АРХІВ ПОДІЙ. 2018

СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА

Різдво – це Свято, яке нагадує нам про велику надію і радість для всіх людей. Команда Тернопільського навчального центру “Успіх” під час Різдвяних свят мала можливість нести цю велику надію тим, хто нас оточують і потребують почути про найбільший подарунок людству – народження нашого Спасителя Ісуса Христа.

З 18 по 20 січня відбулися святкові Різдвяні зустрічі для дітей, які навчаються в нашому Центрі щотижня. Команда вчителів та волонтерів, діти разом з батьками і опікунами – всі мали можливість нагадати собі про важливість Різдва. Свято було наповнене багатьма посмішками, всі діти отримали подарунки.

20 січня ми прийшли привітати дітей до Тернопільського дитячому будинку, в який ми приходимо щотижня впродовж року. Там ми також розповіли дітям про Різдво і подарували подарунки.

24 січня команда Центру спільно з однією з місцевих церков і дітьми мали можливість відвідати Тернопільський будинок престарілих. Там ми заспівали Різдвяні пісні і поділилися про Добру новину народження нашого Спасителя Ісуса Христа.

Ми вдячні Богу за можливість нести надію і радість для людей!

КУРС ТРЕНІНГІВ S.T.A.R.S. ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ГРУП РИЗИКУ

“Друг – це той, хто проявляє найкраще в мені”  (Генрі Форд).

Дружба дійсно є чимось чудовим у нашому житті. Та буває таке, що друг поводиться якось дивно, і думки його сумні, невеселі, можливо у житті його великий стрес або й депресія. Більшість із нас не знає, як діяти в такій ситуації…

Відповідаючи на цю потребу, наприкінці жовтня та на початку листопада 2018 року команда Центру “Успіх” провела для підлітків груп ризику курс тренінгів S.T.A.R.S. (Suicide Training And Resiliency Strategies – Попередження суїциду та стратегії психологічної стійкості). Курс покликаний навчити тому, як вберегти своїх друзів від депресії та суїциду.

Рік тому команда Центру пройшла навчання та сертифікацію з правом проведення цих тренінгів. Ми вдячні нашим викладачам Рубі і Лін Джонстон з Канади, які дали нам можливість з іншого ракурсу подивитися на тему суїциду і спорядили нас практичним інструментом для служіння підліткам.

“Навіть якщо зараз вам це не потрібно, життя – цікава річ, і готує для нас різні ситуації. Краще бути готовим до всього, особливо, коли це може врятувати чиєсь життя!” – такими словами розпочався наш перший тренінг.

Тема курсу була цікавою і водночас несподіваною для підлітків. Це вперше в їхньому житті з дітьми хтось заговорив про суїцид, не боячись, що це спровокує в них ризиковану поведінку. З повною відповідальністю та турботою тренери висвітлювали важливі та актуальні питання, показуючи цим, що вони серйозно сприймають підлітків і здатні правильно реагувати на їхню емоційну біль.

На тренінгах ми говорили про стрес і депресію: звідки вони беруться, та як з ними впоратися. Також розкрили тему психологічної стійкості та мали можливість перевірити, чи достатньо захисних факторів є у кожного з нас. Дізналися, як виявити небезпечну поведінку друга та що робити далі.

На останню зустріч курсу “Вибери життя” був запрошений пастор місцевої церкви Джон Маркі. “Життя людини – це найбільша цінність в Божих очах”, – неодноразово повторював пастор в своєму посланні, і доводив це згідно наукових досліджень, соціології та Біблії. Джоні також заспівав під гітару декілька своїх авторських пісень, чим надихнув дітей до творчих пошуків свого покликання в житті.

Ми дякуємо Богові за унікальну можливість служити підліткам через курс тренінгів S.T.A.R.S. Віримо, що ці знання та навики врятують життя і допоможуть знайти правильну дорогу багатьом підліткам.

НІК ВУЙЧИЧ В ЛЬВОВІ

28 жовтня 2018 року учасники молодіжного клубу “Успішна молодь”, відвідали захід “Нік Вуйчич в Львові”. Християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок» Нік Вуйчич уже вшосте приїхав до України, але вперше — до Львова з програмою «Життя без обмежень». Незважаючи на те, що хлопець народився без рук та ніг, більше, ніж 8 млн. людей в 69-ти країнах світу отримали підбадьорення та натхнення під час його виступів.

