ОСНОВНА МЕТА КЛУБУ – ДОПОМОГТИ МОЛОДІ:

Z
підготуватися до самостійного життя
w
навчитися вирішувати конфлікти  
знайти ідеї для бізнесу і втілити їх в життя
сформувати надійний характер
p
навчитися приймати важливі рішення
стати фінансово незалежними
g
навчитися управляти часом та ресурсами
розвинути лідерські якості
знайти своє призначення в житті
A
вдосконалити навики роботи в команді
визначитися з майбутньою професією
стати успішними людьми

Для проведення зустрічей клубу

ми використовуємо наступні навчальні програми:

"ОСНОВИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ"
40 принципів продуктивності, самоконтролю, лідерства та управління, з яких складається програма навчання, були випробувані протягом 50-ти років. Це сильні та практичні принципи. Вони розроблені з метою мотивації людей до змін та формування сильного характеру. Принципи: продуктивність, надійність, планування, мета, старанність, відповідальність, відношення, правильне мислення, стриманість, критика, уміння розвивати людей, уміння слухати, справедливість, борг, щедрість, чесність, власність, заощадження, процвітання.
«УРОКИ САМОСТІЙНОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ»
Програма спрямована на підготовку молоді до самостійного життя та успішної інтеграції в суспільство. Програма розглядає наступні модулі: “Особистість”, “Навички спілкування”, “Здоров’я й гігієна”, “Любов і секс”, “Дарунок подружнього життя”, “Виховання дітей”, “Домогосподарство”, “Як правильно розпоряджатися часом і грішми?”, “Трудові навички”, “Закон і право”.
«ПРИНЦИПИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ»

Програма допомагає закласти міцний і надійний фундамент в питаннях фінансової грамотності і навчає практичних навичок управління фінансами. Теми, які розглядаються в курсі: Відповідальність”, “Робота і навчання”, “Борги”, “Поради”, “Давання”, “Витрати”, “Накопичення”, “Чесність”, “Друзі”, “Сімейний бюджет”.

«УСПІШНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО»

Бізнес-програма (94 години) складається з 3-ох частин для того, щоб:

1-ша (20 год.) – допомогти студентам розпізнати їх дари та таланти; розвинути бізнес ідеї, які вийдуть на зустріч потребам громадськості;

2-га (26 год.) – допомогти студентам розвинути розуміння практичних принципів бізнесу;

3-тя (48 год.) – допомогти студентам написати детальний робочий план; навчити студентів, як написати загальний план, щоб  представити його потенційним інвесторам і спонсорам.

І ЩЕ БАГАТО ЦІКАВОГО:
тематичні зустрічі, лекції та тренінги; запрошені видатні та успішні гості; перегляд розвиваючих відеороликів; ігри (інтелектуальні, розважальні, командні, логічні); конкурси, квести (фотоквести, детективні розслідування); екскурсії, подорожі, мандрівки; та багато іншого цікавого та захоплюючого.
ПЕРЕВАГИ ЧЛЕНІВ КЛУБУ:
  1. Спілкування та дружба з успішними людьми.
  2. Формування надійного характеру та позитивного відношення до життя.
  3. Отримання знань, які допоможуть підготуватися до самостійного життя та стати фінансово незалежним.
  4. Щомісяця безкоштовна можливість для найкращих членів клубу відвідати боулінг та каток в ТРЦ «Подоляни».
  5. Отримання міжнародних сертифікатів.
  6. Можливість участі в міжнародних конкурсах, програмах.
  7. Можливість розпочати свій власний бізнес.
  8. Інтелектуальний, творчий та духовний розвиток.
  9. Можливість реалізувати свій потенціал.
  10. Призи, подарунки, знижки.

Про час проведений на КУМі, можна сказати, – час змін. Ось які зміни відбулися в мені: зміна мислення (найголовніша), зміна поглядів на життя, я почав по-іншому дивитися на себе і на ближніх, змінив себе! Дуже важливим є те, що я став стійкішим до зовнішніх обставин, визначив напрямок свого життя, а також дізнався, як правильно чинити в різних ситуаціях. Ви – хороший приклад. Я впевнений, що ви вже змінили майбутнє в кращу сторону: як для кожного з нас, так і для всієї молоді взагалі.

Євген Юськевич

Юрист

Декілька причин, чому варто ходити в КУМ: 1. Це весело і круто. 2. Все, що там почуєш у будь-якому разі знадобиться в житі. 3. Ти висловлюєшся, тобі допомагають відшукати самого себе. 4. Вчать найважливішого, і це допомагає стати успішною і щасливою людиною. Позитивних фактів про КУМ насправді можна навести дуже багато, але кажучи коротко – клуб «Успішна молодь» – це школа життя! Велике вам дякую!

