Архів Подій 2019

РІЗДВЯНІ ТА НОВОРІЧНІ ЗУСТРІЧІ

В навчальних класах Центру та в Тернопільському дитячому будинку проведено Різдвяні та Новорічні святкові зустрічі. Всі учасники та гості святкувань були задоволені і з радістю розповідали історію про народження Ісуса Христа. Діти та підлітки отримали масу позитивних вражень та подарунки.

Гостем Різдвяної зустрічі в клубі “Успішна молодь” був пастор церкви, музикант і композитор Джон Маркі.

Пастор проповідував на тему «Вигнання та прийняття», наводячи багато прикладів із Біблії та сучасного життя про людей, яких проганяли і від яких відрікалися. Пастор зумів пояснити, що через відкинутість та зраду, яку Ісус пережив будучи на землі, сьогодні ми можемо бути прийнятими Небесним Отцем. Підлітки уважно слухали Євангелію, з радістю співали пісні разом з музикантами. Віримо, що Бог допоможе їм зростати в вірі, а нам дасть можливість і надалі служити молодим людям.

ПІЖАМНА ВЕЧІРКА

А ви можете на роботі ходити в піжамі?  Так, якщо це тематична вечірка.

Працівники Тернопільського навчального центру вирішили організувати піжамну вечірку з нагоди американського Дня Подяки. Діти завжди з радістю відвідують наші заняття, тому ми захотіли зробити атмосферу ще більш домашньою та затишною. Всі були у передчутті свята. Оскільки дрес кодом був домашній одяг, то діти, батьки та опікуни ретельно готувалися. Кожен хотів виглядати гарно.

Ще одним із завдань було принести пригощення для своєї навчальної  групи. Як вчителі, ми трішки хвилювалися чи діти будуть відповідальними у тому, щоб принести гостинець, переживали, чи всім вистачить. Навіть думали купити ящик печива про запас. Проте дуже швидко наші переживання розсіялися, адже всі учні принесли з собою солодощі, цукерки, печиво різні смаколики. Ми були приємно вражені щедрістю дітей, які спішили поділитися зі своїми друзями, вчителями. Більше того, наші вихованці були уважними і до нових учнів, кожен хотів їх пригостити. Пригадуємо, як одна дівчинка запізнилась і потрапила на святкування не зі своїми одногрупниками, а з іншими дітьми. Ті намагались поділитися з нею, щоб вона почувалась комфортно.

Окрім розваг, конкурсів та ігор, кульмінацією свята була спільна молитва вдячності за достаток на наших столах, за турботу Божу про нас, а також згадували і тих, хто голодний та просили в Господа милості для них.

Вечірка принесла неймовірні враження та спогади у життя дітей та працівників. Це був хороший час спостерігати за позитивними перемінами у життях учнів та побачити плоди своєї праці. 

Найбільша радість для вчителів – коли учні практично застосовують вивчені істини на уроках. Домашня атмосфера допомогла всім відчути себе однією великою дружньою сім’єю! Дякуємо Богу за можливість служити дітям!

Ось вдячні відгуки деяких батьків:

Хомко Юлія : «Дякуємо, що зацікавлюєте дітей до навчання!»

Якубівська Наталя: «Дякуємо колективу центру «Успіх» за гарно проведений час. Хай усіх вас Бог рясно благословить!»

Юрик Галина: «Дуже щиро дякуємо колективу центру «Успіх» за гарно проведений час. Донька дуже задоволена. Прийшла додому надзвичайно щаслива!»

Олеськів Ірина: «Ми вам дякуємо! Діти дуже чекали і залишилися усім задоволені та щасливі!»

Бойко Леся: «Велике спасибі усім, хто працює з дітьми. Це непросто, це велика титанічна праця, це враження на все життя. Дякуємо за ваше терпіння, жертовність, мудрість та любов»

Дутка Оксана: «Ви великі молодці, формат вечірки дуже класний. Діти щасливі і досі під враженням!»

Глух Леся: «Дякуємо за вечірку. Антон дуже задоволений. Здоров’я вам, натхнення, нових звершень і Божої ласки!»

Іванців Галя: «Дякую вам, дорогі вчителі, за яскраві барви, які ви добавляєте у життя моїх дітей!»

Іра Шенгера: «Дякуємо Вам Усім!!! Нехай Господь Вас береже і надихає на такі гарні справи!!!

