АРХІВ ПОДІЙ. 2010

З 4 по 12 січня 2010 року команда із трьох сертифікованих вчителів центру «Успіх» (Іван Папіш, Олег Карпик, Віталій Васільєв) відвідала Республіку Болгарія. Ця поїздка була запланована давно, бо ще в травні минулого року директор Центру Іван Папіш та волонтер і вчитель Віталій Васільєв відвідали Болгарію з презентаційними виступами в різних містах.

Але у зв’язку з тим, що в вересні Болгарське посольство відмовило у відкритті віз, друга поїздка була відкладена. Друзі з Болгарії, які зацікавлені в проведенні наших семінарів, зробили нам повторне запрошення, і, врешті-решт, 30 грудня 2009 року нам відкрили візи. Це було чудо від Бога, бо зазвичай за однією відмовою слідує інша. Але Бог – великий: по Його волі ми отримали візи і відразу, 4 січня, поїхали в Болгарію.

Бог так сильно благословив нас в цій поїздці, що ми замість запланованого одного семінару «Біблійне підприємництво» провели два: в м. Варна та в м. Котел. На першому семінарі було 30 людей, а на другому – 40. Також ми мали можливість послужити проповідями в трьох церквах.

Надзвичайна радість для нас в тому, що на одному із семінарів в м. Котел покаявся і прийняв Ісуса як свого Спасителя один бізнесмен.

З 21 по 23 січня 2010 року Бог дав нам можливість провести семінар «Принципи біблійного підприємництва» (БП-1) в м. Києві. На семінарі було 25 людей.

На семінарі викладали п’ятеро сертифікованих вчителів: четверо з м. Тернопіль та один з м. Київ. Навчання пройшло чудово. Люди були захоплені новим біблійним поглядом на бізнес. Вісім людей виявили бажання приїхати на другий семінар «Практика біблійного підприємництва» в Тернопіль, який відбудеться 18-20 лютого 2010 року.

18-20 лютого 2010 року в м. Тернопіль відбувся семінар «Практика біблійного підприємництва» (БП-2). Викладачем семінару був директор Міжнародної організації «Проект Неємія» (США) Патріс Тсаге.

 

На заході були присутні люди з п’яти країн світу – США, Болгарії, Придністровської Молдавської Республіки, Молдови та восьми міст України – Києва, Сімферополя, Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Львова, Луцька, Тернополя. Загальна кількість учасників склала 75 людей. Семінар пройшов на високому рівні, всі слухачі були надзвичайно задоволені.

 

Під час семінару проводилися практичні тренінги, на яких учасники в окремих командах допомагали один одному розвивати бізнес-ідеї, знаходити відповіді на питання, пов’язані з дослідженням ринку, маркетингом та продажами, управлінням та фінансами.

18-20 березня 2010 ми провели заключний третій семінар з цього циклу: «Планування бізнесу, який базується на Біблії». Семінар проводив автор програми Патріс Тцаге.

Семінар відвідали 52 людини. Це всі ті люди, які відвідали попередні дві навчальні зустрічі. Пройшовши всі три семінари, вони готові до написання особистих бізнес-планів, які  будуть захищати на конкурсі 3-5 червня.

Радісно те, що вже під час третього семінару в багатьох слухачів народились цікаві бізнес-ідеї, які вони планують впровадити в практичний бізнес.

Захід пройшов на високому рівні, всі учасники були надзвичайно задоволені.

З 17 по 24 квітня 2010 року Іван Іванович Папіш відвідав м. Мелітополь і м. Бердянськ (Запорізька обл., Україна), де провів зустрічі з пасторами церков та презентував курс «Біблійне підприємництво». У Бердянську він провів семінар «Принципи біблійного підприємництва». Результатом цієї поїздки стала домовленість про проведення повного курсу семінарів восени 2010 року в обох цих містах.

З 28 по 30 квітня 2010 року партнерська організація «Заклик до всіх» запросила нас відвідати їхній Міжнародний конгрес та провести один із семінарів з бізнесу у м. Єреван (Вірменія), на якому були присутніми близько 200 людей. Іван Іванович був одним з викладачів на конгресі.

Він провів семінар на тему «Біблійна економіка», в якій розкрив наступні питання:

  • Різниця між біблійною та світською економікою;
  • Визначення біблійного підприємництва;
  • Приклади біблійного підприємництва.

На семінарі було близько 30 людей. Після семінару люди розповідали, що ця тема змінила їх погляди на життя та бізнес. Під час проведення конгресу ми мали змогу зустрітися з пасторами місцевих церков та відвідати виробництво одного з підприємців Єревана – Ованеса Ховакімяна, який є власником ковбасного цеху «Добрий самарянин». Кожен ранок на виробництві проходять служіння і молитва для 80 працівників цеху – саме з цього виробництва розпочалася церква «Добрий самарянин», яка зараз налічує більше 400 членів.

