АРХІВ ПОДІЙ. 2011

20 січня 2011 року в місті Мелітополь (Запорізька область) відбулася зустріч бізнесменів міста з директором центру «Успіх» Іваном Папішом. Бізнесмени ставили запитання відносно власних бізнесів і прогнозів економічної ситуації в Україні. Іван Папіш говорив про біблійну точку зору на бізнес і про те, що метою бізнесу повинен бути не прибуток,

а задоволення потреб людей, прибуток же є результатом відповідальності. Зустріч пройшла на високому рівні. Опісля, 20-22 січня, в м. Мелітополь команда Центру провела семінар «Практика біблійного підприємництва (БП-2)». Організаторами були сертифікований викладач курсу Віталій Васільєв і його дружина Катерина. Викладали директор центру «Успіх» Іван Папіш і сертифікований викладач Юрій Мамус. На семінарі були присутні загалом ті люди, які пройшли БП-1 в листопаді 2010 року, проте були  і нові учасники.

 

В неділю, 23 січня, викладачів запросили проповідувати в помісних церквах м. Мелітополь – «Благодать» і «Джерело життя». Служіння пройшли добре, люди були натхненні і вдячні.

У той же час інша частина команди Центру з Тернополя провела семінар «Практика біблійного підприємництва (БП-2)» в м. Сімферополь. Організаторами були сертифіковані викладачі курсу Дмитро і Юлія Атаманюки. Викладали семінар сертифіковані викладачі Центру Олег Карпик, Євгеній Чекушкін а також сертифікований викладач курсу з Сімферополя Дмитро Атаманюк. Загалом  учасниками  були  ті люди, які пройшли семінар БП-1 у листопаді 2010 року.

Навчання пройшло на високому рівні.

Усі учасники з нетерпінням очікують продовження циклу – семінару «Планування бізнесу, що базується на Біблії (БП-3)», який відбудеться навесні 2011 року.

Деякі відгуки учасників:

Мойсеєнко Оксана: «Довідалася, що моє покликання від Бога принесе мені мир, радість і фінансове забезпечення. Величезне вам спасибі. Такі люди як ви потрібні Тілу Христовому».

Комов Максим: «Я зрозумів, що Біблія є практичною відповіддю на багато фінансових питань по бізнесу».

Писемний Сергій: «Коли приходять зміни від Господа, як це може не подобатися. Хоча зміни – це не завжди комфортний процес. Але дяка Богові за братів, що вміють із любов’ю говорити правду й надихати до роботи!».

АРХІВ ПОДІЙ. 2011

09-10 лютого 2011 року в місті Києві в церкві «Посольство Боже» команда центру «Успіх» провела семінар «Практика біблійного підприємництва (БП-2)», а 11-12 лютого – третю частину курсу «Біблійне підприємництво» – «Планування бізнесу, який базується на Біблії (БП-3)». Організатором заходу була Юлія Дідик – координатор проведення семінарів «Біблійне підприємництво» у церквах «Посольство Боже».

Викладали навчальний матеріал директор центру «Успіх» Іван Папіш, сертифіковані викладачі курсу Олег Карпик і Юрій Мамус.

Семінари пройшли на високому рівні. Усі учасники навчилися відповідати на практичні запитання у сфері бізнес-діяльності, працювати в командах, планувати окремі розділи бізнес-плану.

У квітні 2011 року відбудеться конкурс бізнес-планів, на якому учасники семінарів будуть презентувати свої бізнес-плани перед комісією. Переможець Всеукраїнського конкурсу буде нагороджений оплаченою «Проектом Неємія» поїздкою в США на Міжнародний конкурс бізнес-планів.

Деякі відгуки учасників про семінар:

Кобзар Мирослав: «Матеріал, який викладали на семінарі, є актуальним і потрібним, націленим на навчання практичних навичок бізнес-планування й реалізації бізнес-ідей».

Секрієр Людмила: «Я вдячна всім спікерам за ті знання й секрети бізнес-планування, які відкривались мені  протягом цих чотирьох днів. Спасибі за семінар, за його оригінальний підхід».

Петько Лідія: «Мені сподобалося, що мова йшла про практичні речі, і компетентний виклад. Матеріал викладався із тренінгами, практичними завданнями».