 

А ми дякуємо Богу за можливість служити дітям!

КУРС ТРЕНІНГІВ S.T.A.R.S

Спілкуючись з підлітками груп ризику, ми побачили, що часто вони поводяться дещо дивно через великий стрес чи депресію в їхньому житті. Більшість із них не знають, як діяти в таких ситуаціях.

Враховуючи цю потребу, 29-го листопада по 13 грудня 2019 року викладачі Центру Успіх провели курс тренінгів S.T.A.R.S. (Suicide Training And Resiliency Strategies – Попередження суїциду та стратегії психологічної стійкості) для учасників клубу «Успішна молодь». Курс покликаний навчити тому, як вберегти себе та своїх друзів від депресії та суїциду.

«Навіть якщо зараз вам це не потрібно, життя – цікава річ, і готує для нас різні ситуації. Краще бути готовим до всього, особливо, коли це може врятувати чиєсь життя!» – з такими словами звернулися до учасників сертифіковані тренери курсу S.T.A.R.S. 

«В житті бувають різні ситуації. Багато з них спричиняють неабиякий тиск і, як наслідок, приводять нас до стресу. Є люди, які не можуть самостійно пережити важкі часи, і їм необхідна підтримка близьких».

Учасники тренінгів пройшли наступні уроки: «Розуміння стресових факторів», «Психологічна стійкість до суїциду: вміння долати біль», «Суїцидальна поведінка», «Безпечний діалог», «Внутрішній діалог» та ін.

На останньому занятті з темою «Зміна мислення» всі учасники прийняли важливе і осмислене рішення «Вибираю життя!»

Ми віримо, що нові знання та навики, які учасники отримали на тренінгах, допоможуть їм зберегти не лише власне життя, але і життя їхніх друзів.

ДЕТЕКТИВНИЙ КВЕСТ “ЦИРК МЕМУСА”

08 листопада 2019 року зустріч клубу «Успішна молодь» стала справжнім детективним розслідуванням!

Для того, щоб взяти участь у Квесті, учасники об’єдналися в шість команд – детективних агентств. Перед ними постало нелегке завдання – розгадати злочинця, мотив, місце, день та знаряддя злочину.

Всі події відбувалися в «Цирку Мемуса», а підозрюваними були актори цирку. Алібі були настільки переконливими, що змогли б ввести в оману і найдосвідченіших детективів.

Щоб розгадати всі обставини злочину, знадобилися неабиякі вміння слідчих.

Весь сценарій Квесту було побудовано навколо теми «Правда та Обман». Працівники Центру розповідали учасникам про важливість розрізняти та аналізувати інформацію на достовірність і самим залишатися правдивими. Всі учасники залишилися задоволеними та з нетерпінням очікують наступних зустрічей клубу.

Вітаємо переможців Квесту!

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАТО!

Третього вересня 2019 року відбулося Урочисте святкове відкриття навчання! Діти, батьки та опікуни із натхненням чекали цього дня, адже навчання в нашому Центрі, за їхніми словами, є справжньою цінністю для більшості з них.

Навчальні класи чекають дітей, які скоро сядуть за парти, щоб отримувати нові знання та навики. Викладачі Центру готові і в цьому році послужити дітям, являючи їм Божу любов та піклування, допомагаючи кожному учню максимально розкрити всі їхні здібності, навчаючи не лише іноземної мови, але й життя згідно з біблійними принципами моралі.

Більше, ніж 200 дітей та підлітків будуть відвідувати уроки англійської мови, “Уроки самостійності”, зустрічі “Суперкниги”, “Найвеличніша подорож” та “Життя в долонях” в 2019-2020 навчальному році.

Бажаємо дітям Божого благословення в навчанні, а батькам та опікунам – терпіння та взаєморозуміння для успіху нашої спільної справи! В добру путь!

ДИТЯЧИЙ ТАБІР “ЛІСОВИЙ”

В липні та серпні 2019 року команда Центру «Успіх» працювала в дитячому соціальному таборі «Лісовий» (с. Скоморохи, Бучацький район, Тернопільська обл.). Щоліта з 2011 року служіння в таборі є унікальною можливістю впливати на дітей та підлітків з багатодітних та малозабезпечених сімей, які зараз знаходяться у важких життєвих обставинах, працювати з дітьми сиротами та з дітьми групи ризику.