«Я був в багатьох країнах світу. Але рідко буває таке, що в країну я повертаюсь кожні 6 місяців. Але Україна одна з таких. Я вірю у ваше майбутнє, особливо в майбутнє молодих людей. Цього разу я хочу говорити більше про мотивацію. Цінності сім’ї є надзвичайно важливими. Для мене віра, сім’я і друзі — були завжди важливими. Мої батьки знають, що Бог ніколи не робить помилок. Те, що було використане на погане, може бути використане на добро” – сказав під час виступу Нік Вуйчич.

Вся програма надзвичайно позитивно вплинула на підлітків з клубу “Успішна молодь”. Ось деякі їхні  відгуки:

“Дякую центру “Успіх”, за мега поїздку – передам своє враження словами Ніка і його батьків: “Не акцентуйте увагу на недоліках, сфокусуйтесь на тому хорошому, що у вас є, і будьте вдячні”

Володимир Москаль

“Дякую за таку велику можливість здійснити те, що хотілось вже кілька років, і сьогодні стало реальним! Також дякую, що дали зрозуміти, що в цьому світі є величезна кількість добрих людей, які завжди в душі хороші і позитивні!”

Юлія Олексійко

“Це було неймовірно! Нік – це справді та людина, яка зможе змотивувати кожного. Він прекрасний! Я плакала, хоча в мене немає фізичних вад, чи відчуття самотності. Деякі люди казали, що їм його шкода. Я з ними повністю незгідна. Він – людина з великої букви. Він не здався, він не зважав на невдачі, він досягнув успіху. Його потрібно наслідувати, а не жаліти”

Олеся Півторак

“Це було дуже бомбезно! Класно розуміти, що ти була на місці, де творилась історія”!”

Софія Волошин

“Дуже дякую, за таку можливість. Неймовірні враження! Дійсно хочеться щось міняти в житті! Дуже-дуже дякую! Нік надихає!”

Таня Цюпа

“Все було чудово. Прилив нереальних емоцій. Дуже мотивуюча зустріч!”

Юля Туцька

“Народ, було дуже класно і щиро! Ті речі і відвертість, з якою ділився Нік, багато йому коштували. Але основне послання — це те, що всі однаково цінні, і при помилках треба ставати і йти далі, чому Нік зі своєю історією — живий приклад”

Сергій Стадник

“Нік Вуйчич – це людина, яка має сильний дух, у якого на першому місці Бог. Він мотивує людей. Він вміє торкатися сердець. Він бажає міняти людей, міняти на краще. Я безмежно рада, що приїхала і побувала на його семінарі. Дякую Центру “Успіх” за цю можливість))”

Юлія Грода

“Щось, що неможливо в повній мірі описати словами! Це потрібно відчувати. Найменше, що я можу зараз сказати – ДЯКУЮ ЗА ЗДІЙСНЕНУ МРІЮ❤ Люблю вас всіх! І пам’ятайте – ви сильні, і допоки ви падаєте – ви живете, а допоки живете – маєте можливість пробувати і вигравати. Ви достойні бути щасливими! Не забувайте про це❤” ?

Валерія Гопко

“Це було чудово!!! Особливо розчулив момент, коли на сцену вийшла 13-тирічна дівчинка, яка мріяла бути дизайнером! А Нік – просто чудовий! Не дивно, що його життєва історія збирає такі зали!!! Це неймовірна мотивація, абсолютна зміна пріоритетів! Як після цього впасти в депресію? Ніяк! Дякую за можливість почути цю неймовірну людину вживу, а не тільки по телебаченню або в Інтернеті!!!”

Марта Левицька

“Це була одна з найкращих поїздок в моєму житті! Дуже дякую Вам!”

Катя Флінта

Ми віримо, що добре насіння віри та добра, яке було посіяне в молоді серця, принесуть щедрий урожай зміни мислення та життя загалом. Дякуємо всім Вам за молитву та підтримку!

ПОЧАТОК НОВОГО СЕЗОНУ КЛУБУ “УСПІШНА МОЛОДЬ”

В жовтні 2018 стартував новий начальний сезон клубу “Успішна молодь”. Впродовж вересня команда Тернопільського навчального центру провела декілька уроків та квестів в загальноосвітніх школах м. Тернопіль, де разом з викладом теми презентувала роботу клубу. Основною метою клубу є:

  • Побудувати міцні стосунки з підлітками.
  • Сформувати в них надійний характер.
  • Навчити долати важкі життєві ситуації.
  • Розвинути лідерські якості в них.
  • Допомогти молодим людям знайти своє призначення в житті.