Окрім відвідування конгресу, нашою ціллю було проведення семінару «Принципи біблійного підприємництва» в Єревані. Нас було запрошено ще рік тому, і тільки зараз Бог відкрив для нас двері.

Після закінчення конгресу з 3 по 5 травня ми провели триденний семінар «Принципи біблійного підприємництва» в церкві «Добрий самарянин». На заході було близько 20 людей, як з цієї, так і з інших церков. Господь по-особливому торкнувся кожного присутнього. Після закінчення навчання люди дякували і говорили нам про те, як цей семінар змінив їх розуміння бізнесу.

З 17 по 21 травня 2010 року директор центру «Успіх» Іван Папіш відвідав конференцію для партнерів та вчителів Міжнародного служіння «Проект Неємія» в м. Вірджинія, США. Метою конференції було надихнути та спорядити партнерів та сертифікованих вчителів поширити сертифіковану програму «Біблійне підприємництво».

Була можливість зав’язати нові знайомства. На конференції були присутні вчителі із Республіки Сьєрра-Леоне, України і більше, як з 10 штатів Америки.

Спікерами конференції були директор «Проекту Неємія» – Патріс Цаге, директор Центру підприємництва університету «Ріджент» – доктор Джон Малфорд, голова Ради директорів та засновник груп С12 – Бак Джейкобс і апостол Джон Келі. Разом з іншими представниками різних організацій Іван Папіш говорив про діяльність центру «Успіх» та про поширення програми «Біблійне підприємництво» на Україні та за її межами.

3 червня 2010 року Християнський центр розвитку підприємництва «Успіх» (м. Тернопіль, Україна) у партнерстві з Міжнародною організацією «Проект Неємія» (США), та Центром підприємництва університету Ріджент (США) провели в м. Тернопіль конкурс бізнес-планів учасників семінарів «Біблійне підприємництво». На конкурсі були присутні більше 20 людей.

У змаганні взяли участь одинадцять підприємців, які презентували свої бізнес-плани перед комісією. Вони ретельно працювали над написанням своїх проектів близько двох з половиною місяців.

До складу журі з шести осіб входили відомі бізнесмени США і України (директор Міжнародної організації «Проект Неємія» й автор навчальної програми «Біблійне підприємництво» Патріс Тсаге, бізнесмени з США Род і Юлія Фрізен, директор центру «Успіх» Іван Папіш, біблійні бізнесмени Георгій Ткачук та Євгенія Черній). Головою журі був Патріс Тсаге.

Переможцем конкурсу став біблійний підприємець Олег Карпик. Він нагороджується оплачуваною «Проектом Неємія» поїздкою в США у вересні 2010 року.

Друге і третє місце зайняли Юрій Мамус і Віталій Васільєв відповідно. Вони нагороджені путівкою в США з оплатою перельоту за свій рахунок.

7-8 червня 2010 року Міжнародна організація «Асоціація Еммануїл» в партнерстві з центром «Успіх» організували семінар «Принципи біблійного підприємництва» в м. Київ. Викладав Патріс Тсаге – автор сертифікованої програми «Біблійне підприємництво», директор Міжнародної організації «Проект Неємія», США. На семінарі були присутні 25 людей.

10-12 червня 2010 року в церкві «Посольство Боже» (м. Київ) відбувся семінар БП-1. Викладачами семінару були:

  • Патріс Цаге – директор Міжнародної організації «Проект Неемія», США;
  • Іван Папіш – директор Християнського центру розвитку підприємництва «Успіх», Тернопіль, Україна;
  • Олег Карпик, Богдан Березович та Юрій Мамус – сертифіковані вчителі «Біблійного підприємництва», Тернопіль, Україна.

Семінар відвідало 125 людей з різних міст України та Росії. Це був найбільший семінар за кількістю людей за всю історію «Проекту Неємія» та центру «Успіх». Варто зауважити, що вперше викладачами були люди з різних країн.

Семінар пройшов дуже добре і всі учасники були задоволені. Багато з них раніше мали невдачі в бізнесі через те, що слухали вчення про швидке збагачення. Учасники розповідали про те, що біблійне підприємництво повністю змінило їхнє життя та бізнес.

З 9 по 23 серпня ми, працівники й волонтери Центру, командою із шести людей перебували в місіонерській поїздці у Болгарії. Це вже третя поїздка працівників «Успіху» в цю країну.

У першу поїздку у квітні 2009 року вирушив директор Центру Іван Папіш разом із пастором церкви з Молдови, сертифікованим вчителем курсу «Біблійне підприємництво» Віталієм Васільєвим.

