АРХІВ ПОДІЙ. 2016

Різдвяно-Новорічні свята

Різдвяно-Новорічний місяць грудень!

Як багато дорослих та дітей по всьому світу чекають на диво, яке неодмінно повинно трапитись саме в цей час. Для нашої команди справжнім Божим дивом є те, що ми можемо служити дітям та підліткам, даруючи їм найцінніше – Божу любов та піклування.

Грудень 2016 року сповнений для нас неймовірними очікуваннями, переживанням, радістю та вдячністю. А все тому, що ми бачимо навколо себе так багато щасливих дитячих обличь, щасливих від того, що їх люблять та цінують.

В грудні ми провели декілька Різдвяно-Новорічних свят для дітей, їх батьків та опікунів.

В Тернопільському дитячому будинку зустріч відбулася 12 грудня. Діти з готовністю, і якось по-новому, сприймали настанови та побажання наших викладачів, ділилися вдячністю Богу за Його благословення впродовж року, грали ігри і отримували подарунки. Ми ще раз переконуємось, що для дітей-сиріт надзвичайно важливою є постійність та непідробна турбота з боку тих, хто приходить до них. Ми вдячні Богові, що вже впродовж восьми років можемо нести світло туди, де його потребують і цінують.

Яскравим продовженням святкування були підсумкові заняття в групах з вивчення англійської мови, інформатики та “Уроків самостійності”. На Різдвяному ярмарку, який відбувся з 12 по 16 грудня в Навчальному центрі “Успіх”, отримані впродовж семестру “казкові долари” діти змогли обміняти на яскраві подарунки. І це принесло їм багато радості та чудових емоцій.

Кульмінацією Грудневого Дива стали дві святкові зустрічі в Навчальному центрі “Успіх”.

20 грудня зібралися дошкільнята, учні 1-2 класів та їхні батьки та опікуни. Діти чудово підготували святкову програму: розповідали вірші, співали різдвяні пісні, показували театральні сценки – і все англійською мовою. Ми вдячні Богу, що можемо спостерігати як з кожним заняттям наші учні стають кращими, змінюють своє відношення, формують надійний характер.

22 грудня святкували старші групи. Ця зустріч була унікальною, адже, за ініціативи самих же підлітків, два великих свята, День подяки та Різдво, об’єднали в одне чудове дійство. Діти виступили і в ролі ведучих: розповідали про походження Дня подяки, про вдячність перших пілігримів індіанцям за їхні дари, і про те, наскільки вдячними маємо бути сьогодні ми за найдорогоцінніший Божий Дар – народження та життя Божого Сина Ісуса Христа.

Всі діти отримали безліч позитивних вражень та емоцій, і, звичайно, Новорічні подарунки.

Ми ще раз хочемо висловити вдячність Господу і всім, хто нас підтримує та молиться за наше служіння. Разом з Вами ми можемо формувати нове покоління для слави Божої, вкладаючи в юні серця біблійні принципи взаємостосунків та життя!

А хіба це не диво?

Майже два роки команда Тернопільського навчального центру “Успіх” співпрацює з Міським учнівським парламентом “Наснага”. Це об’єднання активних та творчих учнів, головною метою якого є принести позитивні зміни в навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів нашого міста.

Спільно з “Наснагою” ми вже провели два загальноміських фото-квести “Об’єктивна креативність”, в яких щоразу брали участь команди з 20-ти шкіл міста Тернопіль. Заходи проходили на високому рівні, учасники та організатори залишалися задоволеними та отримували натхнення для подальшої співпраці.

23 листопада 2016 року, відповідаючи на прохання керівництва учнівського парламенту, команда Центру “Успіх” провела для їхньої лідерської команди тренінг “Я і Команда”. Більше 30-ти учасників взяли участь в заході. Вони дізналися про важливість формування високоморального характеру і правильного відношення до життя, отримали навички роботи в команді, навчилися приймати важливі рішення в конфліктних ситуаціях.

Після завершення тренінгу ми обговорювали найближчі спільні заходи та планували співпрацю в майбутньому для реформації молодого покоління нашого міста.

Фотоквест “Об’єктивна креативність”

19 жовтня 2016 року Центр “Успіх” спільно з Міським учнівським парламентом “Наснага” та Центром творчості дітей та молоді провели Фотоквест “Об’єктивна креативність”. В змаганнях взяли участь команди з 19-ти загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя.

Основним завданням фотоквесту було в обмежений час зробити фотографії на задану тематику та у визначених організаторами географічних локаціях. Для цього кожна команда працювала як один живий організм, проявляла винахідливість та креатив.

Після цього впродовж тижня тривало онлайн-голосування за кращі фотографії, а також виставлення оцінок командою журі – волонтерами нашого Центру та активом учнівського парламенту.