Більше 30 молодих людей доєдналися до клубу цього року. І ми вже мали можливість поговорити з ними про їхню цінність та про важливість навчання в школі та інших навчальних закладах. Ми вдячні Богу за можливість впливати на молодих людей і допомагати їм так само позитивно вливати на своє оточення.

СЕМІНАР БІБЛІЙНІ ПРИНЦИПИ ВИХОВАННЯ 

З 30-го серпня по 01-ше вересня 2018 року в Центрі “Успіх” відбувся практичний семінар “Біблійні принципи виховання”. Викладач із США, вчитель з багатолітнім стажем роботи, психолог Сьюзен Еспенлауб передавала своїм слухачам, батькам та опікунам, знання та навики, які допоможуть учасникам підняти рівень батьківства на новий, кращий рівень.

Розглядалися наступні теми: “Допоможіть! Я став татом/мамою”, “Як побудувати довіру”, “Дисципліна: покращення поведінки”, “Як не втратити зв’язок з дитиною під час виправлення поведінки”, “Як навчити дитину відповідальності”, “Підлітковий вік: час переходу, спілкування, дисципліна”.

Працюючи в малих групах, учасники знаходили практичні рішення для подолання складних життєвих ситуацій щодо виховання дітей. Ділячись досвідом один з одним, вони збагачували своє розуміння ефективного батьківста, відкривали для себе сфери життя, які потребують вдосконалення та змін. Викладач підтверджувала кожну тему місцями з Біблії, показуючи, що найкращим прикладом доброго батька є наш Небесний Батько.

Ми вдячні Сьюзен Еспенлауб за великий вклад в розуми і серця батьків та опікунів. Всі учасники залишилися задоволеними і отримали натхнення надалі виховувати своїх дітей згідно з біблійними принципами.

Серпень 2018 року. Продовжуємо роботу з дітьми та підлітками в дитячому таборі “Лісовий” 

В серпні 2018 року команда Центру “Успіх” продовжувала роботу з дітьми та підлітками в дитячому таборі “Лісовий” (с. Скоморохи, Бучацький р-н, Тернопільська обл). Більше, ніж 200 дітей з різних міст та сіл Тернопільської області були присутні там в цей час.

Основою роботи з підлітками були заняття та тренінги згідно з навчальними програмами “Відродження” та “Уроки самостійності для молоді”. Актуальними темами були: “Ти – цінний”, “Як ужитися з батьками”, “Справжня любов чекає!”, “Цінності життя”, “Моє майбутнє. Вибір професії”, “Підлітковий вік”, “Ризикована поведінка. Причини та наслідки”, “Мистецтво спілкування”, “Конфлікти”, “Відповідальність”.

Дітям середнього шкільного віку завжди дуже подобаються наші уроки за програмою «Найвеличніша подорож». Також вони в захваті від зустрічей “Клубу Суперкниги” з показом нових серій мультфільму “Суперкнига”  та обговоренням.

Крім того було проведено загально табірні ігри та змагання, квести і конкурсні програми, показ і обговорення художніх фільмів. Основною метою цих заходів є донести до підлітків біблійні принципи життя: поведінки, побудови стосунків, вирішення конфліктних ситуацій, роботи в команді.

Дуже цінним для нашої команди був час особистих консультацій. Діти розповідали історії свого життя. Часто це були розповіді про неповні сім’ї, зраду, залежність, насильство, почуття відкинутості та невпевненості в завтрашньому дні. Почувши про єдиний надійний вихід зі складних ситуацій – Ісуса Христа, – діти та підлітки з радістю приймали Добру Новину та підкоряли своє життя Господу.

Ось деякі відгуки учасників табору:

“Після ваших тренінгів я почала задумуватися над своїм життям. Раніше мені якось було все рівно щодо самої себе… Дякую вам! Я обдумаю все і зміню своє ставлення до вітчима” (Трачук Ірина, м. Кременець)

“Ваші заняття – це не просто тренінги, а щирі розмови. Особисто для мене кожен з тренінгів зміг щось важливе донести до мене. Ніколи раніше я не могла так глибоко в думках зануритися в теми, з якими, як я тепер зрозуміла, обов’язково потрібно розібратися. Просто хочу сказати велике дякую за всі слова, розмови. Бо вони дуже важливі…” (Голінка Анастасія, м. Бережени)