Також з радістю повідомляємо вам, що в Болгарії сертифіковані болгарські вчителі самі розпочали проведення семінарів. Ми віримо, що цей процес приведе до незворотних перетворень економіки цієї країни, прославляючи Господа Ісуса Христа.

З 16 по 25 лютого 2011 команда центру «Успіх» у складі директора Івана Папіша і сертифікованих викладачів Олега Карпика і Юрія Мамуса провела ряд семінарів «Біблійне підприємництво» в Болгарії.

17-19 лютого в місті Варна відбувся триденний семінар «Практика біблійного підприємництва (БП-2)».

На заході були присутні учасники першої частини курсу, яку команда Центру провела в серпні 2010 року, а також нові люди. Семінар пройшов дуже вдало. Багато людей свідчили про високий ступінь практичності навчальної інформації.

У цьому місті команда Центру сертифікувала 13 нових болгарських викладачів курсу «Біблійне підприємництво», які на чолі зі Світлозаром Ніколовим вже в березні цього року планують провести семінар «Принципи біблійного підприємництва (БП-1)» у своєму та в інших містах Болгарії. Ми віримо, що ця команда зможе зробити вагомий внесок у реформацію своєї країни через навчання та впровадження біблійних принципів в бізнес і життя.

У містах Слівен і Дімітровград викладачі Центру провели одноденні семінари. Учасники ознайомились з концепцією курсу і прийняли рішення про проходження повного циклу навчання.

Ми дякуємо пасторам церков міст Варни, Слівену і Дімітровграду за розуміння важливості цього навчання для їхньої країни і сприяння в проведенні семінарів.

Особливу подяку хочемо висловити пастору церкви в місті Котел Івану Серту, який весь цей час супроводжував нас і перекладав на болгарську мову.

Ми віримо, що через болгарську філію Центру підприємництва «Успіх» зусиллями всієї команди викладачів ми зможемо навчити і спорядити бізнесменів для зміни економічної та духовної ситуації в Болгарії.

У квітні 2011 року планується ще одна поїздка в Болгарію для проведення наступних семінарів з циклу «Біблійне підприємництво». У місті Варна ми проведемо заключну третю зустріч «Планування бізнесу, заснованого на Біблії (БП-3)». Після цього відбудеться конкурс бізнес-планів для визначення переможця, який візьме участь у Міжнародному конкурсі.

Унікальним є той факт, що результатом дворічної роботи команди тернопільського Центру в Болгарії є заснування нашої філії в цій країні. Особлива сила цієї філії в тому, що очолив її голова Асоціації бізнесменів Болгарії Світлозар Ніколов. Він є відомим бізнесменом в Болгарії та керівником руху захисту прав підприємців. Вся команда сертифікованих вчителів філії складається з успішних бізнесменів-християн і пастирів церков. На сертифікації вони проявили виняткові здібності і пристрасть в тому, щоб нести біблійні принципи в бізнес і реформувати свою країну для слави Божої.

18-19 березня у м. Мелітополь відбувся семінар «Планування бізнесу, що базується на Біблії (БП-3)». Організаторами були сертифікований викладач курсу Віталій Васильєв і його дружина Катерина. Викладав на семінарі директор центру «Успіх» Іван Папіш. На заході були присутні десять людей. Завдяки роботі в групах учасники змогли на практиці навчилися писати бізнес-плани і заявили про свої наміри подавати їх на конкурс.

У той же час інша частина команди Центру з Тернополя провела семінар «Планування бізнесу, заснованого на Біблії (БП-3)» в місті Сімферополь. Організаторами були сертифіковані викладачі курсу Дмитро і Юлія Атаманюки. Викладали сертифіковані викладачі Центру Олег Карпик та Євген Чекушкін. На заході були присутні 16 людей. Всі учасники семінару виявили бажання писати бізнес-плани.

Ось кілька відгуків:

Гаврилова Людмила: «Все дуже сподобалося. Я побачила, що сама можу написати бізнес-план, побачила помилки».

Лукіянюк Сергій: «Мені сподобався мозковий штурм під час роботи в командах, простота подачі матеріалу, наочність, приклади з життя і, звичайно, відкритість і допомога викладачів в пошуку та зборі інформації з написання бізнес-плану».