26 жовтня в приміщенні Центру “Успіх” відбулося урочисте нагородження переможців фотоквесту. Кожна команда стала переможцем в окремій номінації. Перше місце здобула команда тернопільської загальноосвітньої школи №4, з чим ми їх і вітаємо.

Деякі учасники фотоквесту захотіли приєднатися до клубу “Успішна молодь” і почали регулярно відвідувати наші зустрічі.

Ми віримо, що через розвиток дружніх стосунків з підлітками, ми зможемо поділитися з ними вірою в Ісуса Христа та допомогти їм розпочати нове життя згідно з біблійними принципами.

Міжнародна конференція та конкурс бізнес-планів в м. Орландо, США

З 26 вересня по 2 жовтня 2016 року директор центру «Успіх» Іван Папіш, перекладач Євген Чекушкін та переможець Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів Пилип Ткаленко прийняли участь у міжнародній конференції «Тиждень Неємія» в м. Орландо, США. На конференції були присутні представники з 23-х країн світу. Під час конференції ми мали можливість отримувати і ділитися досвідом розвитку курсу “Біблійне підприємництво” в Україні.

Завершенням конференції був конкурс бізнес-планів, в якому змагалися представники від США, Канади, Франції, Мадагаскару і України. Нашу країну на конкурсі представляв Пилип Ткаленко (м. Бердянськ).

Перше місце здобула представник Мадагаскару. Пилип зайняв друге призове місце. А на третій сходинці опинився представник США. Вітаємо переможців, а особливо нашого земляка Пилипа Ткаленко! Хай Бог допоможе йому, успішно втілити в життя свій бізнес-план.

Новий 2016-2017 навчальний рік в Центрі «Успіх» розпочато!

З великою радістю та сміливими очікуваннями у вересні цього року Християнський навчальний центр «Успіх» відкрив свої двері, щоб прийняти учнів на уроки англійської мови, «Уроки самостійності для молоді» та уроки інформатики. Цього року за партами Центру навчатимуться більше, ніж 180 дітей, які об’єднані за віком в 10 груп. Більшість з них – це діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Ми дуже раді, що маємо можливість послужити їм і в цьому році.

У вересні команда Центру провела ряд семінарів на тему “Репродуктивне здоров’я молоді” в загальноосвітніх закладах міста Тернополя для більше, ніж 200 учнів. Головним посланням до підлітків було: “Нехай ваше здоров’я буде репродуктивним! Найкращим методом забезпечити собі щасливе сімейне майбутнє є берегти себе в статевій чистоті до шлюбу”. Учні з радістю приймали це послання і приймали рішення утримуватися від дошлюбних статевих стосунків.

Крім цього було проведено ряд квестів та командних ігор в загальноосвітніх закладах для покращення взаємодії серед підлітків, та отримання ними навиків роботи в команді і відповідальності в прийнятті рішень.

Віримо, що Божа любов, якою працівники та волонтери нашого Центру так щедро діляться з дітьми при кожній зустрічі, зможе принести натхнення кожному юному серцю для благословенного життя згідно волі Небесного Отця.

Продовжуємо роботу в дитячому оздоровчому таборі «Лісовий» в с. Скоморохи

В серпні 2016 року команда Центру “Успіх” продовжувала роботу в оздоровчому комплексі “Лісовий” в с. Скоморохи (Бучацький район, Тернопільська обл.

Більше, ніж 300 дітей з Тернопільської, Полтавської, Донецької та Луганської областей перебували в цей час в таборі. Переважна більшість – це діти-сироти, з багатодітних та малозабезпечених сімей – діти, яким часто бракує доброго слова підбадьорення, впевненості в завтрашньому дні, любові та підтримки від дорослих.