“З вами завжди комфортно, невимушено, є відчуття довіри. До вас хочеться прислухатися. В деякій мірі ви є стимулом суто для мене. Простота і чесність… через це з вами хочеться спілкуватися все на більш глибші теми. Приємно спілкуватися з людьми, які не бояться показувати себе справжніх. Спасибі вам за цих 3 тижні дійсно щирих і душевних розмов. Впевнена, ви вплинули далеко не на одного підлітка. Спасибі за ваше бажання вселяти в людей краще!” (Тетяна Кульпа, м. Тернопіль)

“Раніше я бувала на тренінгах. Ваші чимось відрізняються. Вони завжди якісь дуже душевні. Ви стимулюєте людей ставати кращими, хоча я не завжди була згідна з вами. Мені здається, що вам частіше потрібно їздити по школах – вправляти дітям мозок. Найбільше мені сподобалася тема про дошлюбні стосунки і вагітність. Буду берегти себе для свого майбутнього чоловіка” (Ірина, м. Ланівці)

Ми щиро дякуємо Богові за можливість впливати на життя дітей та підлітків!

Робота з дітьми та підлітками в дитячому таборі “Лісовий” в липні 2018 року 

В липні 2018 року команда Центру “Успіх” працювала з дітьми та підлітками в дитячому таборі “Лісовий” (с. Скоморохи, Бучацький р-н, Тернопільська обл). В таборі були присутні діти з різних міст та сіл Тернопільської, Полтавської та Київської областей, в загальній кількості більше, ніж 400 чол.

Було проведено уроки, заняття та тренінги згідно з навчальними програмами “Відродження” та “Уроки самостійності для молоді” на теми: “Характер – основа успішного життя”, “Як ужитися з батьками”, “Справжня любов чекає!”, “Моє майбутнє. Вибір професії”, “Підлітковий вік”, “Ризикована поведінка. Причини та наслідки”, “Мистецтво спілкування”, “Конфлікти”, “Можливості”.

Проведено загальнотабірні ігри та змагання, квести і конкурсні програми, показ і обговорення художніх фільмів, уроки за програмою «Найвеличніша подорож» для дітей середнього шкільного віку, зустрічі “Клубу Суперкниги” з показом нових серій мультфільму “Суперкнига”  та обговоренням.

Основною метою цих заходів є донести до підлітків біблійні принципи життя: поведінки, побудови стосунків, вирішення конфліктних ситуацій, роботи в команді. Щоразу наші викладачі надають учням підбадьорення та мотивацію. Це допомагає їм повірити в себе та отримати надію на щасливе, успішне життя. Отримані знання та практичні навички формують в учнях надійний характер, що дозволяє закласти міцний фундамент для самостійного життя. Діти з радістю приймають добру новину про Ісуса Христа як особистого Спасителя і довіряють Йому своє життя.

Ось деякі відгуки учасників табору:

“Дякую вашій команді за цікаво проведений час, за цікаві тренінги. Ми отримали багато нових емоцій, змінили погляди на життя. Дякую вам за все!” (Абуканова Женя, м. Полтава)

“Дуже дякую за такі відверті та цікаві розмови. Завдяки вашим тренінгам змінилося бачення багатьох речей”. (Юля 17 років, м. Тернопіль)

“Ми дуже вдячні вам за цей проведений час разом з нами. Ми отримали багато нових емоцій, думок, поглядів на життя. Завдяки вам ми змінили наше ставлення до оточуючих нас людей. Нам дуже сподобалися ваші тренінги і виклади”. (Ющенко Катя, Полтава)

В серпні 2018 року ми будемо продовжувати роботу в таборі. Дякуємо Богові за можливість впливати на життя дітей та підлітків!

Дитяче дозвілля “Королівська гра” 

На завершення навчального року в Центрі “Успіх” було проведенно два денних дитячих дозвілля “Королівська гра”:

– 11-15 червня 2018 року – для дітей, які відвідують заняття Центру (м. Тернопіль);

– 18-22 червня 2018 року – для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей в Кременецькому дитячому санаторії (м.Кременець, Тернопільська обл.).

Учасники приймали активну участь в іграх та квестах, а на біблійних уроках та зустрічах клубу “Суперкниги” дізнавалися про Божий план для їхнього життя. Ми безмежно вдячні Богу за унікальні можливості, реалізовуючи проекти Центру, послужити дітям та дорослим впродовж останніх 10-ти років!