Комов Максим: «Мені сподобалися лаконічність і доступність матеріалу курсу, професіоналізм і привітність вчителів, можливість визначити свої можливості».

Також з радістю повідомляємо вам, що в Болгарії сертифіковані болгарські вчителі самостійно розпочали проведення семінарів. Ми віримо, що цей процес приведе до незворотних перетворень економіки цієї країни, прославляючи Господа Ісуса Христа.

З 30 березня по 2 квітня 2011 року в м. Тернопіль команда центру «Успіх» провела семінар «Принципи біблійного підприємництва (БП-1)». В 2008 та 2010 роках в місті вже проводилися повні цикли семінарів даного курсу. Цього ж року брали участь люди, які багато чули про нього, але на мали змоги навчатися раніше.

9 квітня 2011 року в м. Київ відбувся конкурс бізнес-планів учасників семінарів «Біблійне підприємництво».       Напередодні більше 20 учасників успішно пройшли всі три частини курсу. На конкурсі свої бізнес-плани презентували шестеро учасників.

Перше місце розділили між собою Чумарний Анатолій з бізнес-планом «Юридичні послуги» та Секрієр Людмила з бізнес-планом «Агенція нерухомості». Переможці будуть презентувати свої бізнес-плани на Всеукраїнському конкурсі для того, щоб мати можливість взяти участь в міжнародному конкурсі у вересні 2011 року в США.

13-16 квітня 2011 року в м. Тернопіль команда центру «Успіх» провела семінар «Практика біблійного підприємництва (БП-2)». В більшості учасників з’явилися ідеї для початку і розвитку бізнесу. На семінарі вони отримали практичні інструменти для того, щоб реалізувати свої ідеї.

Учасники семінарів «Біблійне підприємництво» в багатьох містах України зараз посилено готуються до участі у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів.  Переможець буде нагороджений оплаченою «Проектом Неємія» поїздкою на Міжнародний конкурс в вересні 2011 року в США.

20 квітня 2011 року в Центрі «Успіх» відбулося урочисте святкування Пасхи. Головними дійовими особами були діти-сироти та з малозабезпечених сімей, підлітки групи ризику, які впродовж навчального року відвідують заняття в Центрі. Глядачами були їхні рідні та гості.

Під керівництвом викладачів діти демонстрували свої знання про Пасху і Воскресіння, англійською мовою розповідали історії та вірші, показували театральні сценки, співали пісні, презентували свої роботи за допомогою проектора. На  завершення свята діти отримали подарунки, які щедро надала місія «Еммануїл» (СБН, м. Київ).

21 квітня 2011 року святкування Пасхи відбулося в Тернопільському комунальному дитячому будинку. Діти, які навчаються в Центрі, могли розказати про Пасху дітям-сиротам та працівникам дитячого будинку. Вкінці свята вони разом грали в ігри, співали пісні і розповідали вірші про Воскресіння Христа. Всі діти отримали святкові подарунки.

Для вихованців Центру відвідування дитячого будинку було чудовою можливістю послужити своїми талантами іншим дітям. Ми переконані, що такі заходи позитивно впливають на формування характеру дітей, відчуття в них соціальної відповідальності та бажання допомагати іншим.

29–30 квітня 2011 року директор центру «Успіх»  Іван Папіш та сертифікований викладач Юрій Мамус провели семінар «Планування бізнесу, основаного на Біблії (БП-3)» в м. Варна (Болгарія). Організатором семінару був Голова Асоціації підприємців Болгарії, директор болгарської філії центру «Успіх» Ніколов Світлозар.

Учасниками були 16 людей, які впродовж наступного місяця будуть писати свої бізнес-плани. Семінар пройшов на високому рівні, організатори і учасники залишилися задоволеними.

13-14 травня 2011 команда центру «Успіх» провела семінар «Планування бізнесу, основаного на Біблії (БП-3)» в м. Тернопіль. Викладали сертифіковані викладачі курсу Євген Чекушкін та Юрій Мамус. Для всіх учасників семінар став поштовхом для написання бізнес-планів і захисту їх на конкурсі.

В червні 2011 року випускники семінарів будуть брати участь в конкурсах бізнес-планів. Там буде визначено переможця, який представить свою роботу на міжнародному конкурсі.