Тренінги та заняття згідно програм «Уроки самостійності для молоді» та «Відродження» є основною складовою нашої роботи в таборі.  Через теми «Мої життєві цінності», «Формування характеру», «Як ужитися з батьками», «Дошлюбні статеві стосунки» та інші, ми доносили до підлітків альтернативний, біблійний погляд на розуміння себе та оточення. Для більшості підлітків ці теми були актуальними та потрібними. «З нами ніхто раніше про це не говорив», – такою була найпоширеніша реакція дітей після занять.

Тренінги, заняття, квести, інтерактивні ігри на побудову команди, показ мультфільмів «Суперкниги», та художніх фільмів із повчальним змістом – через ці заходи серця дітей відкривалися, їхнє мислення змінювалися, наші з ними стосунки ставали дружніми.

Дуже часто за маскою несприйняття і награного атеїзму були заховані зранені дитячі душі, які потребують батьківської любові, підтримки та розуміння.  Говорячи з дітьми про біблійні принципи життя, працівники Центру завжди показували  справжнє значення Євангелії Ісуса Христа, являючи дітям Божу любов.

Відчуваючи щирість та відповідальність нашої команди, діти починали відкриватися, говорили про свої сімейні проблеми, про те, що зараз відбувається в їхньому особистому житті, про причини переживань, страхів та невпевненості. Через особисті консультації, настанови та спільну молитву діти отримували відповіді на свої запитання та надію, що з Божою допомогою зможуть пройти різні випробовування.

Ось відгуки деяких дітей:

«Дякую вам за змістовні тренінги, ви вмієте надихати людей. Я прийняла рішення цінувати все, що я маю, допомагати іншим, боротися зі своїми страхами. В майбутньому хочу виступати з такими ж промовами в лікарнях та дитячих будинках, щоб діти зрозуміли, що в них все вийде, головне вірити!»

(Степанова Даша, м. Полтава)

«Мені сподобалися ваші цікаві та креативні ігри, важливі теми, які пояснювалися доступною мовою. Я прийняла рішення налагодити стосунки з мамою та навчитися вирішувати конфлікти конструктивно»

(Мороз Ярослава, м. Тернопіль)

«Найбільш цікавим тренінгом особисто для мене був тренінг про відносини між батьками та дітьми. Як приїду до дому, то обов’язково поговорю з батьками і ми будемо старатися проводити більше часу разом»

(Гайдамашко Марія, м. Шумськ)

«Я зрозумів, що в нас мало часу, і завжди потрібно цінувати батьків, приділяти їм увагу і ставити зустрічі з ними вище, ніж зустрічі з друзями. Від дівчат мені не потрібно шукати тільки фізичного контакту, не потрібно шукати задоволення від багатьох дівчат, а краще не спішити і дочекатися однієї, найкращої. Я став більше усвідомлювати це»

(Горошинський Артем, м. Полтава)

«В першу чергу хочу подякувати за підтримку, яку ви мені дали під час особистої розмови, а також за тренінги, які змінили мій погляд на світ і спілкування з близькими людьми. Я зрозуміла, що не потрібно боятися говорити те, що думаєш і відчуваєш»

(Ящук Таня, м. Бучач)

«Дякую за цінну інформацію, яка згодиться мені як у матеріальній, так і в моральній стороні життя. Спасибі за час і вашу увагу, витрачені на нас. Ви змушуєте переглянути життя і принципи у кращу сторону, а це найкраща річ, яку можна отримати під час тренінгу»

(Олексієнко Софія, Тернопіль).

Ми вдячні Богу за можливість служити дітям та підліткам і віримо, що насіння, яке посіяне в серця дітей, принесе добрий плід для їхнього подальшого життя з Богом!

 

ДИТЯЧІ ДОЗВІЛЛЯ “БОЖИЙ ВИБІР – МІЙ ВИБІР?”

Командою Центру проведено два денних дитячих дозвілля “Божий вибір – мій вибір?”:

 – 11-15 червня 2019 року – для дітей, які відвідують заняття Центру (м. Тернопіль);

 – 18-22 червня 2019 року – для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей в Кременецькому дитячому санаторії (м. Кременець, Тернопільська обл.).