Паньків Юлія, с. Городниця, Тернопільська обл.
«На ваших уроках я навчилася приймати правильні рішення. Раніше я робила різні помилки, але тепер я стараюся все добре обдумати і вже тоді робити вибір. Крім того, я вже більш впевнена в собі, я вирішила добитися всього, що поставила собі за мету. Я приймаю рішення завжди, в будь-якій ситуації, залишатися людиною, допомагати всім, хто потребує допомоги. Я вирішила добитися своєї мети»
Соляннікова Вікторія, Тернопіль
«Я в захваті від ваших тренінгів та квестів. Мені дуже сподобалася ранкова зарядка, яку ви проводили. Дуже приємно з вами розмовляти і чути корисні поради. Я навчилася висловлювати свою думку, не зважаючи на те, що подумають інші. Я прийняла рішення, що не буду курити, і намагатимусь не вступати в статевий контакт до шлюбу. Велике дякую вам за корисні поради, які кардинально поміняли мої думки. Особливо мені сподобався останній тренінг про хлопця, який без рук і ніг (Нік Вуйчіч). Ця людина мене дуже надихнула. Я зрозуміла, що мої проблеми дуже малі, і їх можна дуже швидко вирішити. Потрібно сміливо дивитися вперед і бути оптимістом»
Цибар Аліна, с. Кукобовка, Полтавська обл.
«Я з радістю відвідувала всі тренінги, брала учась у змаганнях та квестах. Дуже дякую вашій команді. Ваші історії навчили мене жити не так, як всі, а краще за всіх. Я навчилася слухати думку оточуючих, бути сміливою. Зрозуміла, як я можу змінити своє життя на краще. Я прийняла рішення, що до одруження буду в чистоті та чекатиму на свого чоловіка, для нього берегтимуся”
Улянюк Валерія, м.Кременець, Тернопільська обл.
“Мені сподобалися ваші квести, а особливо – тренінги. Ви даєте круті поради. Я пишаюся, що знайома з такою крутою командою. В майбутньому я б хотіла займатись такою діяльністю, як ви. Ваші фільми і кліпи круті. Від них можна багато чого навчитися. Я навчилася вірити в себе. Я зрозуміла, що у мене в житті є все, щоб бути щасливою. Я прийняла рішення для себе бути сильною. Я і надалі хочу відвідувати ваші тренінги в клубі “Успішна молодь”. Продовжуйте далі. Ваш клуб потрібний молоді. Я вам бажаю удачі та успіху. Хай все у вас буде класно. Дякую вам за те, що ви є”
Шевченко Владислав, м. Полтава
“Мені сподобалась організованість вашої команди, те, як ви доносите інформацію до нас. Ви старалися донести до нас інформацію у ігровій формі. Найбільше мені сподобалися ігри на відкритому повітрі. Особлива подяка за те, що ви повернули мене на правильний шлях. Дякую вам за все, що ви зробили. З ваших тренінгів я навчився розуміти світ інакше. В мене помінявся кругозір, я перестав вживати ненормативну лексику і почав добре ставитися до навколишніх. Я навчився жити. Дякую! Я прийняв рішення жити з вірою у серці і ніколи не зраджувати друзів і не кидати нікого у біді. Я хочу відвідувати клуб “Успішна молодь”, але нажаль живу у Полтаві. Дякую вам за все!”
Герчак Влада, м. Чортків, Тернопільська обл.
“Я навчилася по-іншому думати, переосмислила своє життя, почала цінувати життя та ставитися до людей по іншому, почала більше вірити в себе. Я прийняла рішення більше не вживати алкоголю та почати більше проводити часу з Богом”
Дармограй Олександр, м. Підгайці, Тернопільська обл.
“Я вдячний вам за те, що на тренінгах ви розказали про речі, яких я неусвідомлював. Я прийняв рішення, що в своєму житті я більше не візьму сигарету в руки. Я навчився по-справжньому вірити в Бога”.

Основною метою, яку наша команда ставила перед собою, було донести до сердець дітей Божу любов і розуміння Божого плану на їхнє життя.

Нам вдалося зробити це через проведення різноманітних заходів та особистого спілкування з дітьми.

Діти та дорослі з радістю слухали Добру Новину про Ісуса Христа, в молитві примирялися з Богом та приймали рішення жити згідно Біблійних принципів.

Ось деякі відгуки дітей:

Руденко Катерина, м.Глобине, Полтавська обл.
«Мені сподобалося відвідувати ваші тренінги. Після них я стала більш впевненою в собі. Також мені сподобалися квести. Вони дійсно були цікавими і наш загін з кожним квестом ставав більш дружнім. Сподобались історії з вашого особистого життя. Тепер кожного ранку я повторюю: «Кожна людина унікальна». І я теж. Я навчилася вірити в себе. Прийняла рішення про те, що дошлюбні статеві стосунки категорично заборонені. Хочу зберегти моє «яблуко» або «жуйку» для мого майбутнього чоловіка. З вересня я б хотіла відвідувати клуб «Успішна молодь»
Рогаль Анастасія, с. Рибалки, Полтавська обл.
«Мені сподобалося спілкуватися з вами. На кожному тренінгу ви нам допомагали повірити в себе, допомагали підняти свою самооцінку. Я дуже дякую вам за це. Я навчилася багато чому. По-перше, вірити в себе, і це – найголовніше. По-друге, навчилася працювати в команді. І по-третє, навчилася жити з Богом у серці не дивлячись ні на що 🙂 Я прийняла Господа у своє серце, і я сама собі дала клятву: не пити, не курити, не вживати наркотики, і я буду цнотливою до одруження!»
Кабачок Руслан, смт Семенівка, Полтавська обл.
“Мені сподобалися всі активні ігри, конкурси, квести, тренінги про характер, стосунки між хлопцями та дівчатами до шлюбу. Я навчився працювати в команді. Приймаю рішення стати більш розкутим, більше думати, проявляти ініціативу”
Боярський Максим, с. Михайлівка, Полтавська обл.
“Мені сподобались всі тренінги. Вони були повчальні. З них я взяв для себе все корисне. Я навчився працювати в команді, правильно будувати сім’ю. Прийняв рішення бути справедливим”.
Гребельна Аліна, с. Білогорілка, Полтавська обл.
“Я навчилася, а точніше зуміла відкрити своє серце для людей, щоб хотя би з ними розмовляти. Тому що брала приклад з вас. Ви дуже добрі люди. Навчилася бути позитивною. І хотя мені ще мало років для сім’ї, яле як її стрворювати, як поводитися, уже знаю”.
Коваль Яна, м.Тернопіль
“Мені сподобалось те, що ми говорили на актуальні теми для молоді; те, що все проходило в дружній атмосфері (не було бар’єрів: старші-молодші, вчителі-учні); ми мали змогу розповісти все і обов’язково отримали б пораду; історії, які нам розповідали, були справжні: не видумані люди і обставини, а реальні ситуації. Я навчилася, що навіть якщо я не є ідеальною, я все одно “шедевр”. Рішення про цнотливість я прийняла ще раніше. Дякую вам за все!”