Володимир Москаль

Студент

Не очікувавши нічого, я прийшла в Клуб… і була просто щаслива! Керівники – це люди, які нічого від тебе не потребують, просто хочуть допомогти тобі вдосконалитися, і не лише тобі, а й всім людям, які цього просто захочуть! Для мене це здається неймовірним! Тут, у Клубі, ми говоримо про те, що дійсно потрібно. Що дійсно важливо, тобі не навязують свою думку, а просто пояснюють її. Тут ти почуваєш себе вільним, сповненим сил і впевненим в тому, що зможеш все, що ти – надзвичайний! Це відчуття, яке, напевне, в деяких буває досить нечасто, зважаючи на тиск сучасного суспільства, дає тобі наснагу змінюватись і робити щасливим себе і інших. А що може бути важливішим в нашому житті?

Христина Венцко

Студент

Я нічого не очікувала від Клубу, а отримала дуже багато. Тут я вперше побачила чоловіків, які щиро кохають своїх дружин і люблять дітей; колег, які водночас є хорошими друзями; людей, чий приклад, в більшості, хочеться наслідувати. Я стала зовсім іншою, почала писати позитивні вірші, нарешті зрозуміла, для чого пишу… Просто хочу сказати, що завдячую вам життям, без перебільшень. Кінець…

Світлана Біда

Студент

Після кожного засідання в мене все більше і більше змінюються погляди на життя. Я усвідомила багато своїх помилок та працюю над їх виправленням. Ви щирі та відверті, Ви даруєте тепло та радість. Навіть коли в мене є певні проблеми, я забуваю про них разом з Вами. Я думаю, що цей клуб є чудовим місцем для проведення часу та для знаходження хороших друзів. Ви змінили моє життя! Я стала кращою! Люблю Вас! Дякую, що Ви є!

Наталія Небельська

Студент

Прийшовши перший раз у Клуб, я не думала, що це якось вплине на мене. Було цікаво слухати, що говорять розумні люди, але потім я зрозуміла, що я не можу без слухання цих розумних людей. Вони дають мені натхнення. Я почала задумуватись над такими речами, яким ніколи не придавала особливого значення. В клубі нам дають такі знання, які в будь-який час, в будь-якому місці стануть у пригоді. Нас вчать того, що дійсно важливо і потрібно. Хоча це мало б бути у школі, де нас “готують до дорослого життя”. Зараз знаючи все те, чого мене навчили на Клубі я дивлюсь у своє минуле, і розумію наскільки мені цього не вистачало. Просто розумної поради, яка дійсно допомогла б. Зараз я стараюсь не упускати жодної зустрічі. Бо після кожного разу я йду додому з їжею для свого розуму. Дякую вам!

Таня Борис

Студент

Я змінив свої погляди на людей, на суспільство, на вибір професії, на алкоголь, сигарети та дошлюбні статеві стосунки, на керівництво, час і на багато інших речей. Завдяки Клубу я зміг краще познайомитися з існуючими та завести багато інших, справді класних, друзів. Я навчився робити багато речей, які є надзвичайно корисними: складати план, жити згідно з принципами, намагатися допомагати іншим, отримувати задоволення від цього і від життя взагалі, усвідомлювати набагато більше дій і наслідків. Дякую вам!

Юрій Миколюк

Студент

Я можу впевнено сказати, і це не просто так, якщо б не КУМ, моє життя б зруйнувалося, його б взагалі не було. Ніколи б навіть не подумала, що знайдуться такі люди – люди такі близькі мені, які мають і несуть в собі стільки особливого і прекрасного! Завдяки Клубу я змогла знайти шлях і вихід з багатьох проблем. Знайшла і впорядкувала цілі та мрії в своєму житті. Я кожного вечора згадую вас і дякую Богові за те, що послав у моє життя таких прекрасних людей. Я впевнена, що ваші місії в житті допоможуть мільйонам людей і вони вже допомагають. Я вірю в те, що у вас все вдасться, і ви залишитесь назавжди в моєму серці! Я вас дуже люблю! Ви шикарні!

Ірина Набенюк

Дизайнер

Я дякую за те, що ви жертвували своїм часом, щоб підтримати нас. Дуже важливо те, що ви, як люди, які мають більше життєвого досвіду, могли вислухати нас, порадити щось і, разом з тим, не нав’язували своєї думки, а схиляли до самостійного вибору. Моє уявлення про молодь повністю змінилося, і тепер мені ясно, що ще не все втрачено. Дякую за ваші переживання! За ту перевірену інформацію, яка була відібрана вами для нас. Дуже серйозне ваше ставлення спонукає мене відноситись серйозно до життєвих ситуацій. 

Юлія Юськевич

Студент