Ми віримо, що через їхні бізнес-ідеї та бізнеси багатьох інших біблійних підприємців економіка України і Болгарії буде змінена для слави Божої.

12 травня 2011 року в одному з центральних кафе Тернополя команда центру «Успіх» провела зустріч з молоддю – учнями 7-11 класів загальноосвітніх шкіл та студентами коледжу. На вечірці були присутні близько 30 учнів з чотирьох навчальних закладів м. Тернополя.

Це був своєрідний підсумок роботи нашого Центру в навчальних закладах впродовж навчального року. Там працівники «Успіху» проводили лекції та уроки з профілактики шкідливих звичок та пропаганди здорового способу життя згідно з навчальною програмою «Відродження».

Ціль заходу полягала в тому, щоб залучити дітей до подальшої співпраці через проходження навчання у Центрі. Ми презентували напрямки роботи «Успіху», показували відеоролик та театральну постановку. Під час роботи в малих групах ми змогли ближче поспілкуватися з дітьми, почути думку підлітків про роботу нашого Центру та про їхнє бажання проходити в майбутньому навчання за програмами.

Робота з молоддю є одним з основних напрямків діяльності центру «Успіх», тому в майбутньому ми будемо прикладати максимум зусиль для того, щоб ефективно служити молодим людям.

30 травня 2011 року в офісі «Успіху» була проведена святкова вечірка для дітей-сиріт та з малозабезпечених сімей, які проходять навчання в Центрі та в Тернопільському обласному комунальному дитячому будинку для дітей шкільного віку. Були присутні було близько 30 дітей.

На вечірці діти спілкувалися між собою та з викладачами англійською мовою. Через різні ілюстрації та ігри вони змогли закріпити на практиці вивчений матеріал згідно програм «Відродження» та «Уроки самостійності для молоді».

Зустріч відбувалася у веселій і доброзичливій атмосфері, всі залишилися задоволеними. Найприємнішою подією вечора було те, що всі бажаючі мали змогу подякувати Богу за всі Його благословення і молитися молитвою покаяння. Працівники Центру вручили дітям подарунки (одяг), побажали гарно провести літні канікули і домовились про зустріч в новому навчальному році для продовження навчання. Проте на  період канікул ми не залишаємо дітей без нашої уваги, оскільки будемо працювати з ними в літньому таборі в м. Тернопіль.

https://www.youtube.com/watch?v=lRRdhcoPyzg

В червні 2011 року команда центру «Успіх» підійшла до кінцевого етапу проведення семінарів «Біблійне підприємництво» в різних містах України. Курс розпочався восени 2010 року в Києві, Мелітополі, Сімферополі та Тернополі. Більшість учасників семінарів – це молоді люди, які тільки вступають на шлях виконання покликання Божого. Біблійні принципи ведення бізнесу – це чудова основа для їхнього успішного життя.

За цей час учасники пройшли три семінари – «Принципи біблійного підприємництва (БП-1)», «Практика біблійного підприємництва (БП-2)» та «Планування бізнесу, який базується на Біблії (БП-3)». Результатом навчання стало написання учасниками бізнес-планів і презентація їх на конкурсах, які команда Центру проводила в даних містах.

Переможці місцевих конкурсів 25 червня 2011 року з’їхалися в м. Сімферополь, де відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів. На цьому етапі конкурсу змагалися чотири учасники. Переможцем конкурсу став киянин Анатолій Чумарний з м. Полтава.

Друге місце посіла Людмила Секрієр з м. Київ, третє – Оксана Гарко з м. Тернопіль і четверте – Сергій Ніколаєнко з м. Бердянськ.

Переможець Всеукраїнського конкурсу Анатолій Чумарний нагороджений поїздкою на Міжнародний конкурс бізнес-планів, який відбудеться у вересні 2011 року в м. Портланд, США.

Всім студентам, які пройшли повний курс навчання, вручені сертифікати, а також кредо та зобов’язання біблійного підприємця.

Особливу подяку за організацію проведення конкурсу і гостинність висловлюємо організатору конкурсу – сертифікованому викладачу курсу БП Дмитру Атаманюку та старшому пастору церкви «Слово життя» у Сімферополі Дмитру Бодю. Ця церква має бачення охопити навчанням «Біблійне підприємництво» всі церкви  міста.