Тренінги “На порозі самостійного життя”

05-06 та 19 травня 2018 року в рамках щорічного проекту “На порозі самостійного життя”, оргізатором якого є Благодійний Фонд “Майбутнє сиріт”, працівники Центру “Успіх” провели тренінги “Мій характер” та “Мій внутрішній світ”, а також тестування та консультацію по профорієнтації CareerDirect для визначення найкращої майбутньої професії для випускників дитячих будинків та інтернатів Тернопільської обл.

Підлітки були відкритими до обговорення конфліктних ситуацій, які часто виникають в їхньому середовищі, із цікавістю навчалися основним принципам формування характеру. Результати тестування та консультація допомогла учасникам визначитися з поступленням в навчальний заклад та майбутньою професією. Ми дякуємо Богові за можливість служити дітям-сиротам і готувати їх до самостійного життя!

Святкові зустрічі Клубу “Суперкниги” в школах-інтернатах області 

В квітні 2018 року команда Центру “Успіх” провела Святкові Пасхальні зустрічі Клубу “Суперкниги” в школах-інтернатах міста Збаража та села Нове Село (Тернопільська обл.). Через мультфільми, ігри та біблійні історії ми говорили дітям та підліткам про справжнє значення Пасхи та Воскресіння Ісуса Христа. Вони із задоволенням приймали активну участь в конкурсах та обговорені. А коли пролунав заклик до покаяння, діти із щирим серцем молилися до Ісуса Христа, приймаючи Його прощення та любов.

09 травня 2018 року було проведено зустріч Клубу “Суперкниги” з показом мультфільму та врученням подарунків в дитячому будинку м.Рогатин (Івано-Франківська обл). Діти та підлітки приймали активну участь в обговоренні теми “Справжнє значення Пасхи”, роздумували про викупну жертву Ісуса Христа та молилися до Бога про прощення їхніх гріхів.

На завершення кожен учасник отримав подарунок “Сумка самарянина” та буклет “Найбільший подарунок”, що принесло їм багато радості та приємних емоцій. А для нас найбільшою радістю є можливість ділитися з дітьми Божою любов’ю та розповідати їм про Його чудовий план спасіння.

Семінари “Успішне підприємництво, що базується на принципах Біблії”

22-24 лютого 2018 року в м. Києві команда сертифікованих викладачів Центру провела семінар “Успішне підприємництво, що базується на принципах Біблії”. Організатором заходу виступила ГО ВКПЦ “Нове Життя». Семінар відвідали 19 учасників – практикуючих підприємців та тих, хто лише хоче розвинути свою бізнес-ідею і розпочати підприємницьку діяльність. Дві перші частини семінару «Принципи успішного підприємництва» та «Практика підприємництва в сучасних умовах» плавно перейшли в практичне планування бізнесу та написання основних розділів бізнес-плану згідно з особистими ідеями учасників.

01-02 березня 2018 року команда сертифікованих викладачів Центру провела семінар “Успішне підприємництво, що базується на принципах Біблії” в місіонерській школі в м Кишинів (Молдова). Захід відбувся в рамках проекту ВСР-6, організованого АМ “Еммануїл” (м.Київ). Це вже п’ятий рік поспіль ми проводимо наші семінари в цій школі. Біля 20-ти учасників (пасторів, служителів та майбутніх місіонерів) з радістю і натхненням прийняли основне послання семінару про те, що ціллю біблійного бізнесу є люди та задоволення їхніх потреб, а прибуток – це результат правильного управління довіреними нам Богом ресурсами. Вони дізналися про практичне застосування біблійних принципів підприємнцицтва, навчилися планувати та презентувати бізнес-плани згідно власної ідеї.

22-24 березня в м.Тернополі сертифіковані викладачі Центру провели семінар “Успішне підприємництво, що базується на принципах Біблії” для більше, ніж 30-ти учасників. Це було справжнім викликом для багатьох учасників – підкоритися Богу в процесі здійснення їхньої підприємницької діяльності.

31 травня – 2 червня 2018 року було проведено семінар “Успішне підприємництво” в м. Сарни (Рівненська обл.) для 20-ти учасників. “Розуміння біблійного підходу до ведення бізнесу – саме цього так невистачало нашим підприємцям”, – зауважив один з організаторів заходу Андрій Пехотін.

Ми віримо, що розуміння “Біблійного підприємництва, як служіння людям” допоможе учасникам семінару в їх праці на ниві Божій, а життя сотень та тисяч людей будуть змінені для Божої слави!

Завершенням курсу семінарів буде проведення місцевого та міжнародного конкурсів бізнес-планів.