Щоб змінити долю людини – дозвольте Богу любити її через ваші слова, відношення та вчинки. Ми глибоко переконані, що назавжди змінилася доля десятків дітей та підлітків, які прийняли Ісуса Христа своїм Господом та Спасителем.

Команда Центру буде продовжувати спілкування з ними через соціальні мережі, а з вересня – і на зустрічах клубу “Успішна молодь”.

Просвітницька робота в дитячому оздоровчому таборі «Лісовий» в с. Скоморохи

Вже шість років поспіль команда Центру “Успіх” проводить роботу в дитячому оздоровчому таборі «Лісовий» в с. Скоморохи (Бучацький район, Тернопільська область).

Цього року в таборі відпочиває більше, ніж 300 дітей з Тернопільської, Полтавської та Київської областей. Більшість з них – це діти-сироти, з багатодітних та малозабезпечених  сімей, діти, батьки яких є в зоні АТО. 

Нам вдалося знайти підхід до кожної вікової групи через різні ігри, квести, тренінги, фільми. Ми використовували різноманітні засоби заради однієї мети – поділитися Божою любов’ю з дітьми.

Ми бачили наскільки навіть маленький прояв нашої уваги міг торкатися дітей і змінювати їх на краще. Ми спостерігали різну реакцію на наші слова: одних вони глибоко торкалися, і діти підходили для особистої розмови, інші – вже під час тренінгів приймали рішення, які назавжди змінять їхнє життя.

Кожного дня ми проводили від одного до трьох тренінгів на теми “Характер – основа успішного життя”, “Як покращити стосунки з батьками”, “Справжня любов чекає”, “Методи подолання конфліктів”, “Відповідальність” та інші.

Крім навчальної частини ми також не забували і про веселий час для всіх відпочиваючих. Тому ми проводили багато спортивних ігор і конкурсів, цікавих інтелектуальних змагань і квестів, які покращували відносини як між нами і дітьми, так і в середині груп.

Ось деякі відгуки дітей:

Валерія Стрільчук м. Бориспіль
«Дуже дякую вам за цікаві тренінги і ігри. Кожного разу, коли наша вихователь казала нам про тренінг, я, та й весь наш загін, бігли на тренінг з нетерпінням. Мені дуже сподобалися теми розмов, тому що вони заставляли мене задуматися над своїм життям і допомогли мені прийняти рішення стосовно багатьох речей. Особливо вдячна за тему «Як покращити стосунки з батьками». Я працюватиму над цим. Дякую»
Артур Мілевський 17 років, м. Шумськ
«Я вже п’ятий рік приїжджаю в ОК «Лісовий». Якщо чесно, мені не завжди хотілося слухати тренінги, і тим більше щось з них брати. Мені здавалося, це не для мене. Але цього року я зрозумів що настав час дорослішати і саме тренінги можуть мені в цьому допомогти. Завдяки нашим зустрічам я почав бачити в собі те, що не помічав раніше. Я зрозумів, що я надто гордий і мені дуже важко це побороти. Та я вирішив взяти себе в руки і працювати над собою»
Катя, 16 років, м.Полтава
«Дякую вам за тренінг «Справжня любов чекає». Він змусив мене повірити в себе і зрозуміти, що я дівчина і заслуговую на справжнє кохання. Хоча по-правді мене трішки засмутило те, що не все так просто, і над хорошими стосунками потрібно тяжко працювати. Мене вразив приклад вашої сім’ї, ви так щиро говорили про свою дружину, сподіваюсь мій чоловік так само любитиме мене»

Ми дуже вдячні всім нашим друзям за підтримку і молитви. Те що відбувається в цьому таборі є можливим завдяки вам. Ми разом можемо впливати на цей світ через Божу любов.