Протягом двотижневої поїздки великими містами Болгарії (Софія, Пазаржик, Слівен, Добрич, Котел і Варна) ми проводили презентації Центру й навчальних програм. Були зав’язані гарні відносини з людьми й церквами. Домовлено про переклад матеріалів програми «La Red» й «Принципи біблійного підприємництва» на болгарську мову.

Друга поїздка відбулася в січні 2010 року й була дуже успішною. Команда (директор Іван Папіш, сертифіковані вчителі Олег Карпик, Віталій Васільєв і болгарський сертифікований вчитель Веселін Іванов) провела семінари «Принципи біблійного підприємництва» у містах Котел і Варна. Багато бізнесменів уперше відкрили для себе, що таке бізнес по-біблійному. Велика наснага людей змусила нас серйозно подумати про відкриття в Болгарії християнського центру підприємництва. Ми познайомилися з пристрасним християнином, бізнесменом, головою асоціації бізнесменів Болгарії Світлозаром Ніколовим. Його бажання служити своїм людям і допомогти їм вийти з економічної скрути настільки велике, що бізнесмен взяв на себе обов’язок організувати новий семінар у Болгарії й запросив нас приїхати в місто Варну в серпні 2010 року. Після цього він двічі (у лютому й червні 2010 року) приїжджав в Україну на наші семінари для більш глибокого вивчення матеріалів і для набуття досвіду проведення семінарів.

І ось тепер здійснилася наша третя поїздка в Болгарію. Семінар пройшов вдало. Були присутні 26 слухачів, ключові та серйозні бізнесмени. У людей з’явився новий і правильний погляд на біблійний бізнес, вони прийняли навчання семінару як свою особисту програму для ведення бізнесу. Нас запросили провести другий семінар «Практика біблійного підприємництва» у січні 2011 року. Після семінару ми провели дуже багато особистих зустрічей з бізнесменами, особливо спілкувалися із Світлозаром. Результатом наших бесід стало те, що він прийняв рішення відкрити Християнський центр підприємництва в Болгарії. Спільно ми намітили план розвитку Центру на початковому етапі. Його головною перевагою цього є те, що бізнесмени будуть збиратися один раз на тиждень для проведення навчання й взаємодопомоги один одному. Також важливо, що після другого семінару БП-2 у січні 2011 року ми проведемо навчання й сертифікацію вчителів. Ці вчителі зможуть під  керівництвом болгарського Центру проводити семінари по всій Болгарії.

15 та 16 жовтня 2010 року центр «Успіх» спільно з Культурно-просвітницьким центром «Нове життя» (м. Київ) провели в м. Тернопіль семінар «Формування навичок безпечної поведінки у старших підлітків» за програмою «Відродження».

Ця програма має сертифікат Міністерства освіти і науки України і дозволяє всім сертифікованим викладачам проводити заняття і профілактику в навчальних закладах.

В семінарі прийняли участь 32 людей, які проводять або планують проводити заняття, уроки чи профілактику в навчальних закладах у таких містах України як Тернопіль, Чернівці, Мукачеве, Донецьк та Київ. Семінар пройшов на високому рівні, організатори, викладачі і учасники залишилися задоволеними.

Після проходження семінару учасники отримали сертифікат для проведення занять за програмою «Відродження» в навчальних закладах.

Щотижня з понеділка по п’ятницю Християнський центр розвитку підприємництва «Успіх»  проводить заняття з англійської мови та інформатики, уроки за програмами «Формування безпечної поведінки в старших підлітків» і «Уроки самостійності для молоді» для дітей-сиріт, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також для дітей групи ризику в офісі Центру, школах і дитячих будинках.

У рамках програми «Відродження» проведено лекції на теми «Характер – це основа успішного життя», «Толерантність», «ЗМІ. Вплив на свідомість», «Що тобі відомо про ВІЛ/СНІД?» у навчальних закладах Тернополя.

В листопаді 2010 року команда Центру прийняла участь у Всеукраїнській конференції «Україна без сиріт» у м. Києві. В результаті ми намітили план заходів щодо покращення роботи з дітьми-сиротами й з дітьми групи ризику на наступний рік із залученням восьми волонтерів.

Хочемо розповісти історію зміни життя Соломки Валерії, учениці 11-го класу. З самого початку проведення в її школі уроків за програмою «Відродження» Валерія брала активну участь в обговоренні тем і старанно виконувала  всі домашні завдання.

Після одного із занять у цьому місяці Валерія підійшла до нас і запитала: «Хлопці, ви говорили, що коли я захочу кинути курити, то можу попросити вас про допомогу. Я намагалася позбутися цієї шкідливої звички, але в мене нічого не виходить».

Ми залишилися з Валерією після уроку, говорили їй про те, що Бог може допомогти їй позбутися паління, про Ісуса і Його любов. Валерія покаялася у своїх гріхах і просила Бога про допомогу. Ми разом молилися за Боже благословення для неї.