Учасники приймали активну участь в іграх та квестах, а на біблійних уроках та зустрічах “Суперкниги” дізнавалися про Божий план для їхнього життя. Діти з радістю приймали звістку про Ісуса Христа, в молитві довіряли своє життя Господу. Батьки висловлюють глибоку вдячність за проведені табори, адже бачать позитивні зміни в житті їхніх дітей.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ

11 червня 2019 року в Центрі “Успіх” відбувся Всеукраїнський конкурс бізнес-планів серед випускників курсу семінарів “Бізнес згідно Біблії”. Свої плани презентували шестеро учасників з різних міст України. Переможницею стала тернополянка Тетяна Васенда з бізнес-планом “Відкриття художньої студії “ART HOUSE”. Тетяна виборола можливість представляти свій план на Міжнародному конкурсі “Проекту Неємії” в США в серпні цього року. Ми щиро вітаємо Тетяну з перемогою!

Ось що сказала Таня після конкурсу:

“Вся слава належить Господу! Бо тільки Він перемога моя! Чотири місяці інтенсивної підготовки і величезних зусиль і сьогодні – Перше місце на Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів, що побудовані на принципах Біблії в Центрі “Успіх”.

Принципи Біблійного підприємництва повністю змінюють мислення та відношення до життя та бізнесу учасників семінарів. А конкурси бізнес-планів є добрим стартом для початку та розвитку бізнесів для слави Божої та позитивного впливу на суспільство.

ТАТО-ТАБІР

Тато-Табір, який відбувся в Центрі “Успіх” 09-11 травня 2019 року, став унікальним часом для зміцнення стосунків між татом та дитиною.

Основною метою заходу було допомогти кожному чоловікові стати кращим татом, щоб збудувати міцну сім’ю.

Участь в Тато-Таборі взяли більше, ніж 80 татів, кожен з яких прийшов з сином, чи донькою. З першої хвилини всі учасники були заінтриговані, адже в такому форматі, коли одночасно участь беруть і дорослі і діти, захід в Центрі відбувався вперше.

“Настав час змінити історію! Ми мріємо про світ, де кожна сім’я має чудового тата! Наша місія – робити татів сильнішими, щоб вони будували міцніші сім’ї по всьому світу! Ми віримо, що немає кращого шляху, до відновлення нашого світу до стану, який задумав Бог, ніж через відновлення сердець чоловіків!” – з такими словами звернувся до присутніх Джейсон Брон, засновник і виконавчий директор Міжнародної організації DADCAMP. Тато-Табір він проводив разом з трьома своїми друзями, тренерами з США.

Глибокі та проникливі лекції для татів, неймовірні командні змагання та ігри для дітей, спільний особистий час тата та дитини та створення власноруч подарунків одне одному – все це допомогло зробити час, проведений в Тато-Таборі справді незабутнім.

Ось які відгуки писали тати після завершення табору:

Рогачук Олег:

«Дуже хороший час, який неодмінно вплине на життя моєї сім’ї. Все було просто і водночас влучно сказано про те, що «тато є незамінним для своїх дітей», що «батьківство – це найважливіша робота». Я вирішив започаткувати спільні молитви з дітьми за їхні потреби. Дякую за все! Сил вам і наснаги!»

Гонський Роман:

«Дякую вам за корисну інформацію, яка допомогла мені відкрити очі на проблеми батька та дитини. Після прослуханого семінару візьму до уваги свої помилки. Організаторам бажаю здоров’я та натхнення в їхній нелегкій справі»

Курдибаха Павло:

«Дуже сподобалось. Хай благословить вас Господь! Приймаю рішення більше спілкуватися з дітьми, молитися разом та читати Слово Боже»

Сімчук Володимир:

«Я дуже приємно здивований цій зустрічі і тематиці, яку обговорювали на заняттях Тато-Табору. Переконаний, треба більше зустрічатися та обговорювати проблеми, разом їх вирішувати. Мені хочеться плакати від щастя – настільки духовно працюють в Тато-Таборі! Нехай вас усіх Бог благословить і дає сил!»