Дитяче дозвілля «Якщо здоровим хочеш бути ти!»

6-10 червня 2016 року в Християнському навчальному центрі «Успіх» проходило Дитяче дозвілля «Якщо здоровим хочеш бути ти!» Це вже стало хорошою традицією – щороку в червні проводити подібні тижневі навчально-розважальні заходи для дітей 6-14 років.

Цього року весело та з користю провести час з працівниками та волонтерами нашого Центру прийшло біля 60-ти дітей. В основному це діти з багатодітний та малозабезпечених сімей.

Головною темою заходу було те, що лише завдяки Слову Божому, Біблії ми зможемо подолати епідемію гріха і бути справді здоровими як фізично, так і духовно. В розважальній формі через різноманітні завдання та ігри, пісні та рукоділля організатори змогли донести до учасників основні принципи християнського життя. На кожній зустрічі всі присутні молилися до Ісуса Христа про прощення гріхів, про захист та благословіння.

Організатори, діти і батьки залишилися надзвичайно задоволеними і з нетерпінням чекають на нові зустрічі в новому навчальному році у вересні 2016 року.

Всеукраїнський конкурс бізнес-планів

27-28 травня 2016 року в м. Тернопіль пройшов Всеукраїнський конкурс бізнес-планів. Конкурс став яскравим завершенням курсу семінарів «Бізнес за Біблією», який сертифіковані викладачі центру «Успіх» проводили в багатьох містах України з лютого по травень цього року.

Участь в змаганнях взяли шість бізнес-планів:

  1. «Студія весільного декору «Клевер» (Філіп та Анна Ткаленко, м. Бердянськ)
  2. «Виробництво та реалізація камінопечей» (Олег та Олена Загарія, м. Вінниця)
  3. «Тренінгова компанія «Сім’я назавжди» (Костянтин та Ольга Литвиненко, м. Вінниця)
  4. «Виробництво та реалізація авіамодельних конструкторів» (Мальований В’ячеслав, м. Вінниця)
  5. «Школа музики «Акорд» (Бревус Максим, м. Тернопіль)
  6. «Організація святкових заходів «Корпорація позитиву» (Люсьена Лук’янченко, м. Бердянськ)

Переможцем Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів в 2016 році стали Філіп та Анна Ткаленко із планом «Студія весільного декору «Клевер».

Ми щиро вітаємо переможців і бажаємо їм успіху в підготовці до Міжнародного конкурсу. У вересні 2016 року в м. Орландо (США) на міжнародній арені наші переможці позмагаються за першість з чемпіонами інших країн світу. Віримо, що вони зможуть гідно представити нашу країну і зайняти призове місце.

Тренінг “Культура особистості” для вихованців дитячих будинків

14-15 та 21-22 травня 2016 року в м. Тернопіль команда центру “Успіх” провела навчальний тренінг «Культура особистості» в рамках програми «На порозі самостійного життя 2016». Учасниками заходу були діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування Бережанського, Новосільського та Тернопільського дитячих будинків. Організацію заходу взяв на себе благодійний фонд «Майбутнє сиріт».

Головною метою тренінгу було підготувати випускників 9-11 класів до самостійного життя, спорядити знанням та навиками приймати правильні рішення та вирішувати проблеми, попередити споживацький підхід до життя, розвинути особистісний потенціал, підвищити соціальну компетентність молодих людей. Тренери зуміли пояснити дітям важливість побудови особистих відносин з Богом. Також в зрозумілій формі розкрили підліткам основи христистиянства та життя під керівництвом Ісуса Христа.

Під час проведення тренінгу учасники розвинули навички спілкування із представниками протилежної статі, усвідомили важливість дотримання безпечної сексуальної поведінки, сформували уявлення про сімейно-шлюбні стосунки, розглянули фактори, що впливають на самопочуття та здоров’я. Разом з викладачами діти молилися до Бога та приймали Ісуса своїм Господом та Спасителем.

Результати тренінгу повністю виправдали сподівання тренерів. Всі без винятку підлітки залишилися задоволеними і дали позитивні відгуки. Аудиторія активно виконувала всі завдання, підтримувала дискусію і відповідала на запитання. Практично всі учасники засвоїли пройдений матеріал і почали практикувати отримані знання та навики.

Ми віримо, що вкладаючи в серця молодих людей біблійні принципи побудови стосунків, ми зможемо підготувати їх до самостійного дорослого життя згідно з волею Божою.

