, що ми продовжили вчитись і на карантині. Я старалась приєднуватись до всіх уроків, бо завдання були дійсно цікаві і рівень книжки трохи складніший?. Прийшлось вчасно виконувати всі дз, хоча раніше я часто забувала?. Мені подобається центр «Успіх», за цікаву форму навчання, вечірки, оригінальні ігри і подарунки ???” (Прохира Катерина, 10 клас)

“Слава Ісусу Христу! Ми щиро-прещиро дякуємо усьому вашому колективу за навчання, виховання, увагу та подаруночки для моїх дітей. Дякую Богу і вам за те, що ми є в Успіху” (Глеза Аліна, мама двох учнів Центру)

Ми переконані, що знання та емоції, якими кожна дитина наповнила свій розум та серце впродовж 2019-2020 навчального року, приносять чудовий результат в їхньому особистому розвиткові та для служіння іншим людям. Бажаємо всім рясних Божих благословень!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

З 16-го березня та весь квітень 2020 року діяльність команди Центру «Успіх» здійснювалася в дистанційному режимі. Ми проводимо онлайн-зустрічі для дітей та підлітків: уроки англійської мови, «Уроки самостійності для молоді», заняття «Найвеличніша подорож», зустрічі «Суперкнига», молодіжний клуб «Успішна молодь». Для цього ми використовуємо наступні web-програми: Messenger, Viber, Zoom, Google Classroom, Padlet та інші.

Вчителі тернопільського навчального Центру записують відео уроки, після перегляду яких діти виконують творчі домашні завдання. І хоч живого спілкування ніщо не замінить, проте ми хочемо не втрачати відносин з нашими учнями.

Ще в березні ми розпочали уроки із старшими групами, діти з охотою відгукнулися та активно приєднуються до онлайн занять.

Ніхто не думав, що час карантину буде такий довгий і ми дуже заскучали за нашими молодшими учнями. Тому вирішили спробувати онлайн уроки і з ними. І нам вдалося! Завдяки батькам, які допомагають діткам приєднатися, ми проводимо тепер заняття і з молодшими учнями.

Емоції дітей зашкалювали, коли вони побачили один одного на екрані. Хтось помітив зовнішні зміни, хтось просто радів, що хоч дистанційно, але може зустрітися з друзями.

Напевно вперше, нас як вчителів, не відволікав шум, який створювали діти – той шум просто свідчив про життя, спілкування та єднання, якого так зараз не вистачає. 

 

Батьки також писали вдячні відгуки за можливість діткам дистанційно навчатися.

Для координації роботи щодня проводиться онлайн-нарада команди Центру, на якій ми ділимося новинами та планами нашого служіння дітям та підліткам, молимося за потреби нашої команди, наших вихованців, країну, Міжнародне служіння Orphan’s Promise.

Таким чином ми продовжуємо підтримувати добрі стосунки з нашими вихованцями, проявляючи до них увагу і піклування, та даруючи Божу любов та спокій в цій нелегкій ситуації для всього світу.

Ми дякуємо Богу за те, що Він відкриває різні шляхи праці та служіння навіть на карантині!

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА “ЖИТТЯ НА РОЗДОРІЖЖІ”

18 лютого 2020 року в м. Тернопіль відбувся семінар для вчителів загально-освітніх закладів згідно навчальної програми «Життя на роздоріжжі». Спікерами семінару були Віталій Озерний та інші представники ГО «Молодь на роздоріжжі». Працівники Центру “Успіх” були учасниками семінару і отримали сертифікати на право викладання цієї навчальної програми в ЗОШ-ах України.

 

19 лютого 2020 року викладачі Центру разом з представниками ГО «Молодь на роздоріжжі» прийняли участь в проведені трьох уроків для старшокласників в Тернопільській Школі-колегіумі імені Йосипа Сліпого. Уроки проводилися згідно програми «Життя на роздоріжжі». Підлітки активно обговорювали теми уроків, були відкритими до виклику формувати характер згідно християнських цінностей, беручи за приклад характер Ісуса Христа, слухали і відкрито сприймали Добру Новину.

 

УРОК-БЕСІДА НА ТЕМУ “ПІДГОТОВКА ДО СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ”

20 лютого 2020 року з метою привернення уваги до проблем сімейного виховання Управлінням сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з командою Центру «Успіх» та ГО «Сім’я на скелі» в рамках реалізації курсу «Основи сім’ї» організовано та проведено урок-бесіду на тему «Підготовка до сімейного життя» для учнів 11-х класів ТЗОШ № 24. Метою бесіди було ознайомити підлітків із сутністю та необхідними передумовами міцної сім’ї, а також як встановити і підтримувати позитивну атмосферу взаємин, а головне, як зберегти та примножити любов – найчарівніше почуття, що лежить в основі сімейних стосунків.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «BRAINSTORM»

17 лютого 2020 року в м. Тернопіль для учнів з 16-ти ЗОШ міста вперше відбулася унікальна подія – Інтелектуальна гра «Brainstorm».

Діти мали можливість відповідати на різні інтелектуальні питання і позмагатись за призові місця. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та залишилися вдячними за чудово проведений час.

Організаторами події виступили Тернопільський навчальний центр «Успіх» спільно з Міським учнівським парламентом «Наснага» та Центром розвитку дітей та юнацтва. Це вже не перший захід, який ми організовуємо разом.

Ми вдячні Богові за таку можливість разом з іншими організаціями спільно позитивно впливати на життя молодих людей нашого міста, та допомагати їм у всебічному розвитку.