Супінський Тарас:

«Сподобався формат зустрічі та матеріали, які приготувала команда ведучих. Семінар заохотив по-новому переосмислити лідерство в родині та виробити бачення для сім’ї»

Дмитрик Максим:

«Щиро дякуємо за чудово проведений час разом з вами, разом зі своїми дітьми. Все було чудово. Сподобались щирі і цікаві навчання, спілкування, проведення часу. Для себе прийняв рішення продовжувати мінятися, ставати кращим батьком, організувати рух татівства в своєму регіоні, бути підбадьорення для своїх дітей та добрим чоловіком для дружини»

Середа Дмитро:

«Це дуже чудовий час проведений разом з дітьми. Дуже хороша і професійна команда, яка ще раз підвела до рішення глибше і більше пізнати своїх дітей та стати з ними ближчими. Дякую Богу і вам за вашу працю»

Цебак Володимир:

«Все було круто! Я буду робити все, щоб ми із сином краще розуміли один одного»

Куліч Андрій:

«Я зміг побачити в собі те, що не бачив або ігнорував як батько. Дякую Богові і команді організаторів та спікерам з Америки»

Вандяк Олександр:

«Дякуємо вам за вашу велику роботу. Мені сподобалось ваше навчання. На мою думку, від сьогодні я дійсно буду мінятися по відношенню до своєї сім’ї та дитини»

Прохира Ростислав:

«Дуже дякую за Тато-Табір. Надзвичайно вражений. Сподобалось, що зробив подарунок для дитини з душею своїми руками. Готовий брати участь, навчатися, змінюватися і змінювати світ навколо на краще. Готовий допомагати при потребі»

Ми щиро дякуємо Богові за можливість впливати на батьків і допомагати їм будувати міцні сім’ї для Слави Божої.

СВЯТКОВІ ПАСХАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ В ЦЕНТРІ “УСПІХ”

“Христос Воскрес!”, “Воістину Воскрес!”, – лунало в навчальних класах Центру “Успіх” в квітні 2019 року. У всіх вікових групах дітей, що навчаються в Центрі, відбулися Святкові Пасхальні зустрічі. Запрошені батьки та опікуни дітей з радістю приймали звістку про Воскресіння Ісуса Христа від своїх дітей та працівників Центру у формі віршів, пісень та театральних постановок англійською мовою. На завершення всі дітки отримали святкові подарунки.

Ось деякі відгуки гостей свята:

“Дякуємо за свято, гарний настрій та чудові подарунки” (Оксана Дідушин, мама)

“Щиро дякуємо, що творчо, креативно та цікаво проводите уроки і свята! Найкращим показником є бажання діток йти до вас!” (Олександр Максимов, тато)

“Хай Господь рясно благословить весь колектив центру ” Успіх”! Дякуємо за вашу працю” (Якубівська Наталя, мама)

Ми щиро вдячні Богові за унікальну можливість служити дітям та дорослим! Нехай Христос Воістину Воскресне в наших серцях!

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ АНДРІЯ СОЛОДОВНИКА, ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПЛАНІВ НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ “БІБЛІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО” В 2018 РОЦІ

Після закінчення школи Андрій навчався в коледжі, де здобув спеціальність “художня різьба по дереву”.  Після закінчення коледжу одружився та влаштувався робітником на фабрику по виготовленню дверей, де, пропрацювавши півтора року, побачив всі недоліки у виробництві, недбайливе ставлення керівників до персоналу, що призводило до зниження якості роботи. Пізніше Андрій влаштувався різьбярем іконостасів і опановував нові можливості по обробці деревини.  Саме тут він побачив, що Господь дав йому талант по роботі з деревом та натхнення творити.  Дружина, маючи освіту у сфері розвитку дітей, нагадала йому про забуту мрію – розвиток виробництва розвиваючої іграшки. Попередній негативний досвід і бажання втілити свою мрію привели до бажання відкрити власну справу. Разом з дружиною Андрій переїхав до маленького рідного міста Збараж (Тернопільська обл.) із збереженнями всього в 100 доларів. Там в гаражі з невеликою кількістю інструментів він розпочав власноруч виробляти простенькі іграшки та різдвяні прикраси з дерева.

В 2015 році Андрій вперше потрапив на семінар “Біблійне підприємництво” в Центрі “Успіх”. Почута інформація одразу допомогла йому поміняти погляд на бізнес і підштовхнула на те, щоби він продовжував розвивати свій бізнес відповідно до Біблійних принципів. Семінар допоміг йому зробити більше практичних кроків для розвитку та виробництва нових видів продукції. Він почав продавати свою продукцію через Інтернет, найняв перших працівників.