Семінар “Бізнес за Біблією” в м. Мукачево

З 05 по 07 травня 2016 року команда сертифікованих викладачів центру «Успіх» провела семінар «Бізнес за Біблією» в м. Мукачево. Участь в семінарі взяли 44 підприємці з багатьох міст Закарпатської області.

Деякі учасники є початківцями і знаходяться на стадії пошуку та розвитку власної бізнес-ідеї. Інші є підприємцями-практиками з багаторічним досвідом управління власною справою. Проте всі відвідали семінар з однією метою – дізнатися про біблійні принципи створення та мудрого управління бізнесом.

Семінар складався з трьох частин: “Принципи”, “Практика” та “Планування”. Заклавши надійний фундамент розуміння основних принципів біблійного підприємництва, учасники отримали практичні знання та навики в сферах дослідження ринку, маркетингу та продажах, менеджменті та фінансуванні бізнесу. Окрім того, всі учасники навчилися писати особисті бізнес-плани, які вони зможуть запрезентувати на конкурсі в м. Тернопіль.

27-28 травня 2016 року в м.Тернопіль відбудеться Всеукраїнський конкурс бізнес-планів, в якому візьмуть участь конкурсанти з семи міст України. Вони захищатимуть свої плани перед журі і виборюватимуть право представляти Україну на Міжнародному конкурсі, який відбудеться в жовтні 2016 року в м. Орландо, США.

Бажаємо всім учасникам творчості та натхнення для написання та презентації планів.

Семінар “Бізнес за Біблією” в м. Тернопіль

З 21-го по 23-тє квітня 2016 року команда центру «Успіх» провела семінар «Бізнес за Біблією» в м. Тернопіль. Викладачі, базуючись на словах Біблії та власному життєвому досвіді, переконували учасників у важливості біблійного відношення до початку та розвитку бізнесу. Учасники зрозуміли, що ціллю успішного біблійного підприємництва є люди і задоволення їхніх потреб, а прибуток є результатом правильного і відповідального управління бізнес-процесами. Більше 20 людей взяли участь в семінарі. Ось деякі відгруки:

На початку травня ми будемо проводити такий семінар для бізнесменів найзахіднішого регіону України – Закарпаття – в м. Мукачево. Це вже сьоме місто в цьому році, де відбудеться семінар “Бізнес за Біблією”. Після цього учасники семінарів зі всіх регіонів, підготувавши власні бізнес-плани, візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі, який відбудеться 27-28 травня в м. Тернополі. Ми віримо, що змінені і навчені люди зможуть змінювати інших людей через свій бізнес для Слави Божої.

Семінар “Бізнес за Біблією” в м. Вінниця

Команда центру «Успіх» продовжує проведення семінарів «Бізнес за Біблією» в різних містах України.

14-16 квітня 2016 року в семінарі, який відбувся в м. Вінниця, взяли участь 38 учасників.

Викладачі розкрили основні біблійні принципи побудови та ведення бізнесу та поділилися практичними навиками вирішення завдань, які виникають в процесі бізнес-планування та здійснення підприємницької діяльності.

Під час лекцій та практичних завдань в класі панувала дружня та творча атмосфера. Всі учасники були налаштовані на продуктивну роботу, з радістю сприймали нову інформацію та активно знаходили шляхи втілення в життя своїх бізнес-ідей. Окрім того, всі працювали над написанням особистих бізнес-планів та презентували окремі розділи перед аудиторією.

Вже через місяць, 27-28 травня, підприємці з семи міст України з’їдуться в Тернопіль для участі у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів. Переможець отримає право представляти свій план на міжнародному рівні.

Ми бажаємо всім учасникам творчості та натхнення! Переконані, що бізнес-плани будуть реалізовані і принесуть значний позитивний вплив на наше суспільство, і, більше того, славу для нашого Господа Ісуса Христа.

В квітні 2016 року команда центру «Успіх» провела заплановані відвідування семи інтернатів та дитячих будинків Тернопільської та Івано-Франківської областей, з якими ми працюємо впродовж останніх декількох років. Тут ми зустрілися з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування та дітьми груп ризику.

Під час кожної зустрічі ми демонстрували пасхальну серію мультфільму «Суперкнига» та вручали подарунки «Самарянський кошик» (загалом більше 500 шт.). Окрім того, кожна дитина отримала в подарунок буклет «Найвеличніша подорож», в якому розповідається про життя та служіння Ісуса Христа.

Кожна зустріч завершувалася спільною молитвою, в якій діти та дорослі просили в Бога пробачення за свої гріхи та приймали Ісуса як свого Господа та Спасителя. Всі залишилися задоволеними та радісними і запрошували нас приїжджати знову.

Ми щиро вдячні Богові за чудову можливість розповісти дітям про найбільший подарунок – вічне життя в Ісусі Христі.