Сьогодні ми бачимо необхідність організувати при Центрі клуб з вивчення Біблії, на який ми будемо запрошувати молодь для спілкування й допомоги.

Віримо, що Бог благословить нас в майбутньому ефективно служити молоді.

18-20 литопада 2010 року в м. Київі в церкві «Посольство Боже» центр «Успіх» провів семінар «Практика біблійного підприємництва. БП-2». Організувала семінар координатор проведення семінарів БП в церквах «Посольство Боже» Юлія Дідик. Викладали на семінарі сертифіковані викладачі цього курсу Іван Папіш, Олег Карпик та Юрій Мамус.

Семінар пройшов на високому рівні. Всі учасники залишилися задоволеними і очікують продовження курсу – семінару «Планування бізнесу, який базується на Біблії. БП-3», який відбудеться через декілька місяців.

Ось деякі відгуки про семінар:

«Мені сподобалась добре пропрацьована програма, закінченість навчання, видача міжнародного сертифікату, зрозумілий виклад матеріалу», Котов Олександр, ПП.

«Все чітко, точно і лаконічно … ті уроки, які я почула на БП, раніше ніде не чула. Я зрозуміла свої колишні помилки при написанні бізнес-плану», Гаритова Олена, ПП.

«Постійність, вірність обіцянкам, ваше посвячення. Глибина, фундаментальність і усвідомлення всього, про що навчаєте. Отримала багато нового і цінного для створення бізнесу», Лазарук Наталя, ГО «Батьки та діти».

21-23 жовтня 2010 року в м. Сімферополі (АР Крим, Україна) відбувся тренінг семінар «Принципи біблійного підприємництва. БП-1». Організаторами семінару виступили Дмитро та Юлія Атаманюки – сертифіковані викладачі цього курсу. На семінарі були присутні 28 людей.

Викладали на семінарі директор центру «Успіх» Іван Папіш, сертифіковані викладачі курсу «Біблійне підприємництво» Дмитро Атаманюк, Олег Карпик, Богдан Березович і Юрій Мамус.

Навчання пройшло на високому рівні.

Один з учасників семінару, Лещинський Олександр, був глибоко зворушений біблійним поглядом на бізнес і на життя. В кінці заходу він покаявся у своїх гріхах і визнав Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем.

Всі учасники залишилися задоволеними і з нетерпінням чекають продовження курсу. Організатори домовилися про проведення другої частини курсу в лютому 2011 року.

Ось деякі відгуки про семінар:

Богомазова Юлія, лікар: «Мені сподобалося. Я зрозуміла, як через Слово Боже я зможу виявити потреби інших людей і задовольнити їх за допомогою тих дарів, які Бог вклав у мене».

Мойсеєнко Андрій, ПП (автомийка):«Мені сподобалася щирість спікерів, професіоналізм, приклади з життя. Це біблійний підхід, а не просто тренінг, як заробляти гроші».

Лещинський Олександр, інспектор ДПС: «Я почав заново дивитися на ті дії, які я робив кожен день, і буду виправляти помилки, які допустив».

Сорокіна Тетяна, ПП (організація весіль): «Колоритні, сильні, продуктивні служителі … навчили нас дуже багато чому. Ваш приїзд дуже сильно змінив кожного, ми не залишилися колишніми, а змінилися на краще».

Після закінчення семінару у неділю ми  провели служіння у церкві «Слово життя».

Особлива подяка старшому пастору церкви “Слово Життя” (м. Сімферополь) Дмитру Бодю і його команді за гостинність і надання приміщення для проведення семінару.

Після Сімферополя команда Центру переїхала в м. Мелітополь (Запорізька обл., Україна), де 28-30 жовтня провела аналогічний семінар.

На зустрічі були присутні 21 людина з Мелітополя і Бердянська.

Викладали навчальний матеріал директор центру «Успіх» Іван Папіш і сертифікований викладач Юрій Мамус.

Семінар, як і в Мелітополі, вразив людей і кардинально змінив їх погляд на бізнес. Ось деякі відгуки:

Зубова Поліна, студент: «Детальний виклад інформації, відкритість спікерів і щире бажання донести важливі принципи життя до нас. Спасибі, що ви приїхали і, виконуючи Божу волю, допомагаєте багатьом людям».

Животченко Олександр, ПП (вироби з дерева): «Духовний підхід, потрібний і важливий для сучасних бізнесменів. Я  сказав би проводить революцію в стандартному розумінні».

Федоров Олександр, ветеринарний лікар: «Мені все сподобалося. Я в цій площині ще не чув про бізнес».

Ніколаєнко Сергій, ПП (виробництво меблів): «Професіоналізм викладачів, глибоке розкриття матеріалу, чітка організація семінару, дружня обстановка серед слухачів».

Для нас особливою цінністю є те, що на семінарах були присутні молоді люди, які є майбутнім нації.