Команда Центру переконана, що вкладаючи біблійні принципи підприємництва в молодих людей, ми поширюємо Царство Боже на землі і забезпечуємо стабільний розвиток економіки держави та добробуту людей.

Курс «Біблійне підприємництво» почав проводитися в Болгарії з 2009 року. За цей час ми провели семінари в містах: Варна, Слівен, Котел, Дімітровград, Пазержик.

Особливого розвитку навчання набуло в м. Варна. Це все відбулося завдяки тому, що в січні 2010 року на семінар потрапив Голова Асоціації бізнесменів Болгарії Світлозар Ніколов.

Він зрозумів, що концепція і принципи, які подані в матеріалах семінару, є єдино правильні для чесного і успішного бізнесу. Світлозар усвідомив, що економіка Болгарії може покращитись тільки тоді, коли її будуть творити бізнесмени, навчені цим принципам. В його серці зародилося бажання охопити цим навчанням всю Болгарію. Таким чином бізнесмен пристрасно працював, аби організовувати семінари в Варні.

На протязі 2009 – 2011 років директор центру «Успіх» з України Іван Папіш разом з командою  сім разів приїжджали в Болгарію і проводили семінари. Загалом навчання пройшли більше 200 людей.

Результатом нашої роботи в Болгарії  стало створення у Варні  центру «Успіх», який очолив Світлозар Ніколов. Сертифіковані 14 вчителів, які самостійно будуть проводити семінари по всій Болгарії. Ми віримо, що ця країна стане кращою і буде процвітати завдяки зміненим людям через семінари «Біблійне підприємництво». 23 липня 2011 року в м. Варна проведений конкурс бізнес-планів між людьми, які пройшли повний курс «Біблійне підприємництво».

В конкурсі взяли участь вісім людей. Плани були дійсно цікавими і практичними.

Переможцем конкурсу стала Деніца Ніколова з планом випуску газети «Діалог». Вона поїде від Болгарії на міжнародний конкурс «Проекта НЕЄМІЯ», який відбудеться 22-25 вересня в м. Портланді, США. На це свято запрошений також Голова Асоціації бізнесменів Болгарії Свєтлозар Ніколов.

Від України на цей конкурс поїде переможець конкурсу по Україні Анатолій Чумарний. Запрошений також директор центру «Успіх» Іван Папіш.

Ми віримо, що світ змінюють змінені люди!

З 4 по 29 липня 2011 року команда Центру «Успіх» проводила лекції та навчання з профілактики шкідливих звичок та пропаганди здорового способу життя згідно програми «Відродження» в дитячому оздоровчому комплексі «Лісовий» (с. Скоморохи, Бучацький р-н, Тернопільська обл.).

В цей час в таборі відпочивали діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Вони дійсно потребували доброго ставлення, любові, спілкування, підтримки і розуміння. Хлопчиків і дівчаток загалом було близько 200. Відповідно до віку вони були об’єднанні в окремі загони по 10-15 чоловік.

За час перебування в таборі ми змогли стати хорошим прикладом для багатьох дітей – не просто на словах з тренінгу чи лекції, але і в повсякденному поводженні і відношенні до них.

Ось деякі відгуки дітей про нас і нашу роботу в таборі:

«Я прийняв рішення для себе бути абсолютно чистим до шлюбу незважаючи на всі спокуси. І дуже дякую Богові за те, що я ще таким є!» (Віталій, 15 років).

«Мені сподобалося усе з тих занять, які ви нам проводили. З першого погляду я зрозумів, що ви знаєте, як знайти спільну мову з підлітками. Я більше дізнався про Бога. Після кожної розмови з вами, здавалось, що я щасливий, коли бачу вас та вашу посмішку. Так і хочеться жити! Якби таких людей було більше, або ви частіше відвідували різні школи і навчали різного, то підлітки були би більш виховані та культурні» (Ілля, 14 років).