Семінар “Бізнес за Біблією” в м. Бердянськ

З 31 березня по 2 квітня 2016 року команда центру «Успіх» провела семінар «Бізнес за Біблією: принципи, практика та планування» в м. Бердянськ. В семінарі взяли участь більше 50 учасників – працівники бердянського навчального центру “Orphans Promise” та інші люди, які хочуть, або займаються підприємницькою діяльністю.

Принципи “Біблійного підприємництва” однаково корисні як для підприємців, так і для служителів і волонтерів. Адже справді успішне служіння, як і бізнес, можна побудувати, лише спираючись на фундаментальні біблійні істини, про які ми і говоримо на наших семінарах.

Для переважної кількості учасників знання та практичні навики, які вони отримали на семінарі, були надзвичайно цінними та актуальними. Оскільки учасники знаходяться на початку своєї підприємницької діяльності, розуміння біблійних принципів ведення бізнесу допоможе їм уникнути багатьох помилок і розчарувань та спрямує до досягнення справжнього успіху в роботі та житті.

Учасники зрозуміли, що ціллю бізнесу, який базується на принципах Біблії, є люди і задоволення їхніх потреб, а прибуток є неодмінним результатом відповідального управління бізнес-процесами. Таке підприємництво, мотивоване любов’ю до клієнтів та працівників, стає справжнім служінням людям. Оскільки біблійний підприємець щодня позитивно впливає на сотні людей, він поширює Царство Боже на землі.

Учасники семінару розпочали роботу над написанням власних бізнес-планів. В травні 2016 року вони зможуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів в м.Тернопіль і позмагатися за право представляти свої проекти на Міжнародному конкурсі.

Продовженням семінару є онлайн-зустрічі (вебінари), на яких команда центру “Успіх” допомагає учасникам в процесі написання їхніх бізнес-планів. 5-го квітня відбувся перший онлайн-семінар, на якому люди змогли отримати відповіді на запитання, які виникли в них в процесі роботи над бізнес-планами. Планується проведення ще трьох подібних семінарів в квітні та травні 2016 року.

Заняття за програмою “Найвеличніша подорож” в м. Тернопіль

18 березня 2016 року команда центру «Успіх» розпочала новий проект для дітей – «Найвеличніша подорож».

Це програма з 12 частин (зустрічей), яка спрямована на те, щоб допомогти дітям пізнати Ісуса, йти за Ним кожного дня і розповідати іншим Добру Новину.

Щоп’ятниці разом з улюбленим героєм літачком Семом більше 20 дітей вирушають в дивовижну подорож. Вона веде їх до відкриття великого Божого подарунка для всіх людей.

На зустрічах діти вивчають різноманітні біблійні історії про Божий народ і про те, як кожен може стати другом Бога. Біблія допомагає дітям у їхній подорожі, оскільки вона є Божим посланням до нас. Читаючи історії Біблії, діти дізнаються Хто такий Бог і як сильно Він любить кожну людину.

Крім того, учасники зустрічей вивчають напам’ять деякі вірші з Біблії, шукають відповіді на запитання викладачів та виконують цікаві та повчальні завдання. На кожному занятті діти разом з викладачами моляться до Бога і навчаються жити так, як говорив Христос.

Основним посланням кожного уроку є наступні слова:

«По всьому світі зараз люди дізнаються про Ісуса та намагаються жити так, як Він навчав. Дізнаймося й ми більше!»

Ми віримо, що, допомагаючи дітям прийняти Ісуса як свого Господа та Спасителя і навчаючи їх біблійним принципам життя, ми закладаємо надійний фундамент для їхнього щасливого християнського життя!

Семінар «Бізнес по Біблії: принципи, практика, планування» у м. Київ

16-18 березня 2016 року команда центру «Успіх» провела семінар «Бізнес за Біблією: принципи, практика та планування» в Асоціації милосердя «Еммануїл», м.Київ. Учасниками семінару були працівники Асоціації та запрошені гості, загалом більше 30 чоловік.

Переважна більшість учасників семінару є служителями і волонтерами, які  раніше не розглядали себе в якості підприємців чи керівників бізнесу. Тому першочерговим завданням для викладачів було донесення необхідності застосування біблійних принципів в кожній сфері життєдіяльності.

Учасники зрозуміли, що ціллю бізнесу, який базується на принципах Біблії, є не прибуток, а люди і задоволення їхніх потреб. Таке підприємництво, мотивоване любов’ю до клієнтів та працівників, стає справжнім служінням, не менш важливим, ніж служіння пастора чи священника. Біблійний підприємець отримує можливість щодня позитивно впливати на сотні людей, поширюючи Царство Боже на землі.

Учасники семінару розпочали роботу над написанням особистих бізнес-планів. В травні 2016 року вони зможуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів в м.Тернопіль і позмагатися за право представляти свої проекти на міжнародних конкурсі.