В 2017 році Андрій вирішив пройти навчання ще раз, щоб написати бізнес-план для розвитку і розширення свого бізнесу. Він презентував свій план на Всеукраїнському конкурсі в листопаді 2017 року та зайняв перше місце. В результаті він отримав запрошення на участь в Міжнародному конкурсі бізнес-планів в 2018 році в м. Орландо, Флорида, США.

У вересні 2018 року Андрій презентував свій бізнес-план на Міжнародному конкурсі, де зайняв перше місце.  В своїй презентації він показав діяльність свого бізнесу на той момент, а також проектовані результати діяльності бізнесу на кінець 2018 року, а саме на зимовий період (самий прибутковий період для його бізнесу). Таким чином він прогнозував певний прибуток бізнесу на кінець року. Ціллю бізнес-плану було розширення та розвиток бізнесу із залученням кредиту в Українському банку під 19% річних на 2 роки. Ці гроші він хотів використати на наймання двох нових працівників та закупівлю обладнання.

Після повернення додому Андрій почав активно втілювати свій план в життя. Як і було написано в бізнес-плані, зимовий період був самим прибутковим. Але якщо в плані Андрій розраховував на певний прибуток, то насправді за цей період вони змогли продати товару на значно більшу суму, що перевищувало очікування Андрія. Через те, що продажі були настільки великими, Андрій  побачив, що тепер йому не потрібно брати кредит в банку під такі високі проценти. Він заробив достатньо, щоби відмовитися від кредиту. Андрій вже закупив необхідне обладнання і шукає нове більше приміщення для розширення свого бізнесу і для того, щоби найняти нових працівників. Андрій продовжує проводити практичні заняття для дітей сиріт, напівсиріт з багатодітних та малозабезпечених сімей.

При спілкуванні з Андрієм, він висловив щиру подяку команді Центру за те, що ми змогли вкласти в нього правильне Біблійне розуміння бізнесу. Тільки завдяки тому, що він навчився і через рішення, які він прийняв, він зміг досягнути таких результатів.

Недавно ми проводили семінар “Планування бізнесу, що базується на Біблії” для 30-ти студентів і запросили Андрія, щоби він презентував свій бізнес-план. Обговорення його проекту студентами ще більше мотивувало їх писати власні бізнес-плани.

ВІДВІДАТИ МАГАЗИН АНДРІЯ ТА ОКСАНИ СОЛОДОВНИК

ВИ МОЖЕТЕ НАТИСНУВШИ НА ЗОБРАЖЕННЯ НИЖЧЕ:

УСПІШНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ПРИНЦИПАХ БІБЛІЇ

З 14 по 16 лютого 2019 року в Центрі “Успіх” було проведено навчально-практичний курс “Успішне підприємництво, що базується на принципах Біблії”. Для учасників семінару, досвідчених підприємців та початківців в бізнесі, семінар викладали сертифіковані викладачі курсу Іван Папіш, Олег Карпик та Юрій Мамус.

Цього разу було змінено формат проведення семінару, запропоновано ще більше практичних вправ, викладачі зосередили увагу учасників на написанні власне презентаційного плану.

Спеціально запрошений гість – переможець Міжнародного конкурсу в США в 2018 роцімАндрій Солодовник, на основі свого бізнес-плану провів майстер-клас “Бізнес план: розробити, презентувати і перемогти”. Андрій поділився принципами, якими він керувався, коли писав свій план, і розповів про те, що допомогло йому взяти 1-ше місце на конкурсі в США.

Учасники дізналися, що для досягнення успіху, необхідно почати будувати свій бізнес згідно з незмінними віковічними біблійними принципами. А отримавши необхідні знання та навики, вони зможуть розпочати та вести успішний бізнес незалежно від складної ситуації в державі!

Всі, хто напише особистий бізнес-план, зможете взяти участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів, який відбудеться 25-го травня 2019 року в Тернополі. А переможець цього конкурсу зможе представити Україну зі своїм бізнес-планом на Міжнародному конкурсі в м. Вашингтон (США) у серпні 2019 року.

Бажаємо успіху всім конкурсантам і віримо, що через їхню підприємницьку діяльність будуть задоволені потреби споживачів і прославиться Господь!