«Я зрозуміла, що брехати – не гарно, і від цього може стати лише гірше. Також мені дуже запам’ятався тренінг про хлопців та дівчат. Я хочу змінити свій характер: невпевненість і м’якосердя (це відіграє не найкращу роль у моєму житті), жадібність, заздрість, зарозумілість, хвалькуватість, сором’язливість» (Оксана, 14 років).

«Я багато чого взяла для себе з тренінгів, а саме: потрібно подружитися зі своїми батьками (що постараюся зробити вже після того, як приїду додому). Поганих звичок я не маю і не хочу мати. І я поставила перед собою ціль: бути чесною, мати перед собою конкретну мету, не мати поганих звичок, бути цнотливою до весілля і берегти себе для одного-єдиного» (Настя, 13 років).

Основним завданням для нас було поговорити з дітьми на деякі теми за програмою «Відродження». Тому впродовж місяця ми провели тренінги і лекції з різними віковими групами дітей про наступне:

 • «Характер – це основа успішного життя»
 • «Асертивна поведінка. Толерантність»
 • «Правда про куріння»
 • «Правда про алкоголь»
 • «Реклама: за і проти»
 • «Відносини між батьками та дітьми»
 • «Цілеспрямоване життя»
 • «Цілі»
 • «Дошлюбні стосунки»
 • «Відповідальність»
 • «Командна робота»
 • Інше.

З кожним днем ми бачили, як цікавість дітей до занять зростає, вони ставали більш сміливішими, ставили питання і брали активну участь в обговоренні тем.

Майже кожного вечора ми показували в актовому залі художні фільми з повчальним і цікавим змістом і потім проводили їх обговорення. На кожному сеансі були присутні від 15 до 100 дітей.

Ефект був надзвичайним, тому що через художні історії ми змогли донести до дітей правду про такі життєві принципи як повага до батьків, дружні стосунки, асертивна поведінка, цілеспрямоване життя, планування, командна робота, відповідальність, важливість і актуальність Біблії, віра в Бога та покладання на Нього.

Приблизно 1-2 рази в тиждень ми проводили загально табірні конкурсні програми. Зазвичай програма тривала 1-1,5 год. Перемагала та команда, яка за результатами змагань набирала найбільшу кількість балів. Переможці обов’язково нагороджувалися призами.

Практично всі загальнотабірні заходи допомагали дітям ставати однією командою і практикувати почуті на тренінгах та лекціях принципи.

Впродовж всього часу перебування в таборі ми постійно проводили індивідуальні бесіди та консультації з дітьми та вихователями. Це допомагало нам більш чітко бачити їхні потреби, аби максимально ефективніше допомогти у прийнятті правильних рішень.

Віримо, що насіння, яке ми посіяли в серця дітей впродовж роботи в ОК «Лісовий» в липні 2011 року, обов’язково проросте і принесе плід завдяки зміні їхнього мислення, відношення, поведінки і всього життя.

Команда центру «Успіх» завершила цикл семінарів «Біблійне підприємництво» в Україні та Болгарії. Були проведенні національні конкурси і визначені переможці: від України – Чумарний Анатолій з бізнес-планом «Адвокатська контора», від Болгарії – Деніца Ніколова з бізнес-планом «Видавництво газети».

Разом з директором центру «Успіх» (Тернопіль, Україна) Іваном Папішом та директором філіалу центру «Успіх» в м. Варна (Болгарія) Світлозаром Ніколовим переможці конкурсів БП  були повинні поїхати на Міжнародний конкурс бізнес-планів в м. Портланд (штат Орегон, США) в рамках Міжнародної конференції організації «Проект Неємія». Але у зв’язку з тим, що Анатолію не відкрили візу, а в болгар виникли інші поважні причини, конференцію відвідав лише Іван Папіш.

На конференції були присутні представники різних країн, партнери та спонсори «Проекту Неємія».  Були підведені підсумки роботи за рік, накреслено плани на 2012 рік. Міжнародний конкурс бізнес-планів не відбувся через відсутність деяких учасників. Таким чином, захід перенесено на 2012 рік. В ньому братимуть участь переможці як 2011, так і 2012 року.

З 1 жовтня в центрі «Успіх» почав функціонувати новий навчальний клас. Впродовж місяця там проводилися заняття з інформатики, англійської мови та уроки самостійності для молоді з дітьми-сиротами, дітьми з малозабезпечених сімей і дітьми груп ризику.