Команда центру “Успіх” буде допомагати учасникам в цьому процесі. В квітні та травні буде проведено ряд онлайн-семінарів та консультацій, на яких учасники зможуть отримати відповіді на запитання щодо бізнес-планування.

Ми віримо, що через розвиток біблійного відношення до життя та підприємництва наші сім’ї та общини зміцняться і, як результат, Україна буде змінена для слави Божої.

Семінар “Бізнес за Біблією”, м. Рівне

З 25-го по 27-е лютого 2016 року команда центру «Успіх» у складі директора Івана Папіша та двох сертифікаваних викладачів Олега Карпика та Юрія Мамуса провела семінар «Бізнес за Біблією: принципи, практика та планування» в м. Рівне. Організатором семінару виступила церква “Осанна”.

На семінарі були присутні 30 учасників – підприємці з багаторічним досвідом, початківці та ті, які лише планують розпочати бізнесову діяльність.

Семінар пройшов на високому рівні. Викладачі переконали учасників в необхідності формування надійного християнського

характеру, початку та ведення бізнесу згідно з біблійними принципами, детально розглядали практичні аспекти підприємницької діяльності та навчили учасників писати бізнес-план.

Всі слухачі залишилися задоволеними та прийняли рішення написати бізнес-план для початку чи розширення бізнесу. Вони зможуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів, який відбудеться 27-28 травня 2016 року в м. Тернопіль. Там вони презентуватимуть свої плани і зможуть поборотися за можливість представляти Україну на міжнародних конкурсах бізнес-планів.

Ми віримо, що справжні зміни в економіку нашої держави зможуть прийти лише через змінених та навчених біблійним принципам підприємців. Будучи світлом Божим на своїх робочих місцях, вони зможуть позитивно впливати на клієнтів, працівників, постачальників, владу і т.д. Таке підприємництво, ціллю якого є люди та задоволення їхніх потреб, стає справжнім служінням для поширення Царства Божого на землі.

Семінар «Бізнес за Біблією: принципи, практика, планування» у м. Кишинів

З 17 по 20 лютого 2016 сертифіковані викладачі тернопільського навчального центру «Успіх» провели семінар «Бізнес за Біблією: принципи, практика, планування» у м. Кишинів, Молдова. Семінар відбувся в рамках проекту місіонерської школи ВСР, організованої Асоціацією милосердя «Еммануїл» (м. Київ).

На семінарі були присутні 22 слухачі: пастори, місіонери і служителі церков з різних міст Молдови.

Основною метою семінару було допомогти місіонерам розпочати підприємницьку діяльність паралельно з насадженням церкви в їхньому населеному пункті.

Власна справа допоможе служителям самостійно фінансувати їхнє служіння і дасть можливість поширювати Царство Боже через побудову добрих відносин з працівниками та клієнтами.

Семінар докорінно змінив погляд на бізнес усіх учасників і переконав їх в можливості ведення бізнесу, залишаючись вірним Христу.

Ось деякі відгуки:

“Оточення, в якому ми тут знаходимося, є непростим. Викладачі наповнювали наші голови новими думками і інформацією. Це було нелегко усвідомити і прийняти. Боліла голова і ми знаходилися в стані, не до кінця зрозумілому для нас. Але ми все це прийняли.

Коли ж настав час писати бізнес-план, для мене це було наче стіна, яку неможливо здолати. Та коли ми пройшли перше завдання з написання плану, ми почали молитися, і я відчув, що Бог говорить, що Він допоможе, що Він дає по трішки і над силу не дає. Мені одразу стало легше. Я заспокоївся. Я довіряю Богу, що Він дасть силу довести до кінця розпочату справу.

Тому моє побажання для всіх – вірте Богові. Цей семінар – не надаремно! Нехай Бог всіх благословить!”

(Віктор, м. Рибніца)

“За своє життя я зробив багато помилок. Але спілкуючись з викладачами та всіма учасниками, я просто змінив своє розуміння життя і ведення бізнесу.

Мені відомі ризики, мені відомі великі втрати, для мене є відомими безсонні ночі, для мене знайомі проблеми з бандитами…

Якщо чесно вам сказати, останніх півроку я взагалі не думав про бізнес і не уявляв, що зможу повернутися туди. Та після семінару розумію, що маю бути там, де Бог хоче мене бачити і робити все, щоб догодити Йому.

Тепер я розумію, що бізнес можна і потрібно робити за Божими принципами. Дякую вам, що приїхали до нас. Цей семінар був заради мене”.

(Роман, м. Дрокія)

Ми щиро вдячні Богові за можливість послужити і донести до людей біблійні принципи ведення бізнесу. Тепер вони, написавши плани для служіння та підприємництва, зможуть ефективніше служити Богу та поширювати Його Царство на землі!