Щопонеділка проводилися уроки англійської мови та заняття згідно з програмами «Уроки самостійності для молоді» та «Відродження» в Тернопільському обласному комунальному дитячому будинку для дітей шкільного віку. Більше 40 дітей сиріт та дітей з малозабезпечених сімей регулярно відвідували заняття двічі на тиждень в приміщенні навчального класу та в дитячому будинку.

3 жовтня 2011року в м. Тернопіль відбувся запуск нового проекту, спрямованого на служіння підліткам груп ризику – відкриття клубу «Успішна молодь». Цей проект команда центру «Успіх» здійснює спільно з громадською організацією «Молодіжна реформація». Засідання Клубу відбуваються щопонеділка в центральному кінотеатрі міста. Там ми готуємо молодь до самостійного життя, використовуючи навчальні програми «Уроки самостійності для молоді», «Відродження» а також «Основи для досягнення успіху». Кожен раз на Клуб приходить 50-60 підлітків. Ось деякі їхні відгуки:

 • «Моє рішення – стати успішною! Я буду робити все, що в моїх силах, і мої мрії, в які я зараз вірю, стануть реальністю. Кожного дня я буду вдосконалювати себе. Я буду прагнути до ідеалу, хоча він ніколи не досяжний, проте, прагнучи до нього, ми стаємо кращими» (Ірина, Галицький коледж).
 • «Я став пунктуальнішим та надійнішим» (Тарас, Школа №3).
 • «Я став менш сором’язливим» (Микола, Школа №6).
 • «Я і надалі буду відвідувати Клуб тому, що він надає мені впевненості, допомагає обдумувати своє життя, вчинки і думки» (Марія, Школа №8).
 • «Мені сподобалось відношення до людей, неординарність, теми розмов, чесність, фільми і багато іншого» (Світлана, Школа №17).
 • «Дякую вам, що на Клубі можна висловити свою думку, якою б вона не була» (Катерина, Школа №19).
 • «Ми можемо змінити своє життя і життя інших на краще. Ви молодці, що надаєте нам такі можливості» (Надія, Школа №14).

Впродовж місяця командою Центру були проведені лекції на тему «Характер», «Правда про куріння», «Правда про наркотики», «Дошлюбні статеві відносини», «Як поліпшити відносини з батьками», «Лихослів’я» згідно з програмою «Відродження», презентації самої програми «Відродження» та презентації Клубу в тернопільських школах, Класичній гімназії, Галицькому коледжі. Більше півтори тисячі підлітків в цих навчальних закладах почули корисну інформацію, яка здатна змінити їхнє життя на краще. Викладачі і діти дуже задоволені нашою співпрацею.

Ми переконані, що змінити ситуацію в державі можна лише вкладаючи біблійні принципи в розуми і серця молодих людей.

Спільний проект Центру і МБГО «Глобальне Сприяння-Україна»

З 6 по 18 листопада 2011 року директор Центру Іван Папіш разом з виконавчим директором Міжнародної благодійна громадської організації «Глобальне Сприяння – Україна» Ігорем Гришаєвим здійснили поїздку по східних, південних та північних регіонах України.

Відбулися зустрічі з пасторами церков і бізнесменами в містах:  Дніпропетровськ, Мелітополь, Керч, Сімферополь, Гребінка, Ніжин, Чернігів, Київ. Для них було проведено презентацію та міні-семінари БП «Біблійне підприємництво».

Програму семінарів сприйнято всюди з великим захопленням. У всіх містах виявили бажання пройти повний курс навчання.

Зараз Ігор Гришаєв працює з лідерами в цих містах над тим, щоб там організувати семінари, на яких сертифіковані вчителі Центру проведуть повне навчання (цикл з трьох семінарів – 94 академічні години) для людей.

Ми віримо, що змінені через наше навчання люди розпочнуть правильні бізнеси на біблійних принципах, вплинуть  на економіку України і прославлять Господа, привівши багатьох людей до пізнання Бога.

Дякуємо Вам, дорогі друзі, за підтримку і молитви. Ваша частина в спільному проекті є не менш важлива, ніж безпосередніх виконавців. Ми разом служимо людям, прославляючи нашого Господа Ісуса Христа.